TRT 1 Al Sancak - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
271
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
al-sancak-dizisi.png

TRT 1'in yeni dizisi Al Sancak bu akşam ekran hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Bozdağ Film'in, yönetmenliğini Can Emre'nin, senaristliğini Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan'ın üstlendiği yapımın kadrosunda Uğur Güneş, Gülsim Ali, İdris Nebi Taşkan, Emre Dinler, Terhan Tezcan, Gözde Türker, Çağlar Sayın, Fatih Gühan, Rıdvan Aybars Düzey, Faruk Aran, Eslem Akar, Sibel Ertan, Ahmet Yenilmez, Murat İnce, Melih Özdoğan yer alıyor.

Vatanı korumak için mücadele eden bir timin hikayesini konu alan dizi, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de TRT 1'de!

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Alper Çağlar kolay kolay dizi önermez o yüzden ilk bölümüne bir şans veririm.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
1 saattir izliyorum. Silah ve ses efektleri kötü olmuş. Silah efekti var ama ses yok, ses var ama silah efekti yok. :A

Gülsim Ali'yi diziye yakıştıramadım. İlk kez kötü rolde oynuyor sanırım, silah eline yakışmamış. :A (@12.Adam, @Yakamoz-Asi)

Söz dizisi ya da diğer izlediğim askeri diziler kadar kendine çekmedi. Ara ara bakarım herhalde. :)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
1 saattir izliyorum. Silah ve ses efektleri kötü olmuş. Silah efekti var ama ses yok, ses var ama silah efekti yok. :A

Gülsim Ali'yi diziye yakıştıramadım. İlk kez kötü rolde oynuyor sanırım, silah eline yakışmamış. :A (@12.Adam, @Yakamoz-Asi)

Söz dizisi ya da diğer izlediğim askeri diziler kadar kendine çekmedi. Ara ara bakarım herhalde. :)
Seni DOKUZ OĞUZ'umuza bekliyoruz, 28 OCAK CUMARTESİ - FOX :bhr:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061

Birkaç dakika denk geldim. Asker dizisinden çok aile dizisi gibiydi.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şefkat Tepe / Sungurlar'dan sonra ilk defa bir asker dizisi beni heyecanlandırımıştı fragmanları ile ama bölümü büyük bir hayal kırıklığı oldu. :( Yarısına bile gelmeden tekrarını kapadım. Oyuncu kadrosu gereğinden fazla kalabalık ve karakterler için doğru cast olmamış, çekimler iç karartıcı, müzik ve ses efektleri ise kulak kanatıcı. Ben en iyisi Dokuz Oğuz'u beklemeye devam edeyim.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Dizinin son 30 dakikasına baktım. Beni sarmadı pek. Hakkında hayırlısı.

Gülsim Ali bence de olmamış öyle bir role. @emreemreu :D yada biz GD etkisinde kaldık.

Bu arada etiketler gelmedi. @12.Adam

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Şefkat Tepe / Sungurlar'dan sonra ilk defa bir asker dizisi beni heyecanlandırımıştı fragmanları ile ama bölümü büyük bir hayal kırıklığı oldu. :( Yarısına bile gelmeden tekrarını kapadım. Oyuncu kadrosu gereğinden fazla kalabalık, çekimler iç karartıcı, müzik ve ses efektleri ise kulak kanatıcı. Ben en iyisi Dokuz Oğuz'u beklemeye devam edeyim.
Şefkat Tepe'de de senkron sorunları vardı. :A
------

Dizinin son 30 dakikasına baktım. Beni sarmadı pek. Hakkında hayırlısı.

Gülsim Ali bence de olmamış öyle bir role. @emreemreu :D yada biz GD etkisinde kaldık.

Bu arada etiketler gelmedi. @12.Adam
Hangi konunun ? :A

• Okudum
Reactions: Yakamoz-Asi