Alexander Sörloth, Hâlâ Türkiye'ye Dönmedi!!!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Norveç Milli Takımı'ndan gelen davet üzerine ülkesine giden ve Uluslar Ligi maçlarında oynadığı futbolla klasını konuşturan golcü futbolcu, henüz Türkiye'ye dönmedi.

TRT Spor'un haberine göre; Telefonlarını açmayan 24 yaşındaki futbolcunun, nerede olduğu bilinmiyor.
1599905206545.png

Bordo mavililer, Norveç Milli Takımı'ndan gelmesi beklenen oyuncunun henüz şehre gelmediğini ve noter tespitiyle işlem başlatıldığını duyurdu.

Trabzon Spor Açıklaması;

""Futbolcumuz Alexander Sorloth için RB Leipzig Kulübünden resmi transfer teklifi gelmiş olup, yönetim kurulumuz tarafından kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda bu teklif değerlendirilmektedir.

Kiralama sözleşmesinin erken feshini gerektiren ve tüm tarafların mutabık kalacağı bir anlaşma için süreç devam ederken, futbolcumuz Alexander Sorloth ülkesinin milli takımının kampına katılmak üzere Norveç’e gitmiştir. Karşılaşmaların ardından 8 Eylül Salı günü Trabzon’da olması gereken oyuncumuz, Oslo’da COVID-19 testi yaptırdığını, PCR testinin 10 Eylül Perşembe günü sonuçlanacağını ve 11 Eylül Cuma günü Trabzon’da olacağını tarafımıza bildirmiştir.

Bugün itibariyle henüz Trabzon’a gelmeyen futbolcumuz için noter tespiti yapılmış olup kulübümüzün disiplin talimatındaki ilgili maddeler yürürlüğe girmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.""

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Sanırım Ünal Karaman ahı falan olsa gerek...

Novak, Sosa ve Şimdide Sorloth.....

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Gördüğüm en efendi oyunculardan biriyle bile kanlı bıçaklı ayrılan kukla yönetimi tebrik ediyorum. Aralık ayında size teneke bağlayarak göndereceğimiz günü sabırsızlıkla bekliyorum.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Adı Leipzig ile anılıyor. Muhtemelen gitmek istiyordur oraya. Trabzonspor elinden kaçırır ise kötü olur kulüp için.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sörloth'un Leipzig'e gitmek istemesini elbette anlarım fakat Leipzig'in Werner gibi bir ismin yerini Sörloth ile doldurmaya çalışmasını değil. Sörloth Süper Lig adına iyi bir golcü, ama Bundesliga'da, hele ki Werner gibi bir dünya yıldızının yerini doldurabilecek bir isim değil. Bu durum onda da baskı yaratacak ve Trabzonspor'daki gibi performans gösteremeyecektir ister istemez.