eTV Afiyet Olsun - 2. Bölüm | Yiğitt & Aserat | Yeni Bölüm

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
afİyet-olsun-png.57042

Afiyet Olsun | 2.Bölüm
EnveR: Herkese Selamlar.

Geçen hafta bildiğimiz kadarıyla @Thequeer kazanmıştı.Şimdiyse bugünki yarışmacılarımızı alalım.

İkinci bölümümüzün yarışmacılarını stüdyoya davet ediyoruz.
Karşınızda @Yiğitt ve @Aserat

EnveR: Öncelikle merhaba.Artık ikinci bölümdeyiz ve yarım finale çıkan isimler bir bir belli oluyor.Yarışmaya katıldığınıza göre teşekkür ederim. ”Neden katılmak istediniz?” diye bir soru sorayım ilk önce :X

Yiğitt: Öncelikle sevdiğim dostum, Enver'ime destek olmak amacıyla. İkinci sebep ise formatını beğendim, eğlenceli olacağını düşündüm ve katıldım. :D

Aserat: Kısa ve farklı bir format olması ilgimi çekti. Kanalımızın projesine destek olmak da nedenler arasında ama eğlenceli bir yarışma olacağı en baştan belliydi. :D

EnveR: Yarışmamızda bir ilk yaşattık ve yarışacak insanların kim-kimle yarışacağını bölüm yayınlandığı an bildiler.Ve önceden iki yarışmacımızdan da kimle yarışacağını düşünüyor diye tahmin aldık.

Yiğitt: Kesinlikle @Çiğdem- ile yarışacağım. :A Çiğdem'e bol bol başarısızlık diliyorum, inşallah kötü yapar ve ben kazanırım. Çok iyimserim bugün. :bhr:

Aserat: Bilmem aklıma herhangi biri gelmedi. Ama denizz19 diyorum. Eğer gerçekten oysa onu fena ezeceğim. :A

EnveR: Pekala fazla gevezelik yapmayıp sorulara geçelim :A İlk sorumuz 100 puan değerinde :X

Yiğitt: Gelsin bakalım ilk soru. :D

Aserat: Tamam gelsin. :D

EnveR: "Sayğac" yenilir mi, yenilmez mi?

Yiğitt: Tabi ki yenmez, sayacı yemeyiz. :F

Aserat: Yenmez.

EnveR: Doğru cevap.İlk 100 puanı kazandınız :A

Yiğitt: Biraz sallamasyon geldi ama olsun, tebrik ederim kendimi. :bhr: Gelsin ikinci soru. :D

Aserat: Say kısmından tahmin yürüttüm doğru çıkmasına sevindim. :A

EnveR: "Boşqab" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Bildiğimiz boş kap mı bu? :F Yenir bence ya, aklıma kebap falan geldi. :D

Aserat: Yenir.

EnveR: Wroong :A Yanlış cevap :A İkinciden artık kırmızıyı gördün :A

Yiğitt: Tüh, kötü oldu. :( Gelsin yeni soru..

Aserat: Her tahmin doğru çıkacak değil ya. :A

EnveR: "Şaftalı" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Tabi ki yenir. :D

Aserat: Şeftaliden yola çıkarak yenir diye düşünüyorum. :A

EnveR: Doğru tahmin :A 600 puana ulaştınız. :Z Sonraki soru 700 puanlık. :Z

EnveR: "Dəftər" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenmez tabi ki. :D

EnveR: Doğru cevap :A Puanınız 1300 oldu :A Şimdi 900lük soruya geçiyoruz :Z

EnveR: "Kolbasa" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenir bence, kebap ismine benziyor. :F

EnveR: Yiğitt sen de tutturdun kebap da kebap :F Doğru buldunuz yine :A Ve 2200 puanınız var. :Z

EnveR: "Bibər" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenir tabi. :Z Biber kebabı süperdi. :F Ahahah sesli güldüm. :D

EnveR: :F :F Doğru buldunuz ve 3200 puanın var artık :A Ve son en zor sorumuza geçiyoruz :A

EnveR: "Sarımsaq" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Ya Azerice değil miydi bunlar, bildiğin ''q'' koymuşsun bir harfin yerine. Öyle olunca ben de ince düşünüyorum, hani sınavlarda basit sorulara inanmayıp derin düşünürüz ya. :F

Sarımsak yenir tabi. :D

Aserat: Yenir. :Z

EnveR: Hayda zor soru olmalıydı.Ama yanlışlık yaptım :( Amma böyle baktığımız durumda puanlarınız eşit :A 4700 puanla bitirdiniz her ikiniz.O yüzden ekstra soru soracağım.

Ekstra Soru 1: Badımcan yenir mi, yenmez mi? 2000 puan değerinde ekstra soru :A

Yiğitt: Yenir bence :A

EnveR: Ekstra sorumuzun cevapı ikinizde de doğru :A 6700 puanınız oldu. :X

Ekstra Soru 2: Qızıl yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenmez bence, kızıl kebabı hiç duymadım. :A

EnveR: Yine doğru. :( 9200 puanınız var.Ve hala eşit devam ediyoruz.

