'Alev Alev'de Şok Ayrılık! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EwDmHU0XYAoDA3Q

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Alev Alev'de şok ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu, başrollerini Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı diziye Ali karakterine hayat veren Toprak Can Adıgüzel veda edecek.

'Alev Alev' yeni bölümüyle her Perşembe 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Umarım ölmez. Kavgadan sonra İskender'in Çiçek'e aşık olduğunu anlayıp gidecektir.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama bu diziden iliğimle kemiğimle utanıyorum artık. Kadına şiddete karşı yazdıkları sahnelerin de sırf duyar için olduğu ispatlandı yoksa eğer gerçekten böyle bir niyetleri olsa sosyal medyadaki iki üç tane ergene yaranıp böyle bir rezilliğe girişmezler ve sırf malum oyuncu kadar ünlü değil diye Toprak'ı harcamazlardı. Neyse bu dizide çok büyük hakkı yense de kendisinin önü açık ve hak ettiği projelerde güzel roller alıp torpillerin aksine kendi emeğiyle bir yere varacağından eminim. Darısı bir an önce Demet Evgar başta olmak üzere diğer oyunculara. 🙏
------

Umarım ölmez. Kavgadan sonra İskender'in Çiçek'e aşık olduğunu anlayıp gidecektir.
Ya ne aşk ne aşk.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama bu diziden iliğimle kemiğimle utanıyorum artık. Kadına şiddete karşı yazdıkları sahnelerin de sırf duyar için olduğu ispatlandı yoksa eğer gerçekten böyle bir niyetleri olsa sosyal medyadaki iki üç tane ergene yaranıp böyle bir rezilliğe girişmezler ve sırf malum oyuncu kadar ünlü değil diye Toprak'ı harcamazlardı. Neyse bu dizide çok büyük hakkı yense de kendisinin önü açık ve hak ettiği projelerde güzel roller alıp torpillerin aksine kendi emeğiyle bir yere varacağından eminim. Darısı bir an önce Demet Evgar başta olmak üzere diğer oyunculara. 🙏
------

Ya ne aşk ne aşk.
Diziyi hala neden takip ediyorum bilmiyorum. :D Artık kliplerden izlemek bile yoruyor beni. :D

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Diziyi hala neden takip ediyorum bilmiyorum. :D Artık kliplerden izlemek bile yoruyor beni. :D
Ben artık bıraktım her hafta 2 saatimi bu rezilliklere ayıramayacağım. Gerçi Camdaki Kız perşembe olunca şu an aldığı reytinglere bile hasret kalacak merakla o günü bekliyorum. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Ben artık bıraktım her hafta 2 saatimi bu rezilliklere ayıramayacağım. Gerçi Camdaki Kız perşembe olunca şu an aldığı reytinglere bile hasret kalacak merakla o günü bekliyorum. :Z
Ben ilk üç bölümü televizyondan izledim ondan sonra full YT'ye atılan videolardan takip ettim. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İskender için harcandı resmen Ali karakteri ve yazık oldu. Çiçek'i ateşe atan, hayatının mahvolmasına sebep olan İskender'i hiçbir şey olmamış gibi aşkın kahramanı yapacaklar. Oysa izlediğim ilk bölümlerde Ali ne çok sevmişti Çiçek'i. Üzüldüm böyle olmasına.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bu arada Medyapım falan bu işleri güzel yapıyor ama Ay Yapım bundan sonra uyarlama dizi falan çekmesin. Gerçi aynı sorun özgün dizilerinde de var ama bu sezon orijinalinden bile daha güzel başlayan iki dizinin ellerinde heba edilmesi ayrı üzücü. :( Gerçi tüm kusurlarına rağmen Menajerimi Ara'yı iyi hatırlayacağım ama Alev Alev'den bu kadar tiksinebileceğimi hiç düşünmemiştim yazık oldu. Bu küçük isyanımı da paylaşmadan geçmek istemedim çünkü gerçekten çok öfkeliyim. :A
------

İskender için harcandı resmen Ali karakteri ve yazık oldu. Çiçek'i ateşe atan, hayatının mahvolmasına sebep olan İskender'i hiçbir şey olmamış gibi aşkın kahramanı yapacaklar. Oysa izlediğim ilk bölümlerde Ali ne çok sevmişti Çiçek'i. Üzüldüm böyle olmasına.
#AyYapımKapatılsınYerineAVMAçılsın

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Orjinale sadık kalınmamış yazık.
Neyseki zamanında orjinali izlemişim. Gerçi izlemeseydim herhalde yinede bu diziye bakamazdım ama en azından fikir sahibi olup eleştiri yapabiliyorum.
Ali ve Çiçek karakterinin aşkı önemliydi. Bazı değişiklikleri anlarım ama bu tarz dizinin kimyasını bozan değişiklik çok kötü olmuş.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Neyseki zamanında orjinali izlemişim. Gerçi izlemeseydim herhalde yinede bu diziye bakamazdım ama en azından fikir sahibi olup eleştiri yapabiliyorum.
Ali ve Çiçek karakterinin aşkı önemliydi. Bazı değişiklikleri anlarım ama bu tarz dizinin kimyasını bozan değişiklik çok kötü olmuş.

