Netflix Alice In Borderland - Dizi Yorumları

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yaaa benlik değil dostum, dizi 5 aldı belkide izlediğinde aşık olacaksın... Kimin neye göre puan verdiğini bilemezsin belki gitti bir manyak 100 üyelik aldı 100 kere 1 verdi..

Gerçekten böyle kuytu köşede kalmış ama gerçekten harika dizi ve filmler oluyor ama sorun şu bazen benim gibi gerçekten izledin mi diye hatırlamaya çalışıyorsun 🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Hatırlamaya çalışmamak için dizi ve film listeleri yapıyorum, böylesi daha iyi. Tavsiye ederim, en iyisi. Bir sürü uygulama ve site de var buna yönelik. Günlük bile oluşturabiliyorsun hatta. :A

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Hatırlamaya çalışmamak için dizi ve film listeleri yapıyorum, böylesi daha iyi. Tavsiye ederim, en iyisi. Bir sürü uygulama ve site de var buna yönelik. Günlük bile oluşturabiliyorsun hatta. :A
Yıllardır dizi izlediğim bir site var 2014 üye olmuşum.. Seviyorum siteyi.. Zamanında favori attıklarımı bildirim ile hatırlatıyor. Netflix'te var neyse ama enteresan Another Life ilgili bir aksiyonum olmamış ki uyarı gelmedi 😂😂😂

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yıllardır dizi izlediğim bir site var 2014 üye olmuşum.. Seviyorum siteyi.. Zamanında favori attıklarımı bildirim ile hatırlatıyor. Netflix'te var neyse ama enteresan Another Life ilgili bir aksiyonum olmamış ki uyarı gelmedi 😂😂😂
O tarz uygulamaya hiç gerek yok aslında, sana direkt diziler için bir uygulama önerebilirim. Bir dizi izliyorsun, izlediğin bütün bölümleri seçiyorsun, üstüne hepsine oylayabiliyor, bölümdeki favori karakteri, diziyi nereden izlediğini hepsini seçebiliyorsun. Takvimi de var, ne zaman bir dizinin geleceğini gösteriyor. Takip etmesi daha kolay, dizi geldiği anda zaten izlemediğin bölümler olarak karşında beliriyor. :D

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
O tarz uygulamaya hiç gerek yok aslında, sana direkt diziler için bir uygulama önerebilirim. Bir dizi izliyorsun, izlediğin bütün bölümleri seçiyorsun, üstüne hepsine oylayabiliyor, bölümdeki favori karakteri, diziyi nereden izlediğini hepsini seçebiliyorsun. Takvimi de var, ne zaman bir dizinin geleceğini gösteriyor. Takip etmesi daha kolay, dizi geldiği anda zaten izlemediğin bölümler olarak karşında beliriyor. :D
Seni 10 yıl önce tanımam lazımdı :Z :Z :Z

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
O zaman başka forumlardaydık napalım 2 sene önce yolumuz düştü beee :bilmem: :bilmem: :bilmem:
Sen sitenin bilgilerini paylaşırsın benimle dm den okey?
On sene önce @EmreCan gibi küçüktüm. Gerçi hiç "Günaydııııın" demezdim, profil mesajı çok fazla yazılmıyordu. :A

Tamamdır, uygulamayla ilgili bilgileri gönderirim. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kesinlikle katılıyorum.
Hiçbir film yada dizi için puanlara bakmıyorum..
Puanlara izledikten sonrada kolay kolay bakmam!

Benim zevkim benim dünyam...

Başkasının 3 verdiği yada balon dediği benim için şahaser olabilir yada tam tersi.. Bu kimseyi ırgalamaz yada bağlamaz.

O yüzden insanlara göre değil kendime göre hareket ediyorum..sanırım birçok film yada dizide de izleyen sadece ben olmamım nedeni bu.

Popülerlik yoksa dizide pek izlenmiyor. @Tolstoyevski @Araf
%100 katılıyorum. Onca yıldır forumda bunu savunuyorum bunu birinin daha dillendirmesi :bhr:

İnsanlar yuksek puan alan diziyi alınca statü mü atlıyor? Ya da en iyi şeyleri o mu izlemiş oluyor? Otoriter mi oluyor? Nasıl bi ruh haline bürünüyorlar hiç anlamıyorum:F Bide internetten gördüğü yorumlara kapılıp diziyi kendi görüşüymüş gibi bırakanlar var:A

Neyse zevkler ve renkler diyip kısa kesiyorum. Yoksa üzerinde tartişilmasi gereken bir konu. Hatta uzmanlarla:F

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
alice-in-borderland-netflix.jpg

Evet bugün itibariyle 2. Sezonuda bitirdim.

ilk sezonu gibi beyin yakan oyunları,gerilimi,aksiyonu ve bu sezona bayağı yayılan dramı ile başarılı bir sezon geride kaldığına inanıyorum.
Son bölümü 1 saat 20 dk film tadında olan dizimizde bol dramın pompaladığı anlar arkasına bazı şeylere cevap verir gibi olsalarda..Son sahnede yeni sezon için göz kırpıldı...

Ben 2. Sezonunu da son derece keyifli ve başarılı buldum.
10 üzerinden 8.5 hakediyor.

Keşke

@Forumdash burada olsaydı... sanırım tek izleyen oydu diziyi. :(

@Gizmen ve @BARON男爵 belki sizlerin dikkatini çekmiştir.

@Tolstoyevski de kulakları çınlasın.​