Aleyna Tilki’den Büyük Başarı!

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
images

Aleyna Tilki; Bruno Mars, Cher, David Guetta, Bruno Mars, Dua Lipa, Ed Sherran, Coldplay, Cardi B gibi dünyaca ünlü isimlerin de içerisinde bulunduğu Warner Music Group ile 4 single ve bir albüm anlaşması yaptı.

Uzun süredir müzikal çalışmalarına Amerika’da devam eden genç yıldız, Londra’da yetkililerle yeniden görüşerek albüm ve single sözleşmesini resmen imzalayacak. Ve bu şirketle anlaşan ilk Türk şarkıcı olacak.

Sanatçının Diplo ile olan İngilizce çalışması ve kardeşiyle çıkaracağı yeni rap şarkısı yakında müzikseverlerle buluşacak.

Aleyna Tilki’nin mutluluğunu paylaştığı o tweet’i:

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
‘Dünya starı olamaz’ deyip dalga geçenlere laflarını yedirdiği günleri merakla bekliyorum. :A @Dosi @MasacRE
Detaylı bakarım gece. Klip konuları için ayak üstü uğramıştım :A Sonra vakit bulunca bi gezinirim forumda ne var ne yok diye :A Bildirim çok ama bakınmadım daha hepsine :D

Edit:
Başarılı olacaktır. Bukadar erken yaşta böyle bir işe imza atması harika :bhr: O ışık var kendisinde. Şimdi olmazsa bir kaç seneye istediği hedefe ulaşacaktır. Merakla bekliyoruz :Z

Son düzenleme:
  • Güldürdün
  • Harika
Reactions: dreamy and xemrexxx

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Tebrik ederim. İ platformda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmesini umuyorum.

Ama gel gör ki hakedilen bir başarı olduğunu düşünmüyorum. 'Sen Olsan Bari' gibi saçma sapan anlamsız sözlere sahip şarkılarla bu raddeye gelmesi halkın suçudur. Siyaset dışında müzik alanında da tüm dünyaya rezil olacağız anlaşılan. :X

• Olmamış
Reactions: dreamy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence güzel işler çıkarıyor, emek veriyor. Umarım böyle devam eder, destekçisiyiz. :X

dreamy

Konu Sahibi
Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
O günler olabilirse tabii. :A
Tebrik ederim. İ platformda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmesini umuyorum.

Ama gel gör ki hakedilen bir başarı olduğunu düşünmüyorum. 'Sen Olsan Bari' gibi saçma sapan anlamsız sözlere sahip şarkılarla bu raddeye gelmesi halkın suçudur. Siyaset dışında müzik alanında da tüm dünyaya rezil olacağız anlaşılan. :X
Phoebe gibiyim şu an size karşı. :A

B3A1391E-A447-46F8-9861-95081F825CC2.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
piyasada çok daha başarılı şarkıcılar bulunuyor o açıdan bakılınca onlara haksızlık yapıldığını düşünüyorum.