Ahmet Hakan "Yakamoz S-245" Dizisine Nefret Kustu! | Netflix

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
MV5BMTExYzViMzktNDcxZi00ZjRmLWEzNGQtZTIyMzRiNWVkMzg1XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_FMjpg_UX1080_.jpg

Netflix'in yeni dizisi 'Yakamoz S-245'e şok eleştiriler!

Ahmet Hakan, yapımcılığını OGM Pictures'un, yönetmenliğini Tolga Karaçelik ve Umut Aral'ın üstlendiği, kadrosunda; Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Jerry Hoffman, Ecem Uzun, Meriç Aral, Ersin Arıcı, Güven Murat Akpınar, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi isimlerin yer aldığı diziyi yerden yere vuran bir yazı kaleme aldı.

"Yakamoz S-245" tüm bölümleriyle şimdi Netflix'te!

FRDa_-UXMAAXqj5

• Güldürdün
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Ahmet Hakan'a ve Cem Gürdeniz gibi şahıslara denecek çok şey var da neyse... Dizide yamyamlık var yahu dünya bitmiş. Neden türk askeri bu kadar sert diyorlar... Kaldı ki diğer dizide ki askerler de aynı kafada yazılmış. Bizim halkın özellikle bu haberde olan vasıfsız kişiler yüzünden gündem sürekli olması gereken şeyden farklı bir konuyu konuşuyor. Dizi kötü filan değil kardeşim. Sadece oturduğu yerden para... 10 a kadar say Gizmen..

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Pera Palas yazısı bu kadar konuşuldu diye yine aynı formatı kasmaya çalışması.. Kendisini bu kadar gündeme getirmek ödül gibi oluyor o yüzden hakkında yorum yapmayı reddediyorum.

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Öfff birisi şu amcayı sustursun artık :A andropozun yeni versiyonu galiba bu ona buna saldırmak :A :F

• Güldürdün
Reactions: serhatt

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,597
Puanı
860
Ahmet Hakan boş yorumlarda bulunmuş. Cem Gürdeniz sevdiğim bir komutandır. Tepkisini de kısmen haklı buluyorum ama o da biraz abartı kaçırmış. Yoksa eminim o da biliyordur bu durumlarda bizim insanımızın nasıl tepkiler verebileceğini.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ben bazı insanların ortaya konan bir emek üzerinden gündeme gelmek istemesini doğru bulmuyorum.

Henüz başlamadım diziye ama özellikle Ahmet Hakanın son derece başarısız ve sürekli başka insan yada konular üzerinden prim kasmaya çalışan biri olduğunu biliyorum.