Alican Yücesoy 'Jet Sosyete'ye Konuk Oluyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
wC6M88YfU0iokSsxAynWmg.jpg

PuhuTV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete'ye sürpriz konuk!

Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerini Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun paylaştığı yapımın 54. bölümüne, daha önce 'İntikam', 'Kördüğüm', 'Can Kırıkları' gibi dizilerde rol alan Alican Yücesoy konuk oluyor. Başarılı oyuncu, dizide İlayda'nın gazeteci sevgilisi Ahmet'i canlandıracak.

Jet Sosyete, yeni bölümüyle Cuma 20.00'de PuhuTV'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Maşallah bu sezonki konukların yarısı İlayda/Ozan'ın sevgili veya sevgili adayları. :A Ama iyi isim. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Tutan bir dizide görelim artık. Harcanıyor bu yakışıklılık :bhr:

• İlginç
Reactions: Aserat

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bir dizinin tutup tutmama anlayışını ben mi kavrayamıyorum yoksa siz mi anlatamıyorsunuz?

İnsan bir dizinin tutmasını niye ister? Herhalde devam etmesi için.

Peki o zaman bu dizi devam ediyorsa (TV'de ve ya internetde) bu dizinin kaç reyting alması beni ne ırgalar? Herkes seyredince bana daha çok mu zevk veriyor?

Millet ağlamak yırtınmak istiyorsa bana ne? Eskisen de söyemiştim yine söylüyorum 0,000001 reyting alıp devam etmesi benim için daha iyi.

1.O kitleye saygı var demekki devam ediyor.

2. Farklı olmak iyidir. Yüksek reyting alan dizilere bakıyorum da iyiki Jet Sosyete TV'de değil. Bunu izleyen insanlar zaten özel insanlar. Espiri yeteneği üst düzeyde.

Yine tekrar edeyim benim için Gülse Birsel dizileri cool olmak için seyredilen yabancı dizilere 1000 basar. Hala da üstüne basa basa söylüyorum. Bugün bir Friends ya da TBBT ve ya başka bunun gibi dizileri çoğu insan cool olmak için izliyor. Ya da izlemiş gibi yapıyor. 2 de starbucks kahvesi ile story atdın mı tamam. Tam bir coolersin. :D

Cool olunmaz doğulur. Sadece kendini öyle göstermeye çalışarak komik duruma düşen insanlar var.

(Ha bu arada saydığım diziler kötü demiyorum. Gayet de güldürücü. Ama beni Gülse Birsel kadar güldürmüyorsa sırf cool olmak için Oh my God diyemeyeceğim. :) )

• Harika

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Bir dizinin tutup tutmama anlayışını ben mi kavrayamıyorum yoksa siz mi anlatamıyorsunuz?

İnsan bir dizinin tutmasını niye ister? Herhalde devam etmesi için.

Peki o zaman bu dizi devam ediyorsa (TV'de ve ya internetde) bu dizinin kaç reyting alması beni ne ırgalar? Herkes seyredince bana daha çok mu zevk veriyor?

Millet ağlamak yırtınmak istiyorsa bana ne? Eskisen de söyemiştim yine söylüyorum 0,000001 reyting alıp devam etmesi benim için daha iyi.

1.O kitleye saygı var demekki devam ediyor.

2. Farklı olmak iyidir. Yüksek reyting alan dizilere bakıyorum da iyiki Jet Sosyete TV'de değil. Bunu izleyen insanlar zaten özel insanlar. Espiri yeteneği üst düzeyde.

Yine tekrar edeyim benim için Gülse Birsel dizileri cool olmak için seyredilen yabancı dizilere 1000 basar. Hala da üstüne basa basa söylüyorum. Bugün bir Friends ya da TBBT ve ya başka bunun gibi dizileri çoğu insan cool olmak için izliyor. Ya da izlemiş gibi yapıyor. 2 de starbucks kahvesi ile story atdın mı tamam. Tam bir coolersin. :D

Cool olunmaz doğulur. Sadece kendini öyle göstermeye çalışarak komik duruma düşen insanlar var.

(Ha bu arada saydığım diziler kötü demiyorum. Gayet de güldürücü. Ama beni Gülse Birsel kadar güldürmüyorsa sırf cool olmak için Oh my God diyemeyeceğim. :) )
Ve @serhatt bu kapak üstüne geberir. :Z :A
Dış görünüşü için seviyorum zaten niye şaşırdın :A
Hayır sen parlak ama yeteneksizleri daha çok sevdiğin için yetenekli ama onların yanında görünüş olarak nispeten bir tık sönük kalan bir isme de düşmen garibime gitti. Ama beğendim böyle devam. :A

• Beğendim
Reactions: DR

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Ve @serhatt bu kapak üstüne geberir. :Z :A

Hayır sen parlak ama yeteneksizleri daha çok sevdiğin için yetenekli ama onların yanında görünüş olarak nispeten bir tık sönük kalan bir isme de düşmen garibime gitti. Ama beğendim böyle devam. :A
Yazıyı okumadım bile o yüzden çok beklersin kapak olmamı :F

Benim sevdiğim her adam yeteneklidir de çamur atma hiç :A

• İlginç