Akit'ten Hazar Ergüçlü, Danla Bilic'e Çirkin Saldırı: "Ahlaksızlıkları 'Evde Kal'madı"

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Akit, Hazar Ergüçlü, Duygu Özarslan ve Danla Bilic gibi ünlü isimlerin Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafları kullanarak 'Ahlaksız' dedi.

Yaptığı aşırı muhafazakar ve anti kemalist haberler ile gündeme gelen Akit bu seferde ünlü kadınlara linç uyguladı. Her hangi bir çıplaklığı olmayan fotoğrafları sansürleyerek, sanki çıplakmış gibi haber yaptı ve kadınlara ahlaksız dedi.

Dobralığı ile bilinen Danla Bilic ise olayı tiye alarak Twitter'da "KIMSE BENIM 83896 AMELIYAT ILE KUSURSUZ HALE GETIRDIGIM FIZIGIMI SANSURLEYEMEZ CENGIZHAN BUNU YANINIZA BIRAKMAZ" bu sözleri paylaştı.

İşte o haber ve gerçek görüntüler:

IMG_20200514_201105.jpg

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Anlamadım, bu resimlerde ne varki?
Açık bile değil yani, olsa neyse de ama açık bile değil. Bir de hakaret gibi başlık yazılmış, mahkemeye vermeleri lazım.

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Sansürledikleri yerlerde komedi. Hazar'da bi meme ucu belli oluyor ama oda çok az yani. Abartılıyorlar yine muhafazakarlığı:(
Rahatsız oluyorlarsa engel butonu var, bu kadar basit. Kadınları yargılamak, erkeklere düşmez. Feminist damarımı kabarttılar yine. :Z :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
bu fotoğraflar sanki ilk kezmi paylaşılıyor zaten fotoğrafların abartılacak yanı yok insanları ahlaksızlıkla suçlamak kolay değil ya

• Beğendim
Reactions: sokak sanati