Ali Koç Tribünden Atladı, Ortalık Karıştı!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tarihi Derbide Tarihi Olaylar!

images

23 Şubat 2020 Pazar akşamı gerçekleşen tarihi derbide Fenerbahçe’nin 20 senenin ardından kendi evinde Galatasaray’a 3-1 mağlup olmasının ardından Fenerbahçe cephesinde ortalık karıştı.

images

Maç sonucunda birçok taraftar Ersun Yanal ve Ali Koç’u istifaya davet etti. Bu durum karşısında tepki gösteren Ali Koç ise protokol tribününden atlayarak kendini taraftarlarla bir anlığına arbedenin içinde buldu.

Gerginlikler stadyumun dışında da devam etti ve Fenerbahçe taraftarı öfkeli bir şekilde Ali Koç’u ve Ersun Yanal’ı istifaya davet etti:

Bazı taraftarlar ise çileden çıkarak öfkelerini koltuklardan çıkardı:

images

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Olay Dünya Basınına yansıdı!

A_BOLA_PORTEKYZ.jpg

A BOLA (PORTEKİZ)

"Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, tribünden atladı ve kendi takımının taraftarlarına saldırdı."

AS_YSPANYA.jpg
I

AS (İSPANYA)

"Fenerbahçe Başkanı kendini kaybetti ve taraftarların üzerine atladı."

MARCA_YSPANYA.jpg

MARCA (İSPANYA)

"Türkiye'de çılgınlık: Fenerbahçe Başkanı tribünden atladı... Taraftarlarla tartıştı!"

DEPORTES_RCN_KOLOMBYYA.jpg

DEPORTES RCN (KOLOMBİYA)
"Fenerbahçe Başkanı, Galatasaray derbisinde taraftarlarla kavga etmek için tribünden atladı."

habernediyor.com

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Askgljsklglk işin kötü yanı bu olaylar adamı güçsüz hale getireceğine güçlendiriyor. Bazen keşke geçen sene küme düşseydik diyorum. Bir musibet bin nasihattan iyidir fakat bizim taraftar grubu öylesine şuursuzlaştı ki o kadar şeye rağmen gerçeği göremiyorlar yazık.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Askgljsklglk işin kötü yanı bu olaylar adamı güçsüz hale getireceğine güçlendiriyor. Bazen keşke geçen sene küme düşseydik diyorum. Bir musibet bin nasihattan iyidir fakat bizim taraftar grubu öylesine şuursuzlaştı ki o kadar şeye rağmen gerçeği göremiyorlar yazık.

Aziz Yıldırım’da iyisiyle kötüsüyle bir başkanlık ağırlığı vardı en azından, yani konumunu bilir ve mesela rakip takımın teknik direktörüyle filan muhattap olmazdı. Bu ise en baştan rakip takımın hocasıyla yani Fatih Terim ile çok gereksiz diyaloglara girdi ve o öfkeden sağlıklı kararlar çıkması beklenemezdi. Şimdi Fenerbahçeliler hiç kusura bakmasın ama sizin başkanınız Terim’e onca laf söyledikten sonra, yok sicili bozuk yok dünya neler konuşuyor diye, sonrasında bize bunlarla geliyorsa İLAHİ ADALET demek en büyük hakkımızdır kabul edersiniz ki. :D Şimdi tribünden atlayıp taraftarla kavga eden Terim olsaydı mesela Arena’da, kabadayılığından tut da mafyalığına kadar neler neler... Ama işte Allahın adaleti bazen öylesine soğuk fakat derinden gelir ki en lezzetli yemek halini alır....

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,418
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aziz Yıldırım’da iyisiyle kötüsüyle bir başkanlık ağırlığı vardı en azından, yani konumunu bilir ve mesela rakip takımın teknik direktörüyle filan muhattap olmazdı. Bu ise en baştan rakip takımın hocasıyla yani Fatih Terim ile çok gereksiz diyaloglara girdi ve o öfkeden sağlıklı kararlar çıkması beklenemezdi. Şimdi Fenerbahçeliler hiç kusura bakmasın ama sizin başkanınız Terim’e onca laf söyledikten sonra, yok sicili bozuk yok dünya neler konuşuyor diye, sonrasında bize bunlarla geliyorsa İLAHİ ADALET demek en büyük hakkımızdır kabul edersiniz ki. :D Şimdi tribünden atlayıp taraftarla kavga eden Terim olsaydı mesela Arena’da, kabadayılığından tut da mafyalığına kadar neler neler... Ama işte Allahın adaleti bazen öylesine soğuk fakat derinden gelir ki en lezzetli yemek halini alır....
Ben olsam hakem evine diye bağırırdım

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ali Koç'u zaten hiçbir şekilde savunmamaya karar verdim.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski