Afra Saraçoğlu 'Yeşilçam' Dizisinde! | Blu TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
EH0wrkNX4AIkBGr.jpg

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde partneri belli oldu!

Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak'ın oturduğu, yapımcılığını ES Film'in üstlendiği, senaryosunu Levent Cantek ile Volkan Sümbül'ün kaleme aldığı ve başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer alacağı açıklanan diziye Afra Saraçoğlu dahil oldu.

10 bölümden oluşacak olan ve hazırlık çalışmaları büyük bir titizlikle devam eden diz izleyenleri 1960'a götürecek.

'Yeşilçam' 2021'de Blu TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Severiz, beğeniriz, ilgiyle izleriz. :A

Şaka bir yana yeni nesil oyuncuların bundan sonra öncelikli tercihleri dijital taraf olacak gibi duruyor, olması gereken de bu gerçi. 2+ saatlik, tutması kesin olmayan dizilerin yerine başı sonu planlı dizileri tercih etmeleri son derece mantıklı...

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Öğretmen'deki performansı güzeldi hayırlısı olsun. Gerçi bu dizi için daha az ünlü ama daha yetenekli (ikisi de genç oyuncular arasında iyi gerçi) isimler de bulunabilirdi orası da ayrı. Bu arada herkes partner diyor ama klasik partnerli bir iş değilmiş 2-3 tane daha kadın oyuncu başrolde olacakmış.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başka bir isim olabilirdi, ama Afra'da iyi. Bu diziden beklentim fazla. Umarım güzel bir iş çıkar da izleriz.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Blu Tv uzun zamandır bu proje üzerinde çalışıyor. Bende çok merak ediyorum bu diziyi. İnşallah ortaya güzel bir dönem işi çıkar da keyifle izleriz :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Blu Tv uzun zamandır bu proje üzerinde çalışıyor. Bende çok merak ediyorum bu diziyi. İnşallah ortaya güzel bir dönem işi çıkar da keyifle izleriz :)
Eğer denilenler doğruysa bu dizi için ikinci sezon onayı vermiş ve senaryoyu da yazdırıyormuş. Alef gibi platformun izlenmelerini arttıracağı kesin.