'Ak Kız Destanı' Dizisinin Adı Değişti! Senaristleri Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
images

'Ak Kız Destanı' dizisinin adı değişti, senaristleri belli oldu!

Yapımcılığını Bozdağ Film'in üstlendiği, Türklerin İslamiyet'e geçişinden önceki dönemde Orta Asya'da yaşayan dağ obalı kimsesiz bir kız ve eli ayağı tutmayan han oğlunun destansı aşk hikayesini ekrana taşıyacak olan diziyi Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor.

9. yüzyılda geçecek olan ve adı 'Destan' olarak değişen dizi için Naz Çağla Irmak ile görüşülüyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Öncelikle ismi kötü olmuş. Ortilerin yazdığı dizilerden hayır gelmeyeceği için olmayan beklentim daha da düştü. :A Naz Çağla Irmak da umarım kabul edip kendisine yazık etmez de nedense edecek gibi düşünüyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Bu iki vasıfsızın destan takıntısı ne olacak bir anlasam. :A Anlayın artık anlattığınız hikayemsilerin destanla hiçbir alakası yok. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
İsmi çok kötü olmuş. Kadınları vurgulayan bir isme sahip diye seviniyordum ben de.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Çok yavan olmuş adı, ilk sezonu fırtına gibi esecek sonra çakılacak olan yeni dizimiz hayırlı olsun.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bozdağ film tarih ile alakalı dizi yapacaksa o kadar mevzu varki böyle saçma sapan şeyler yazıyorlar gerçi diğer dizilerini de izlemiyorum ama bu hiç iyi durmuyor. Ayrıca galiba Sefirin Kızı senaristleriymiş onların nasıl hir iğrençlik yazdığını da biliyoruz

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Öncelikle ismi kötü olmuş. Ortilerin yazdığı dizilerden hayır gelmeyeceği için olmayan beklentim daha da düştü. :A Naz Çağla Irmak da umarım kabul edip kendisine yazık etmez de nedense edecek gibi düşünüyorum.
Adı değişir bence bir kez daha, yoksa Destan diye dizimi olur ya. :A Başrol mü yoksa başka önemli bir karakter teklifimi gitti bilmiyorum ama garantiye kaçar. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Adı değişir bence bir kez daha, yoksa Destan diye dizimi olur ya. :A Başrol mü yoksa başka önemli bir karakter teklifimi gitti bilmiyorum ama garantiye kaçar. :A
Bu destan takıntılıları bayılmıştır. :A Neyse öyle aşırı sevdiğim birisi değil de bu ortilerin dizisine kim giderse gitsin üzülüyorum, bir de ortilerin yanında Bozdağ Film. :(

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu destan takıntılıları bayılmıştır. :A Neyse öyle aşırı sevdiğim birisi değil de bu ortilerin dizisine kim giderse gitsin üzülüyorum, bir de ortilerin yanında Bozdağ Film. :(
Hem ortilerin, hem de Bozdağ Film'in eline aynı anda düşmek cidden çok kötü olur. :A Allah kurtarsın. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bozdağ film tarih ile alakalı dizi yapacaksa o kadar mevzu varki böyle saçma sapan şeyler yazıyorlar gerçi diğer dizilerini de izlemiyorum ama bu hiç iyi durmuyor. Ayrıca galiba Sefirin Kızı senaristleriymiş onların nasıl hir iğrençlik yazdığını da biliyoruz
Tarihi kişilikler bitti, destanlara başladı artık yapım şirketi. :A Bir iki aya başka destanın dizi haberi gelirse şaşırmam... :A

Sefirin Kızı senaristlerine dönem işi yaptırmak başlı başına ayrı bir saçmalık. :A

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Tarihi kişilikler bitti, destanlara başladı artık yapım şirketi. :A Bir iki aya başka destanın dizi haberi gelirse şaşırmam... :A

Sefirin Kızı senaristlerine dönem işi yaptırmak başlı başına ayrı bir saçmalık. :A
Bunların yazacağı destanları tahmin edebiliyorum :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son dönemde yapılan tarih dizilerine göre kötü gidecek gibi bir iş gözüküyor. Aşk hayatı anlatılacağı için ilgi göreceğini düşünmüyorum. Zaten reyting için yapmayacakları şey kalmayan "ortileri" bu dizinin senaristi yapmakta başlı başına ayrı bir hata.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,321
Puanı
860
Son dönemde yapılan tarih dizilerine göre kötü gidecek gibi bir iş gözüküyor. Aşk hayatı anlatılacağı için ilgi göreceğini düşünmüyorum. Zaten reyting için yapmayacakları şey kalmayan "ortileri" bu dizinin senaristi yapmakta başlı başına ayrı bir hata.
Orti?