Ahmet Uğurlu Hayatını Kaybetti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,377
Puanı
1,061
D49PZ5EM_ES_ZPiTRel3cA.jpg

Usta oyuncu Ahmet Uğurlu'dan sanat dünyasını yasa boğan haber!

1979'da başladığı kariyerine pek çok tiyatro oyunu, sinema filmi, TV dizisi sığdıran, pek çok ödüle layık görüldüğü 'Tabutta Rövaşata' filmiyle akıllara kazınan, aynı zamanda Mustafa Uğurlu'nun abisi, Tuna Orhan'ın kuzeni olan ünlü sanatçı, 71 yaşında hayatını kaybetti.

Biz de Fav10.net ailesi olarak Ahmet Uğurlu'ya Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileriz.

s-34d7f4fdf25419f0747448dc1a79d7902769ede5.jpg

Kendisi genç yaşımdan dolayı, Pana Film'in Kurtlar Vadisi dışında nadir olan güzel dizi Eşref Saati'nden bilirim. Çok üzüldüm cidden :( Mustafa Uğurlu'yu da çok severim, ama Tuna Orhan ile kuzen olduklarını bilmiyordum...

Peş peşe ölüm haberleri alıyoruz, 71 yaş bence halen daha genç yani :(

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Kendisi genç yaşımdan dolayı, Pana Film'in Kurtlar Vadisi dışında nadir olan güzel dizi Eşref Saati'nden bilirim. Çok üzüldüm cidden :( Mustafa Uğurlu'yu da çok severim, ama Tuna Orhan ile kuzen olduklarını bilmiyordum...

Peş peşe ölüm haberleri alıyoruz, 71 yaş bence halen daha genç yani :(

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Amin inşallah evet terzi yadigar usta karakterini başarıyla oynamıştı tuna orhan ile akrabalığınıda şimdi burdan öğrendim tekrar Allah'tan rahmet diliyorum usta oyuncu ahmet uğurlu'ya mekanı cennet olsun inşallah

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Amin inşallah evet terzi yadigar usta karakterini başarıyla oynamıştı tuna orhan ile akrabalığınıda şimdi burdan öğrendim tekrar Allah'tan rahmet diliyorum usta oyuncu ahmet uğurlu'ya mekanı cennet olsun inşallah
Amin inşallah ömercim, çok üzüldük cidden Yadigar Usta için :(

Eşref Saati'ni gerçekten güzel kılan birilerinden idi :(

çok iyi bir oyuncuydu mekanı cennet olsun

bu tarz haberlere beğeni atmak bana hep tuhaf gelmiştir aynı şekilde instagram veya facebookta babam öldü kardeşim öldü diye haber paylaşanların gönderilerinin altına onlarca beğeni atılmasıda bana hep tuhaf gelmiştir.

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü