Alina Boz'dan Önce 'Aşk 101' İçin Hangi İsime Teklif Gitti?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Alina Boz'dan önce 'Aşk 101' dizisi için hangi isime teklif edildi?

0pDPWVqh_400x400.jpg

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Bade İşçil ve Tuba Ünsal gibi isimlerin yer aldığı dizide Eda karakteri için daha önce Miray Daner'e teklif gittiği ortaya çıktı.

Miray Daner'in eski sevgilisi Kubilay Aka'nın projede olduğunu öğrenince teklifi reddettiği ortaya çıktı. Ancak, Eda karakterinin büyük ilgi gördüğünü görünce Miray Daner'in yakın çevresini büyük bir pişmanlık yaşadığını anlattığı öğrenildi.

Daner'in teklifi kabul etmemesi üzerine yapım şirketi Alina Boz ile anlaştı.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Alina ve Miray’ı hep benzetirim zaten, konuya girmeden tahmin ettim. :A Ama Miray’ın pişman olduğunu falan düşünmüyorum. :A Zaten magazinde şu “yakın çevresine şöyle dedi” laflarına hiç inanmıyorum.

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Alina ve Miray’ı hep benzetirim zaten, konuya girmeden tahmin ettim. :A Ama Miray’ın pişman olduğunu falan düşünmüyorum. :A Zaten magazinde şu “yakın çevresine şöyle dedi” laflarına hiç inanmıyorum.

4N1K galasında Alina'ya Miray demiştim bende. :F :(

• Güldürdün
Reactions: Özgür

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Alina cuk oturmuş. Miray bu kadar arsız bi kızı oynayamazdı bence yüzünde fazla bi tebessüm ifadesi var. Asileşemiyor:(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Miray da iyi bir oyuncu ama o karakter için çok çıtı pıtı görünüyor. Yani mesela Işık'a daha cuk otururmuş. :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700

elvissman

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
4
Alina Boz'dan önce 'Aşk 101' dizisi için hangi isime teklif edildi?

0pDPWVqh_400x400.jpg

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği dizinin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı, Bade İşçil ve Tuba Ünsal gibi isimlerin yer aldığı dizide Eda karakteri için daha önce Miray Daner'e teklif gittiği ortaya çıktı.

Miray Daner'in eski sevgilisi Kubilay Aka'nın projede olduğunu öğrenince teklifi reddettiği ortaya çıktı. Ancak, Eda karakterinin büyük ilgi gördüğünü görünce Miray Daner'in yakın çevresini büyük bir pişmanlık yaşadığını anlattığı öğrenildi.

Daner'in teklifi kabul etmemesi üzerine yapım şirketi Alina Boz ile anlaştı.
İyi olmuş. Alına Boz a cuk oturdu rol.