'Akrep' ve 'Akıncı' Devam Edecek mi?

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
5fd638a15542871b28bc8307.jpg

Son dönemde reytinglerinde ciddi düşüş yaşayan Akrep ve Akıncı'nın akıbetleri belli oldu.

Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya'nın paylaştığı 'Akrep' ve başrollerinde Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi'nin yer aldığı 'Akıncı' için kanalları tarafından 26 bölüm garantisi verildiği ve aksi bir gelişme olmadığı takdirde bu süreye kadar devam edecekleri öğrenildi.

Akrep yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de Star'da, Akıncı ise her Cuma 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

660

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
Ne 26 bölümü? :eek: İkisi de berbat gidiyor zararına mı devam ettirecekler hiç sanmam. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,114
Puanı
710
Akıncı dram dizisiyle devam edecek millet fantastik sevemedi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Star'ın Akrep'e borcu var çünkü cuma günü iyi giderken durduk yere düzenini bozup reytinglerini düşürdü. Ama Akıncı'ya bu aşırı toleransın nedenini anlamak çok güç. Gerçi bir yerde garanti lafı geçiyorsa asla gerçekleşmiyor mesela sözde Öğretmen de 36 bölüm sürecekti. O yüzden perşembe yarışının karışmasından sonra özellikle Akrep için planlar değişebilir.

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,056
Puanı
410
Bunların 26. bölümü nereye denk geliyor sezon sonuna mı yoksa yeni sezona taşıyor mu?

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Kanalların zarar etmeyi göze alacak kadar çok parası var diye yorumladım.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
20. bölümde final yapsınlar işte. :A 26'ya kadar bu reytinglerle zarar eder bu kanallar neyin garantisi bu anlamadım.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Star'ın Akrep'e borcu var çünkü cuma günü iyi giderken durduk yere düzenini bozup reytinglerini düşürdü. Ama Akıncı'ya bu aşırı toleransın nedenini anlamak çok güç. Gerçi bir yerde garanti lafı geçiyorsa asla gerçekleşmiyor mesela sözde Öğretmen de 36 bölüm sürecekti. O yüzden perşembe yarışının karışmasından sonra özellikle Akrep için planlar değişebilir.
Bence hangi diziye olursa olsun (Sefirin Kızı, Akrep, Seni Çok Bekledim, Hercai, Akıncı, Sen Çal Kapımı, Menajerimi Ara) hangi kanal olursa olsun tolerans gösterilmesini eleştirmek yerine alkışlamak gerekiyor. Eskiden dizilerini ikinci bölümde kaldırdıkları için kanalları eleştiri yağmuruna tutuyorduk, şimdi de devam ettirdikleri için eleştiriyoruz. Genel olarak izlemediğin diziler devam ediyor diye hep eleştiriyorsun ama doğru değil bence yaptığın.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Bence hangi diziye olursa olsun (Sefirin Kızı, Akrep, Seni Çok Bekledim, Hercai, Akıncı, Sen Çal Kapımı, Menajerimi Ara) hangi kanal olursa olsun tolerans gösterilmesini eleştirmek yerine alkışlamak gerekiyor. Eskiden dizilerini ikinci bölümde kaldırdıkları için kanalları eleştiri yağmuruna tutuyorduk, şimdi de devam ettirdikleri için eleştiriyoruz. Genel olarak izlemediğin diziler devam ediyor diye hep eleştiriyorsun ama doğru değil bence yaptığın.
Akıncı'nın maliyeti yüksek ve ATV'nin daha önce ondan yüksek alan bazı işleri erken bitirdiği olmuştu o yüzden böyle dedim. Yoksa mesela Akrep'le de hiçbir derdim yok sadece bazı kanalların her dizisine aynı toleransı göstermemesi dikkatimi çekiyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
MA aldığı 1-3-2 bandındaki reytinglerle devam ederken sorun yok ama saydığın diziler (özellikle SÇK) devam edince sıkıntı var @Aserat için cidden çok haklısın. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Akıncı'nın maliyeti yüksek ve ATV'nin daha önce ondan yüksek alan bazı işleri erken bitirdiği olmuştu o yüzden böyle dedim. Yoksa mesela Akrep'le de hiçbir derdim yok sadece bazı kanalların her dizisine aynı toleransı göstermemesi dikkatimi çekiyor.
Kesin olarak resmi bir hesaptan açıklanmadığı sürece bir dizinin maliyetinin ne kadar olduğunu bilemeyiz. Akıncı'yı biraz izledim, çekildiği mekanlar falan iyi ama ben çok yüksek maaliyetinin olduğunu düşünmüyorum. Bence bir dizinin devam etmesini veya bir başka dizinin final yapmasını sırf maliyet ve reytinge de bağlayamayız yani belki işin içinde herhangi başka birşey de olmuş olabilir bizim bilmediğimiz.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hangi diziler mesala. atv herzaman dizilerinin arkasında duran bir kanal ve Maria ile Mustafa dizisi de yakın zamanda çok kötü reyting oanları ile devam etti. Kanal zarar etmiyor ki devam ettiriyor. O ekipte çalışan kişiler en azından bu sezon işsiz kalmayacak. Bu konuda kanalı taktir etmek gerekir. Şuan final yapsa bir sürü kişi aylarca işsiz kalıp sıkıntı yaşayacak.

En az 20 bölüm devam ettirsin istedim hep ve böyle olmasına sevindim. Akrep dizisinin de reytingi az olsada takip edeni çok. Sevenleri için çok iyi haber :bhr:

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Akrep için 26 bölüm garantisinin olmasına çok sevindim. ŞBS ile kitleleri hemen hemen aynıydı ama Camdaki Kız ile o kadar yakın kitlesinin olacağını düşünmüyorum. Aşırı sevindim valla. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Hangi diziler mesala. atv herzaman dizilerinin arkasında duran bir kanal ve Maria ile Mustafa dizisi de yakın zamanda çok kötü reyting oanları ile devam etti. Kanal zarar etmiyor ki devam ettiriyor. O ekipte çalışan kişiler en azından bu sezon işsiz kalmayacak. Bu konuda kanalı taktir etmek gerekir. Şuan final yapsa bir sürü kişi aylarca işsiz kalıp sıkıntı yaşayacak.

En az 20 bölüm devam ettirsin istedim hep ve böyle olmasına sevindim. Akrep dizisinin de reytingi az olsada takip edeni çok. Sevenleri için çok iyi haber :bhr:
Ay kim ne kadar devam ediyorsa etsin umrumda değil. :A

MA aldığı 1-3-2 bandındaki reytinglerle devam ederken sorun yok ama saydığın diziler (özellikle SÇK) devam edince sıkıntı var @Aserat için cidden çok haklısın. :A
Aynen çok doğru. :A Star'ın toleranslı olması normal ama ATV'nin o kadar izlenen işi varken Akıncı'ya ihtiyacı yok onu anlatmaya çalışıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Aynen çok doğru. :A Star'ın toleranslı olması normal ama ATV'nin o kadar izlenen işi varken Akıncı'ya ihtiyacı yok onu anlatmaya çalışıyorum. :A
Aynen böyle 🤐 ol :A

Yalnız burda sana laf atmış. Seni savunmamış :A @Özgür