Ahmet Uğurlu Hayatını Kaybetti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,378
Puanı
1,061

Usta oyuncu Ahmet Uğurlu'dan sanat dünyasını yasa boğan haber!

1979'da başladığı kariyerine pek çok tiyatro oyunu, sinema filmi, TV dizisi sığdıran, pek çok ödüle layık görüldüğü 'Tabutta Rövaşata' filmiyle akıllara kazınan, aynı zamanda Mustafa Uğurlu'nun abisi, Tuna Orhan'ın kuzeni olan ünlü sanatçı, 71 yaşında hayatını kaybetti.

Biz de Fav10.net ailesi olarak Ahmet Uğurlu'ya Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah bu da bahadır özdener'in eşref saati dizisinde çalıştığı usta oyuncu'ya veda'sı

Kendisi genç yaşımdan dolayı, Pana Film'in Kurtlar Vadisi dışında nadir olan güzel dizi Eşref Saati'nden bilirim. Çok üzüldüm cidden
Mustafa Uğurlu'yu da çok severim, ama Tuna Orhan ile kuzen olduklarını bilmiyordum...

Peş peşe ölüm haberleri alıyoruz, 71 yaş bence halen daha genç yani

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Amin inşallah evet terzi yadigar usta karakterini başarıyla oynamıştı tuna orhan ile akrabalığınıda şimdi burdan öğrendim tekrar Allah'tan rahmet diliyorum usta oyuncu ahmet uğurlu'ya mekanı cennet olsun inşallah

Reactions: AhmetBayram
Amin inşallah ömercim, çok üzüldük cidden Yadigar Usta için

Eşref Saati'ni gerçekten güzel kılan birilerinden idi

Çok üzücü. Vefat eden insanların yaşları giderek düşüyor. 71 ne ki
Allah yakınlarına sabır versin. Eşref Saati`nde izlemiştim ilk. Çok çok iyi aktördü.

çok iyi bir oyuncuydu mekanı cennet olsun

bu tarz haberlere beğeni atmak bana hep tuhaf gelmiştir aynı şekilde instagram veya facebookta babam öldü kardeşim öldü diye haber paylaşanların gönderilerinin altına onlarca beğeni atılmasıda bana hep tuhaf gelmiştir.

Reactions: RüzgarGülü