Hiç sorma cnm twiiterde çabaladık ama olmadı ÇiçDer diye tutturdular ya :(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
En iyisini yapmışsın keşke ben de böyle olacağını bilsem hiç başlamazdım. :( Bari Avlu başlasa da Demet Evgar'ı hak ettiği kaliteli bir projede görsek artık. Kırmızı Oda’daki olası bir konukluğa da fazlasıyla açığım yeter ki bu saçmalıktan çabucak kurtulsun. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
En iyisini yapmışsın keşke ben de böyle olacağını bilsem hiç başlamazdım. :( Bari Avlu başlasa da Demet Evgar'ı hak ettiği kaliteli bir projede görsek artık. Kırmızı Oda’daki olası bir konukluğa da fazlasıyla açığım yeter ki bu saçmalıktan çabucak kurtulsun. :A
Orjinali de sen ve @Özgür vesilesi ile izlemiştim ama o sanki sonunu getirmedi? Seni bilmiyorum. Eğer izlemediysen onu tamamla bunu şutla :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Orjinali de sen ve @Özgür vesilesi ile izlemiştim ama o sanki sonunu getirmedi? Seni bilmiyorum. Eğer izlemediysen onu tamamla bunu şutla :A
Ben çoktan izleyip bitirmiştim yoksa niye size önereyim. :A İlk bölümler orijinalden daha güzeldi ama Ay Yapım artık beceremiyor bu işleri. :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,641
Puanı
1,060
Bu dizi benim için 14. bölümde bitmiştir. Devamını hatırlamak bile istemiyorum, o kadar göze batan şeyler var ki olumlu yönlerini göremiyoruz bile. Ay Yapım yine beceremedi, beceremiyor. Medyapım uyarlasaydı eminim ki şu an çift haneli oranlara ulaşırdı. (Hem süre sıkıntısı, hemd RTÜK'e rağmen Sadakatsiz'in Dr. Foster'dan çok daha iyi ve sürükleyici olması gibi) Çukur bittikten sonra Ay Yapım'ın dizilerini izlemeden önce iki kere düşüneceğim artık. Umarım sezon sonu final yapar da Demet Evgar'la Avlu'da tekrar buluşuruz.

Ali için üzüldüm ama senarist her zamanki gibi şaşırtmadığı için böyle bir hamle bekliyordum, Toprak Can Adıgüzel'in yolu açık. Bundan sonra daha kaliteli projelerde görürüz umarım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bu dizi benim için 14. bölümde bitmiştir. Devamını hatırlamak bile istemiyorum, o kadar göze batan şeyler var ki olumlu yönlerini göremiyoruz bile. Ay Yapım yine beceremedi, beceremiyor. Medyapım uyarlasaydı eminim ki şu an çift haneli oranlara ulaşırdı. (Hem süre sıkıntısı, hemd RTÜK'e rağmen Sadakatsiz'in Dr. Foster'dan çok daha iyi ve sürükleyici olması gibi) Çukur bittikten sonra Ay Yapım'ın dizilerini izlemeden önce iki kere düşüneceğim artık. Umarım sezon sonu final yapar da Demet Evgar'la Avlu'da tekrar buluşuruz.

Ali için üzüldüm ama senarist her zamanki gibi şaşırtmadığı için böyle bir hamle bekliyordum, Toprak Can Adıgüzel'in yolu açık. Bundan sonra daha kaliteli projelerde görürüz umarım.
Benimle aynı diziye elem kusunca çok sempatik oluyorsun. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Bu diziye burcu denen senarist bozuntusu kadını senarist yapana da,
denetleyen onaylayan ve buna ses etmeyen olur diyen kişi ve ekiplere de
bölümler ilerledikçe senaryonun kötü gidişatına ağzını açıp tek laf bile etmeyen dur demeyen her kim varsa
hepsine yazık kere yazıklar olsun.

Bu yeteneksiz rezil kadın, müthiş bir kadroyu, müthiş bir diziyi katletmiştir. Bir daha 1 cümle bile senaryo yazmaya cesaret edemezsin inşallah.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bu diziye burcu denen senarist bozuntusu kadını senarist yapana da,
denetleyen onaylayan ve buna ses etmeyen olur diyen kişi ve ekiplere de
bölümler ilerledikçe senaryonun kötü gidişatına ağzını açıp tek laf bile etmeyen dur demeyen her kim varsa
hepsine yazık kere yazıklar olsun.

Bu yeteneksiz rezil kadın, müthiş bir kadroyu, müthiş bir diziyi katletmiştir. Bir daha 1 cümle bile senaryo yazmaya cesaret edemezsin inşallah.
İlk bölümleri Burcu Görgün tek başına yazdı ve gayet güzeldi. Kaçıncı bölümdü bilmiyorum ama bir yerden sonra Damla Serim'le birlikte yazmaya başladı ve ne olduysa ondan sonra oldu. Sosyal medyada kendisi bayağı yerin dibine sokulmuştu çünkü Çukur'u da bir dönem Gökhan Horzum'la birlikte yazmış ve o dönem dizide aşk üçgeni falan varmış. Hatta 2. sezonda Babil'i de yazmaya başlamış ve durum ortada. Bence Burcu hanımdan ziyade asıl sorumlu o.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
"Yılın en güçlü kadın hikayesi" diye bahsedilen projenin şuan ki haline bak, cidden yazık. Çiçek kendisini alevlere atan adama aşık olacak...

İlk bölümünden sonra iyi ki devam etmemişim diziye, yoksa ayırdığım saatlere yazık olacakmış.

Toprak Can Adıgüzel'i Ay Yapım dışında başka şirketlerin dizisinde görürüz umarım.

Bu arada Toprak Can'ın attığı ve sildiği tweetleri dert etmiş Berker Güven fanları. Adamın attığı, ama sonradan "gereksiz yere linç yediği için" sildiği tweetler sonuna kadar doğruydu.

Son düzenleme:
  • Beğendim