serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,911
Puanı
1,060
1500x500

ATV'nin yeni dizisi "Akıncı" ne zaman başlayacak?

Yönetmen koltuğunda Veli Çelik'in oturduğu, yapımcılığını NTC Medya'nın üstlendiği, senaryosunu Hakan Kandal'ın kaleme aldığı, başrollerini Şükrü Özyıldız, Büşra Develi ile Yıldıray Şahinler'in paylaştığı dizinin Hercai'nin gün değiştirmesiyle 8 Ocak Cuma akşamı yayına başlatılması planlanıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu diziyi Cuma yapmak kimin fikriyse tebrik ederim. :F ATV yüksek reytingleri görünce ne yapacağını şaşırdı iyice. :F Cuma'ya kesinlikle Maraşlı gelmeliydi. Bu dizi Cuma, Maraşlı Pazartesi olursa iki dizi de tutunamaz.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Dizinin fragmanlarından pek tutacağını düşünmezken şimdi Cuma gününe gelmesiyle kesin olarak tutma ihtimali ortadan kalktı zaten.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,911
Puanı
1,060
Bu diziyi Cuma yapmak kimin fikriyse tebrik ederim. :F ATV yüksek reytingleri görünce ne yapacağını şaşırdı iyice. :F Cuma'ya kesinlikle Maraşlı gelmeliydi. Bu dizi Cuma, Maraşlı Pazartesi olursa iki dizi de tutunamaz.
Ay sırf senin MARAŞLI Cuma olacak hislerin için koca kanal stratejilerinden mi vazgeçsin. :A
------

Dizinin fragmanlarından pek tutacağını düşünmezken şimdi Cuma gününe gelmesiyle kesin olarak tutma ihtimali ortadan kalktı zaten.
Bence farklı bir soluk getirebilir.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Burak'a senin nazarın değer de dizisi patlarsa ben de seni patlatırım ona göre. :A
Benim niye nazarım değecek saçmaladın bak şimdi. :A Burak'ı her projesinde severek izliyorum, hiç de nazarım değmedi. :A YKA'da zaten oyunculuğuna hayran kaldım, en çok onun için tutmasını istiyorum. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: serhatt and 12.Adam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Akıncı hafta sonu Maraşlı pazartesi hercai cuma ne diye bozuyorsun bunu Maraşlı iyi bir iş ise pazartesi tutar

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,911
Puanı
1,060
Benim niye nazarım değecek saçmaladın bak şimdi. :A Burak'ı her projesinde severek izliyorum, hiç de nazarım değmedi. :A YKA'da zaten oyunculuğuna hayran kaldım, en çok onun için tutmasını istiyorum. :A
Adamı beğeniyorsun işte daha büyük sebep var mı nazar için. :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Özgür

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ters köşe olduk :A
Buram buram Cumartesi dizisiydi 😏
Ben senin aksine Cuma tutunabileceğini düşünüyorum ama Maraşlı daha iyi olurdu Cuma gününe

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Atv bu hatayi yapma lutfen. Hem bu diziye hem Hercai'ye cok yazik olacak

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ters köşe olduk :A
Buram buram Cumartesi dizisiydi 😏
Ben senin aksine Cuma tutunabileceğini düşünüyorum ama Maraşlı daha iyi olurdu Cuma gününe
Bence de bu dizi Cumartesi’ye gelmeliydi Kertenkele gibi iyi giderdi. Zaten aynı kişi yazıyormuş, o tatta bir iş olacak büyük ihtimalle. :A Maraşlı’nın Cuma olmaması benim açımdan kötü oldu ama atv’den hala bir son dakika atağı bekliyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi