Aile İşi'nde Yönetmen Değişikliği!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
64,289
Puanı
1,061
Aile İşi'nde Yönetmen Değişikliği!

aile-isi-150x150.jpg

ATV'nin sevilen komedi dizisi Aile İşi'nde yönetmen değişikliği yaşandı.

Başrollerini Ufuk Özkan, Pelin Akil, Hasibe Eren, Murat Akkoyunlu, Sait Genay, Can Bonomo, Özgür Emre Yıldırım ve Osman Wöber gibi isimlerin paylaştığı, NTC Medya imzalı yapımın ilk 4 bölümünü yöneten Jale Atabey, görevini bu hafta yayınlanan 5. bölüm ile birlikte görevini 'Beni Böyle Sev', 'Kertenkele' gibi dizilerde görev alan Cem Tabak ve ekibine devretti.

Aile İşi, yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00'de ATV'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

@Forumdash bu habere üzülecek, Jale Atabey'i dilinden düşürmüyordu. :X
Ben şaşırmıştım bile atvye nasıl döndü diye(b) Yalan dğnyada çok gönderme yapan biriydi. Bir de hep aynı isimlerle çalişan bir yönetmen. Fusun için bırakmiştir:( Hasibe ne zaman ayrılacak acaba haberi bekliyorum:X

Dizinin süresi kısalmalı önce, 2-2:30 saatlik komedi dizisi olmaz, olmamalı çok sıkıyor. :(

Ben şaşırmıştım bile atvye nasıl döndü diye(b) Yalan dğnyada çok gönderme yapan biriydi. Bir de hep aynı isimlerle çalişan bir yönetmen. Fusun için bırakmiştir:( Hasibe ne zaman ayrılacak acaba haberi bekliyorum:X
Ben de onun için bıraktığını düşünüyorum, daha önce 90 bölüm çalıştığı kadının haksız yere diziden kovulmasından etkilenmiş olabilir. Gerçi yeni bir proje uğruna da bırakmış olabilir, Gülse Birsel yazın film yapacağı için onu yönetme ihtimali yüksek. Ayrıca Hasibe Eren de ayrılırsa bence dizi kepenkleri kapatıp gitsin. :X

Dizinin süresi kısalmalı önce, 2-2:30 saatlik komedi dizisi olmaz, olmamalı çok sıkıyor. :(
Dizinin her bölümü 2 saat ve bölümler her hafta ufak ufak kısalıyor; ama 1 saat 40 dakika civarına çekilse daha makul olabilir, o konuda haklısın. :)

Ben de onun için bıraktığını düşünüyorum, daha önce 90 bölüm çalıştığı kadının haksız yere diziden atılmasından etkilenmiş olabilir. Gerçi yeni bir proje uğruna da bırakmış olabilir, Gülse Birsel yazın film yapacağı için onu yönetme ihtimali yüksek. Ayrıca Hasibe Eren de ayrılırsa bence dizi kepenkleri kapatıp gitsin. :X

Dizinin her bölümü 2 saat ve bölümler her hafta ufak ufak kısalıyor; ama 1 saat 40 dakika civarına çekilse daha makul olabilir, o konuda haklısın. :)

İlk bölüme baktım, güzel yerleri olduğu kadar gereksiz yerlerde fazlaydı. Yani 1 saat 40 dakika olsa daha iyi olabilir evet. :X

Ben de onun için bıraktığını düşünüyorum, daha önce 90 bölüm çalıştığı kadının haksız yere diziden kovulmasından etkilenmiş olabilir. Gerçi yeni bir proje uğruna da bırakmış olabilir, Gülse Birsel yazın film yapacağı için onu yönetme ihtimali yüksek. Ayrıca Hasibe Eren de ayrılırsa bence dizi kepenkleri kapatıp gitsin. :X

Ben de ilk bölüm izledim 2.bölüm survivora denk geldi daha da izleyemedim :F neyse bir bölümcük de olsa Jale'nin elinden çıkmış güzel bir iş izledim :X bardağin dolu tarafından bakıyorum. Ne halleri varsa görsünler:A(Hasibeye yazık olacak:()

Ben de ilk bölüm izledim 2.bölüm survivora denk geldi daha da izleyemedim :F neyse bir bölümcük de olsa Jale'nin elinden çıkmış güzel bir iş izledim :X bardağin dolu tarafından bakıyorum. Ne halleri varsa görsünler:A(Hasibeye yazık olacak:()
Dizinin 4. bölümündeki son sahneleri izlerken "işte ben bu diziyi bu samimiyetinden seviyorum" dememin üzerinden 2-3 gün geçti geçmedi, iki tane ayrılık haberi geldi. Umarım kötü etkilenmez. :(

Dizinin 4. bölümündeki son sahneleri izlerken "işte ben bu diziyi bu samimiyetinden seviyorum" dememin üzerinden 2-3 gün geçti geçmedi, iki tane ayrılık haberi geldi. Umarım kötü etkilenmez. :(
Fragmanlarda başrol kızın şarkı söylemesi filan Türkan Şoray tadında:X geçenlerde @mrt-06 ya da demiştim :X

Bu proje taa geçen yazdan Jaleyle planlanmıştı. Füsun olayıyla ayrılmış demekki.

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94