'Alev Alev' Dizisine Sürpriz İsim! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kirgin-cicekler-nazan-veda-yurtsever-kimdir-350x350.jpg

Alev Alev' dizisine sürpriz isim!

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Zuhal Olcay’ın başrollerinde yer aldığı, yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu dizinin kadrosuna Veda Yurtsever dahil oldu.

'Alev Alev' yeni bölümüyle her Perşembe 20.00'de Show TV'de!

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,989
Puanı
310
Adı ne abla karakterin?
Cemre sordu ama kadın adını söylemedi, benim adım yok canın nasıl istiyorsa öyle seslen dedi.
Değişik derin bir karakter olacak belli, sert dışarıya kendini belli etmiyor ama sanırım Cemre gibi yaşadığı şeyler var ve Cemreye el uzatacak gibi duruyor...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Babil'in gizli yıldızıydı yine izlediğim kaliteli bir diziye transfer olmasına sevindim. :Z

Cemre sordu ama kadın adını söylemedi, benim adım yok canın nasıl istiyorsa öyle seslen dedi.
Değişik derin bir karakter olacak belli, sert dışarıya kendini belli etmiyor ama sanırım Cemre gibi yaşadığı şeyler var ve Cemreye el uzatacak gibi duruyor...
Son bölümü daha izlemedim o yüzden soruyorum. 7. bölümde Cemre'nin gittiği mimarlık ajansındaki arkadaşı iş için telefonla başka bir kadını aramıştı ya Veda hanım onu mu canlandırıyor?

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,989
Puanı
310
Babil'in gizli yıldızıydı yine izlediğim kaliteli bir diziye transfer olmasına sevindim. :Z

Son bölümü daha izlemedim o yüzden soruyorum. 7. bölümde Cemre'nin gittiği mimarlık ajansındaki arkadaşı iş için telefonla başka bir kadını aramıştı ya Veda hanım onu mu canlandırıyor?
Hayır orayla görüştü aşağıladılar Cemre'yi oradan çıktıktan sonra evine dönerken mahalledeki lokantada eleman aranıyor ilanı vardı tesadüfen gördü içeri girdi görüştü, işte o lokantanın sahibi oluyor Veda Yurtsever.

Kadın işe aldı Cemre'yi, adını söylemediği için kadın kadın deyip duruyoruz böyle maalesef... :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Hayır orayla görüştü aşağıladılar Cemre'yi oradan çıktıktan sonra evine dönerken mahalledeki lokantada eleman aranıyor ilanı vardı tesadüfen gördü içeri girdi görüştü, işte o lokantanın sahibi oluyor Veda Yurtsever.

Kadın işe aldı Cemre'yi, adını söylemediği için kadın kadın deyip duruyoruz böyle maalesef... :bhr:
Cemre'yi üzenlerin ABV 😡 Teşekkürler. :D

• Beğendim
Reactions: offensive

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

He öylemi duymadım sanıyordum aynen çok değişik bir karakter sert bir kadın belli birşeyler yaşamış

• Beğendim
Reactions: offensive

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Şugur'la beraber gelsinler, hoşgelmiş sefa getirmiş kendisi. :Z

Ay Yapım'la yoluna devam etmesi harika. :Z Çok iyi transfer olmuş.
Bölüm arkası jenerikte kendisinin adı konuk oyuncu olarak yazıyordu fazla durmayacak galiba. :(