'Alev Alev'in Yayın Tarihi Netleşti! | Show TV

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,317
Puanı
264
Son fragman hem beklentim hem merakımı iyice arttırdı. Güzel bir iş olacak belli. Dilan Çiçek'e karşı önyargım var umarım bunu kırar. Yalnız yayına girmekte biraz geç kalındığını da düşünmüyor değilim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
MD'nin helvasını kavuracağız bekle ve gör. :A
Niye seninle bu konuda muhattap olmayacağımı tekrar gösterdiğin için sağol. :A

Yıllar sonra Ay Yapım dizisi izlemek de varmış 2020'de...
Utan utan..

20201025_005902.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Niye bu kadar geç kaldı ya, 22 Ekim gayet iyi bir tarihti. Perşembe kesinlikle çok doğru bir gün seçimi, ben tutacağını ve perşembe akşamında ses getireceğine inanıyorum. Tanıtımlar çok güzel.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Yeni tanıtım harika yangın sahnesini orjinalindeki gibi etkileyici yapmışlar gibi görünüyo iti rating alacağını düşünüyorum

fulbaibu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
14
En çok merak ettiğim dizilerden birisi. Oyuncular güzel. Cihangir'in fragmandaki oyunculuğu muhteşem. Berker'i zaten Zalim İstanbul dizisindeki performansı ile tanıdık ve bir harikaydı. O zor karakteri çok iyi canlandırmış ve hakkını fazlasıyla vermişti. Berkay Ateş'i zaten saymıyorum. Annem ve Çukur dizilerindeki performansı ortada. Çok sevdiğim ve oyunculuğunu beğendiğim bir isim. Kısaca oyuncular çok iyi. Uyarlama bir dizi olacağı için hikaye bellidir. Umarız kurguyu iyi ayarlarlar. Fragmanlar ile izleyiciyi etkilediklerini düşünüyorum. 1.bölüm ve devamında aynı performans devam ederse bu dizi tutar. Bakalım haftaya neler olacak.

Son düzenleme: