Ali Biçim Show'un Yeni Kanalı Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,195
Puanı
1,061
thumbnail_1436701055.jpg

Geçtiğimiz yaz FOX'ta ekrana gelen Ali Biçim Show'un yeni kanalı belli oldu.

Posta gazetesi TV yazarı Mesut Yar'a göre, sunuculuğunu Ali Biçim'in üstlendiği program, yeni bölümleriyle ATV'de ekrana gelecek. Bundan böyle ünlülerin de dahil olacağı skeç ağırlıklı formatıyla izleyici karşısına çıkacak olan yapımın önümüzdeki aylarda başlaması bekleniyor.

İşte Yar'ın açıklaması:
Geçen yaz Fox TV ekranında yayınlanan ve fena da sonuçlar çıkarmayan Ali Biçim Şov bir yıllık aradan sonra yeni kanalıyla anlaştı. Duyduğuma göre komedyen/oyuncu Ali Biçim bundan böyle skeç ağırlıklı formata ünlüleri de dahil ederek farklı bir performans çıkaracak. Atv’nin böyle bir talk şov ihtiyacı vardı. Aslında tüm kanalların var ama malumunuz dizi körlüğü içinde her şeyi flu görüyor kimi yöneticiler. Hal böyle olunca hep aynı soruyu sorup duruyoruz; “Neden talk şovcu yetişmiyor?”. “Nanik” diyerek yanıtlıyorum bu soruyu... Bir sürü, hatta haddinden fazla yetenekli potansiyel var ortalıkta ama yayınlayacak ekran olmadıkça heyhat. Atv en azından Ali Biçim’e bir şans veriyor. Fox TV’nin yeniden vermediği şansı!
Ali Biçim Show, yeni formatıyla yakında ATV'de!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061
ATV'den hatalı hamle... Tutmayacağı belli bir iş ama yine de başarılar. :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ali Biçimsiz Show yine mi başlıyor :D Hayır Fox'daki dizileri izlediğim için sırf o kanalın oyuncularını getiriyor diye izlemeye çalıştığım halde sıkıntıdan izleyemediğim program :)

Hayırlı Olsun :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,876
Puanı
1,061
Yok artık, başlaması bile şaka gibi.

Çok itici birisi Ali Biçim. Ben programın yine iş yapacağını sanmıyorum. Program format olarak ise yarışma tarzı birşeyle çıkabilir.