'Aile Şirketi' 3. Sezon Çekimleri Başladı ve Yayın Tarihi Belli Oldu! | beIN Connect

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
E3m1gpRXMAYmqZI

beIN Connect'in ilk orijinal dizisi Aile Şirketi yeni bölümleriyle geri dönüyor.

Yapımcılığını 25 Film'in, yönetmenliğini Koray Şahin'in üstlendiği, başrollerini Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve Müfit Kayacan'ın paylaştığı yapımın 3. sezon çekimlerine başlanırken ilk 3 bölümün ise 5 Ağustos Perşembe günü izleyiciyle buluşacağı açıklandı.

Aile Şirketi, yeni bölümleriyle 5 Ağustos'ta beIN Connect'te!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: xdragxx

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şenol abiye ne olmuş öyle? :A

Bekliyoruz, hemen başlamıyor olmasına sevindim. Biraz özlemek iyidir. :A Dördüncü sezonun geleceği de kesin mi? Yine yakın yakına geleceklerse blogda 4. sezonu izledikten sonra yorum yapacağım. Birkaç ay arayla iki ayrı sezona yorum yapmak saçma oluyor. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İlk 5-6 bölümünü izledim ama seveceğimi düşünüerken pek sarmadığı için devam etmedim. Yine de dijitalde komedi işlerinin artarak yoluna devam etmesi güzel. :Z

Şenol abiye ne olmuş öyle? :A

Bekliyoruz, hemen başlamıyor olmasına sevindim. Biraz özlemek iyidir. :A Dördüncü sezonun geleceği de kesin mi? Yine yakın yakına geleceklerse blogda 4. sezonu izledikten sonra yorum yapacağım. Birkaç ay arayla iki ayrı sezona yorum yapmak saçma oluyor. :A
Müfit Kayacan Çukur için imaj değiştirmişti ondan. :A 4 sezon planlanıyor diye haber çıkmıştı. :A

• Üzücü
Reactions: bazinga

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dizi yanlış hatırlamıyorsam baştan 4 ya da 5 sezon planlanmıştı zaten :A Ben yeni izledim ama 10 sezon da olsa izlenecek bir dizi çerezlik ve ofis ortamı izletiyor kendini :A
Bein bölümleri tek tek mi yayınlıyor toplu mu bu arada?

• Sinir Bozucu
Reactions: Tolstoyevski