'Alev Alev'de Bir Şok Ayrılık Daha! | Show TV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,958
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ozan.jpg

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Alev Alev'de şok ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu, başrollerini Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı diziye Ozan karakterine hayat veren Berkay Ateş veda edecek.

Cemre’ye (Evgar) aşık olan Ozan'ın, ilerleyen bölümlerde Çelebi (Bender) tarafından öldürülerek diziye veda edeceği ortaya çıktı.

'Alev Alev' yeni bölümüyle her Perşembe 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Mustafa Kılıç

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Çiçek ve Ali konusunda orijinale bağlı kalmayan ve saçmaladıkça saçmalayan senaryonun niyeyse burada kalası tutmuş. :) Zaten son demlerini yaşayan bir dizi için büyük kayıp olacak ama bir yandan da kendisini kurtarabilmesi iyi olmuş.

@mesmeso61 kendisi için Çukur'a tekrar gelecek demişti de inanmamıştım. :A
------

Bu konuda orjinale sadık kalınmış neyseki :A @Özgür @Aserat
Ama çoooooook geç olunmuş :A
Dizi 8 bölüm olmadığı için kalmaları çok normal ama burada kalmasalar da olurmuş. :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,810
Puanı
1,060
Çiçek ve Ali konusunda orijinale bağlı kalmayan ve saçmaladıkça saçmalayan senaryonun niyeyse burada kalası tutmuş. :) Zaten son demlerini yaşayan bir dizi için büyük kayıp olacak ama bir yandan da kendisini kurtarabilmesi iyi olmuş.

@mesmeso61 kendisi için Çukur'a tekrar gelecek demişti de inanmamıştım. :A
------

Dizi 8 bölüm olmadığı için kalmaları çok normal ama burada kalmasalar da olurmuş. :A
Çukur'da ölmedi mi nasıl gelecek? :A Ayrıca gir çık malamat ettiler adamı. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Çukur'daki hikayenin selameti için diziye geleceğini biliyorduk ama ben ölerek gelmesini beklemiyordum. Bu dizi iyice rayından çıktı. Daha fazla tad kaçırmadan final yapmaları iyi olacak. Hiç yeni sezon ile uğraşıp kadrodaki oyuncuların vaktini çalmasınlar.

Yok ölmemişti. Yamaç vurulunca yanında kalan Karakuzular ile annesi de alıp uzaklara gitmişlerdi.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Yok artık ya dizinin en bomba isimlerinden. :(
Sezon finalinde mi ölecek :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Yok artık ya dizinin en bomba isimlerinden. :(
Sezon finalinde mi ölecek :(
Şimdiden haber çıktıysa o zamana kalmaz 1-2 hafta içinde olur.

Çukur'daki hikayenin selameti için diziye geleceğini biliyorduk ama ben ölerek gelmesini beklemiyordum. Bu dizi iyice rayından çıktı. Daha fazla tad kaçırmadan final yapmaları iyi olacak. Hiç yeni sezon ile uğraşıp kadrodaki oyuncuların vaktini çalmasınlar.

Yok ölmemişti. Yamaç vurulunca yanında kalan Karakuzular ile annesi de alıp uzaklara gitmişlerdi.
Kıbrıs ve Camdaki Kız o işi halledecek. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mesmeso

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
İlk ayrıldığında yamaçla kavga ediyorlardı çatıdan beraber düştüler yani yamaç onu attı üstüne de kendi atladı gibi. Altta berkay (mahsun) kaldı ama ölmemiş orda. Sonradan 2. kez diziye girince orda gördük yani ölmediğini. Sonra yine ayrıldı ama sağ olarak uzaklara gitmiş olarak.
@Aserat a da bir bilgilendirme olsun :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,810
Puanı
1,060
İlk ayrıldığında yamaçla kavga ediyorlardı çatıdan beraber düştüler yani yamaç onu attı üstüne de kendi atladı gibi. Altta berkay (mahsun) kaldı ama ölmemiş orda. Sonradan 2. kez diziye girince orda gördük yani ölmediğini. Sonra yine ayrıldı ama sağ olarak uzaklara gitmiş olarak.
@Aserat a da bir bilgilendirme olsun :bhr:
Sırf Çukur'un selameti için böyle bir şey yapılıyorsa ve oyuncu da bunu kabul ediyorsa diyecek söz yok.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Sırf Çukur'un selameti için böyle bir şey yapılıyorsa ve oyuncu da bunu kabul ediyorsa diyecek söz yok.
Valla "Çukur'un selameti" kısmını ben bilmiyorum ama Berkay Çukur'u baya seviyor, geçen haftalarda (tabii ay yapım kardeş dizi olması rahatlığıyla da) sete ziyarete gidip fotoğraf çekiliyordu ordaki oyuncularla.

Yani kendisi yine seve seve kabul eder.
Zaten Çukur'da final hikayesine geçildi biliyorsun bu sezon sonu bitiyor, Berkay finalde imzasının olmasını ister kesin. :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,810
Puanı
1,060
Valla "Çukur'un selameti" kısmını ben bilmiyorum ama Berkay Çukur'u baya seviyor, geçen haftalarda (tabii ay yapım kardeş dizi olması rahatlığıyla da) sete ziyarete gidip fotoğraf çekiliyordu ordaki oyuncularla.

Yani kendisi yine seve seve kabul eder.
Zaten Çukur'da final hikayesine geçildi biliyorsun bu sezon sonu bitiyor, Berkay finalde imzasının olmasını ister kesin. :)
Sevip sevmediğini bilmiyorum da başrol oynadığı diziden final yolunda olan dizi için çıkması enteresan. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,589
Puanı
860
Çukur'u sevmesi kadar doğal bir şey yok. Kariyerinin zirveye çıkmasına neden olan yapım. Ayrıca diziden kendini isteği ile ölerek çıkmamıştı. Bu proje başlarken bile aklında geri dönmek vardı.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aa senaristlerin aklına uyarlamaya sadık kalmak geldi demek. :A

Hadi abi uzatmaları oynamadan edebinizle final yapın yazık bu kadroya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...