Aleyna Tilki, Dua Lipa İmzalı Şarkıyla Geliyor!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
images

Şu aralar İşte Bu Benim Masalım ile izleyici karşısına çıkan Aleyna Tilki ‘Warner Music’ etiketli ilk yabancı şarkı projesi Retrograde’in kapak fotoğrafını sosyal medya hesaplarından paylaştı. Söz ve müziğinin dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa’ya, aranjesinin Diplo’ya ait olduğu şarkı beklentilerin bir hayli yükselmesine neden oldu. Retrograde, 26 Şubat’ta tüm dünyada yayında.

Warner Music ile anlaşan sanatçılar arasında Dua Lipa, David Guetta, Ed Sheeran ve Rita Ora gibi başarılı isimler de yer alıyor. Ayrıca Edis de aynı müzik şirketiyle çalışmalarına devam ediyor.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Yok artık, hiç beklemiyordum böyle bir şey. :A @dreamy

Dua Lipa - Diplo - Aleyna Tilki üçlüsünden kötü bir şey çıkma ihtimali olmadığı için merakla bekliyoruz, Aleyna BABA dünya starı olma yolunda emin adımlarını sürdürüyor. :Z

• Harika
Reactions: dreamy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Yılbaşı gecesindeki Sezen Aksu nun şarkısını söylediği gibi olmasın da :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Yok artık, hiç beklemiyordum böyle bir şey. :A @dreamy

Dua Lipa - Diplo - Aleyna Tilki üçlüsünden kötü bir şey çıkma ihtimali olmadığı için merakla bekliyoruz, Aleyna BABA dünya starı olma yolunda emin adımlarını sürdürüyor. :Z
Ben de bu kadarını beklemiyordum. Anlaşmayı 1.5 yıl önce imzalamıştı, beklemeye değecek bir iş olduğu belliydi. İşte Bu Benim Masalım’da çizilen imajını tekrar kurtarmaya geliyor dünya starımız. :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben de bu kadarını beklemiyordum. Anlaşmayı 1.5 yıl önce imzalamıştı, beklemeye değecek bir iş olduğu belliydi. İşte Bu Benim Masalım’da çizilen imajını tekrar kurtarmaya geliyor dünya starımız. :A
Yok yok bu gerçekten çok ütopik oldu, şimdiden Spotify'ımıza eklemesini yaptık şarkının. :A İşte Bu Benim Masalım, BABA'nın imajını çok zedeledi maalesef. Kendisinin muhteşem sesi ve koreografileri bile dizinin imajını kurtarmaya yetmedi ancak bu projeyle imajımızı yeniden göklere çıkaracağız İsmail beyciğim, kimsenin şüphesi olmasın. :A

• Harika

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Yok yok bu gerçekten çok ütopik oldu, şimdiden Spotify'ımıza eklemesini yaptık şarkının. :A İşte Bu Benim Masalım, BABA'nın imajını çok zedeledi maalesef. Kendisinin muhteşem sesi ve koreografileri bile dizinin imajını kurtarmaya yetmedi ancak bu projeyle imajımızı yeniden göklere çıkaracağız İsmail beyciğim, kimsenin şüphesi olmasın. :A
Neyse Aleyna Baba her şeyi yapabilecek değil ya, oyunculukta da başarılı olmayıversin. :A Asıl alanımıza yoğunlaşalım. :A

Siz izlediniz mi hiç dizisini Sherlock beyciğim? :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Neyse Aleyna Baba her şeyi yapabilecek değil ya, oyunculukta da başarılı olmayıversin. :A Asıl alanımıza yoğunlaşalım. :A

Siz izlediniz mi hiç dizisini Sherlock beyciğim? :A
Zaten Aleyna BABA'nın değil, Cemal Can'ın performansı kötüdür kesin orada İsmail beyciğim. :A

Yok izlemedim, henüz hiçbir Exxen içeriğine bakmadım. :A

• Güldürdün

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Zaten Aleyna BABA'nın değil, Cemal Can'ın performansı kötüdür kesin orada İsmail beyciğim. :A

Yok izlemedim, henüz hiçbir Exxen içeriğine bakmadım. :A
Yok yav Aleyna Tilki daha kötüydü, iki bölüm dayanmamı bile mucize olarak görüyorum. :A Hatta bir video atayım. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Güldürdün