Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ei25cxbWkAAe5Nu

Show TV'nin yeni dizisi 'Alev Alev' ne zaman yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu, kadrosunda; Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Berkay Ateş, Zuhal Olcay Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi isimlerin yer aldığı dizinin Çarşamba akşamları izleyicisi ile buluşacağı, yayına ise 14 Ekim Çarşamba veya 21 Ekim Çarşamba akşamı yayın hayatına başlayacağı iddia edildi.

Ay Yapım'ın ülkemize 'The Bonfire of Destiny' adlı yabancı diziden uyarladığı dizi; kendini bulmanın, yola devam etmenin, adalet arayışı ve gerçek aşkın hikayesini konu alıyor.

'Alev Alev' yakında Show TV'de!

Kaynak: Mustafa Kılıç

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Salı demek inşAllah iyi rating alır kadro çok güzel oldu

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
İyi de salı Menajerimi Ara var acaba ciddi ciddi gün mü değiştirecek. Gerçi daha önce Ay Yapım'ın iki işinin karşı karşıya geldiği olmuştu ama bu sefer bile bile lades yapılmaz bence. Yapılsa tıpkı MA gibi gider yine Masumlar Apartmanı ve Hekimoğlu kitlesine yönelik bir iş olduğu için. Show bu güne Şeref Sözü'nü koysa daha mantıklı olur.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hayır olamaz diyecektim aklıma Menajerimi Ara'yı da Ay Yapım'ın yaptığı geldi. :A

Salı günü bunu izlerim umarım Menajerimi Ara için güzel bir gün bulurlar hangi güne koyarlarsa koysunlar zaten izlediğim diziyi bırakacağım bir de umarım perşembeye koymak gibi bir hata yapmazlar.

Yine çok uzattım. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
14 veya 21 Ekim’de mi? Tarihi kesin bile değilken konusunun açılması çok ilginç gerçekten.

Salı günü Şeref Sözü’nün yayınlanacağını düşünüyorum ayrıca.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Menajerimi Ara'nın karşısına koyacaklarını hiç sanmıyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İyi de salı Menajerimi Ara var acaba ciddi ciddi gün mü değiştirecek. Gerçi daha önce Ay Yapım'ın iki işinin karşı karşıya geldiği olmuştu ama bu sefer bile bile lades yapılmaz bence. Yapılsa tıpkı MA gibi gider yine Masumlar Apartmanı ve Hekimoğlu kitlesine yönelik bir iş olduğu için. Show bu güne Şeref Sözü'nü koysa daha mantıklı olur.
Çukur’un karşısına 8.Gün çıktı, BSA da İçerde’nin karşısında yayınlanmıştı. Demek ki Ay Yapım’ın fazla bir söz hakkı yok kanallar üzerinde. :A Her şey olabilir. :A

Yine de doğru olduğunu düşünmüyorum. :A Eğer olursa da MA ya yolcu ya da gün değiştirir. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Çukur’un karşısına 8.Gün çıktı, BSA da İçerde’nin karşısında yayınlanmıştı. Demek ki Ay Yapım’ın fazla bir söz hakkı yok kanallar üzerinde. :A Her şey olabilir. :A

Yine de doğru olduğunu düşünmüyorum. :A Eğer olursa da MA ya yolcu ya da gün değiştirir. :A
Ama o zaman kanallarda boş gün yoktu ve mecburiyetten yayınlanmıştı. Show reyting kaygısı yüzünden Ramo'nun gününü değiştirmişken ve elinde boş günler varken hele ki son reytinglerden sonra dizi koymaz gibi geliyor. Bence Güldür Güldür salı olur ve diziler diğer günleri aralarında kapışır gibi geliyor. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ama o zaman kanallarda boş gün yoktu ve mecburiyetten yayınlanmıştı. Show reyting kaygısı yüzünden Ramo'nun gününü değiştirmişken ve elinde boş günler varken hele ki son reytinglerden sonra dizi koymaz gibi geliyor. Bence Güldür Güldür salı olur ve diziler diğer günleri aralarında kapışır gibi geliyor. :A
GGS perşembe olur bence. Şeref Sözü Salı, Alev Alev de Çarşamba olur. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...