'Akrep' Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! | Star TV

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Hayırlı olsun. Normalde ara sıra Kırmızı Oda'yı izliyordum ama artık bunu izleyeceğim. Bu arada bu diziyi sabırsızlıkla bekliyordum ve yayın tarihinin bu kadar yakın olması beni çok sevindirdi. Total reytingleriyle de bence rahat sezon sonunu görür.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Final bölümüyle 17 Ocak Pazar saat 23:45'te Star'da!
Artık o saatte final yapma diye bir şey kalmadı maalesef. :A

Ben onu demedim dizi yayına Deniz Çakır’la çıksaydı yine Cuma olurdu dedim. Sen yine lafı anlamayıp ciddileşiyorsun nereden belli, başrol belli değilken gün mü belli olur falan. O gülücükleri koysan bile tepkini anladım.

Aynen yaşasın Kırmızı Oda, yaşasın Eveim Alasya onlar sayesinde oldu. :oley:
Çoğu zaman böyle uzun mesajlar yazarken planladığımdan daha coşkulu davranıp kendimden geçebiliyorum kusura bakma lütfen. :( Sadece bu dizinin cuma olması başından planlanmamıştır akıllarınca strateji yapacakları belli bence. Neyse gelecek cumartesi sonuçları görürüz şimdiden tartışmaya gerek yok. :A

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,318
Puanı
264
Dizinin cuma olabileceğini düşünüyordu. Benim için sürpriz olmadı. Gayette doğru bir gün tercih edilmiş. İlk bölüme şans vermeyi düşünüyorum.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Gün ciddi anlamda sürpriz oldu. Ben Salı - Çarşamba arasında seçim yaparken kanal Cuma'ya koymuş. (Ama SÇB, Cuma olacak denildiği için hiç düşünmedik.) İstanbullu Gelin'in konağı yine Star TV'de Cuma akşamları kullanılacak yani. :X

Kırmızı Oda - Arka Sokaklar Ramo - Akrep... şeklinde sıralama olur, umarım tutar bu dizi. Tanıtımları etkileyici, ama yeterli tanıtımın yapılmadığını düşünüyorum. En azından 1 hafta daha erken tanıtım yapılabilirdi.

Demet Akbağ ve Evrim Alasya bu dizide döktürecek, o kesin. Yusuf Çim'in sesini duymak daha nasip olmadı tanıtımlarda. :A
O konak Ferhat ile şirin dizisinde kırmızı renkteydi demekki yine değiştirmişler boya rengini sevilmedigi için Beyaz olması iyi olmuş yine

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,054
Puanı
410
Salı olur diyordum ama Masumlar Apartmanı'ndan çekindikleri çok belli, oktay kaynarca da hala 9-10 alıyor,
en azından cuma sadece iyi giden tek rakip var, 5-5,5 reytingi geçse zaten kanal devam ettirir, ben alacağını düşünüyorum, hayırlı olsun...