'Akrep' Dizisinde Sürpriz Ayrılık! | Star TV

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1614427102898-jpeg.99883

'Akrep' dizisinde sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını 1441 Productions'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta'nın oturduğu, başrollerini Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Çağdaş Onur Öztürk'ün paylaştığı dizide Ahmet karakterini canlandıran Çağdaş Onur Öztürk bu akşam yayınlanan bölüm ile diziye veda edecek.

'Akrep' yeni bölümüyle bu akşam Star TV'de!

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Angelica and STAR

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bu başlığı neden Menajerimi Ara diye okuyup acaba giden kim diye giriş yaptım konuya 🤦🏻‍♀️
Dizi zaten bitecekti galiba. Normal :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ah eniştem gidiyor, Ferda'ya yazık tam aşkı bulmuşken dul kaldı. :A

Finalde açıkçası Ferda'yla evlendiğini görmek istiyordum ama Vaşak beyciğim her şeyi berbat ettiği için şaşırmadım. Umarım finalde Ahmet'in yokluğundan bol bol A*as görmeyiz. :(

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ah eniştem gidiyor, Ferda'ya yazık tam aşkı bulmuşken dul kaldı. :A

Finalde açıkçası Ferda'yla evlendiğini görmek istiyordum ama Vaşak beyciğim her şeyi berbat ettiği için şaşırmadım. Umarım finalde Ahmet'in yokluğundan bol bol A*as görmeyiz. :(
ArDu ve EfMer evleniyor. :bhr: Bundan daha iyi final mi olur?

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
ArDu ve EfMer evleniyor. :bhr: Bundan daha iyi final mi olur?
İkisi de eksik kalsın. Bundan daha berbat bir final mi olur asıl. :mad: ArPer görmeden dizi bitecek. :(

Başak hocanın geldiğnden beri yaptığı en güzel hamle. En azından son iki bölümü Ahmet siz izleyeceğiz. Onca şeyden sonra #Ahfer olamazdı zaten. @Emre Ozansoy @slhttnmtl
Adam daha güzel bir hamle mi yapmış, bana kalırsa bu haber kötü olduğu için yine geldiğinden dolayı hiç iyi bir şey yapmamış olacak ve rica ediyorum şu adama hoca demeyin. :A AhFer o hot sahneyle ve devamında olmuştu aslında. :( Bu arada neyseki bölümün yarısında göreceğiz sanırım. :Z
------

İşte gerçek Akrep izleyicisi. ✍🏻
Iyy taraflısınız, gerçek izleyici değil. :mad:

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
İkisi de eksik kalsın. Bundan daha berbat bir final mi olur asıl. :mad: ArPer görmeden dizi bitecek. :(

Adam daha güzel bir hamle mi yapmış, bana kalırsa bu haber kötü olduğu için yine geldiğinden dolayı hiç iyi bir şey yapmamış olacak ve rica ediyorum şu adama hoca demeyin. :A AhFer o hot sahneyle ve devamında olmuştu aslında. :( Bu arada neyseki bölümün yarısında göreceğiz sanırım. :Z
------

Iyy taraflısınız, gerçek izleyici değil. :mad:
deme öyle bölüm başında ölsün de , güzel bir bölüm izleyelim.
------

@slhttnmtl seninle genelde aynı tarafta olurduk ama bu seferlik böyle olsun.

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
deme öyle bölüm başında ölsün de , güzel bir bölüm izleyelim.
------

@slhttnmtl seninle genelde aynı tarafta olurduk ama bu seferlik böyle olsun.
Hayır bölüm başında ölmesin ve bu bölümde büyük yeri olsun, hem öyle kış kış denerek yollanmış olmaz hem de A*as hikayesi falan vardır bölümde. :A

Bir konuda daha ayrı düşmüştük ama AhFer miydi, AyAr mıydı, Ferda mıydı onu hatırlayamadım. :A Neyse Ahmet'in önceden yaptıklarından sonra normaldir bu zaten.

• Güldürdün
Reactions: STAR