Ekstra Soru 3: Salam yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenir tabi ki. :D

EnveR: İkinizde de yanlış. :A Salam bizde selam demek ve yenmez :A

EnveR: Eşit olduğunuz için bu defa farklı bir yol deneyeceğim.İzleyicilerimiz kimin galip geldiğini belli etsin :A

Şimdiyse yarışma hakkında düşüncelerinizi alalım :A

Yiğitt: Güzel yarıştı, sorular basit geldi. :F Aslında hepsini bilirdim ama derin düşündüm galiba. :D Hayırlı olsun ve bol reytingler diliyorum. :bhr:

Aserat: Eğlenceli bir yarışma oldu. Daha uzun olmasını isterdim ama bu haliyle de güzel bir anı oldu. Teşekkürler beni konuk ettiğin için. :D

EnveR: Asıl konuk olup yarıştığınız için ben teşekkür ederim. :Z

Ve bir bölümünde sonuna geldik.Gelecek hafta perşembe görüşürüz. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
afİyet-olsun-png.57042

Afiyet Olsun | 1.Bölüm
EnveR: Herkese Selamlar.

Geçen hafta bildiğimiz kadarıyla @Thequeer kazanmıştı.Şimdiyse bugünki yarışmacılarımızı alalım.

İkinci bölümümüzün yarışmacılarını stüdyoya davet ediyoruz.
Karşınızda @Yiğitt ve @Aserat

EnveR: Öncelikle merhaba.Artık ikinci bölümdeyiz ve yarım finale çıkan isimler bir bir belli oluyor.Yarışmaya katıldığınıza göre teşekkür ederim. ”Neden katılmak istediniz?” diye bir soru sorayım ilk önce :X

Yiğitt: Öncelikle sevdiğim dostum, Enver'ime destek olmak amacıyla. İkinci sebep ise formatını beğendim, eğlenceli olacağını düşündüm ve katıldım. :D

Aserat: Kısa ve farklı bir format olması ilgimi çekti. Kanalımızın projesine destek olmak da nedenler arasında ama eğlenceli bir yarışma olacağı en baştan belliydi. :D

EnveR: Yarışmamızda bir ilk yaşattık ve yarışacak insanların kim-kimle yarışacağını bölüm yayınlandığı an bildiler.Ve önceden iki yarışmacımızdan da kimle yarışacağını düşünüyor diye tahmin aldık.

Yiğitt: Kesinlikle @Çiğdem- ile yarışacağım. :A Çiğdem'e bol bol başarısızlık diliyorum, inşallah kötü yapar ve ben kazanırım. Çok iyimserim bugün. :bhr:

Aserat: Bilmem aklıma herhangi biri gelmedi. Ama denizz19 diyorum. Eğer gerçekten oysa onu fena ezeceğim. :A

EnveR: Pekala fazla gevezelik yapmayıp sorulara geçelim :A İlk sorumuz 100 puan değerinde :X

Yiğitt: Gelsin bakalım ilk soru. :D

Aserat: Tamam gelsin. :D

EnveR: "Sayğac" yenilir mi, yenilmez mi?

Yiğitt: Tabi ki yenmez, sayacı yemeyiz. :F

EnveR: Doğru cevap.İlk 100 puanı kazandınız :A

Yiğitt: Biraz sallamasyon geldi ama olsun, tebrik ederim kendimi. :bhr: Gelsin ikinci soru. :D

Aserat: Say kısmından tahmin yürüttüm doğru çıkmasına sevindim. :A

EnveR: "Boşqab" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Bildiğimiz boş kap mı bu? :F Yenir bence ya, aklıma kebap falan geldi. :D

EnveR: Wroong :A Yanlış cevap :A İkinciden artık kırmızıyı gördün :A

Yiğitt: Tüh, kötü oldu. :( Gelsin yeni soru..

Aserat: Her tahmin doğru çıkacak değil ya. :A

EnveR: "Şaftalı" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Tabi ki yenir. :D

Aserat: Şeftaliden yola çıkarak yenir diye düşünüyorum. :A

EnveR: Doğru tahmin :A 600 puana ulaştınız. :Z Sonraki soru 700 puanlık. :Z

EnveR: "Dəftər" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenmez tabi ki. :D

EnveR: Doğru cevap :A Puanınız 1300 oldu :A Şimdi 900lük soruya geçiyoruz :Z

EnveR: "Kolbasa" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenir bence, kebap ismine benziyor. :F

EnveR: Yiğitt sen de tutturdun kebap da kebap :F Doğru buldunuz yine :A Ve 2200 puanınız var. :Z

EnveR: "Bibər" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenir tabi. :Z Biber kebabı süperdi. :F Ahahah sesli güldüm. :D

EnveR: :F :F Doğru buldunuz ve 3200 puanın var artık :A Ve son en zor sorumuza geçiyoruz :A

EnveR: "Sarımsaq" yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Ya Azerice değil miydi bunlar, bildiğin ''q'' koymuşsun bir harfin yerine. Öyle olunca ben de ince düşünüyorum, hani sınavlarda basit sorulara inanmayıp derin düşünürüz ya. :F

Sarımsak yenir tabi. :D

Aserat: Yenir. :Z

EnveR: Hayda zor soru olmalıydı.Ama yanlışlık yaptım :( Amma böyle baktığımız durumda puanlarınız eşit :A 4700 puanla bitirdiniz her ikiniz.O yüzden ekstra soru soracağım.

Ekstra Soru 1: Badımcan yenir mi, yenmez mi? 2000 puan değerinde ekstra soru :A

Yiğitt: Yenir bence :A

EnveR: Ekstra sorumuzun cevapı ikinizde de doğru :A 6700 puanınız oldu. :X

Ekstra Soru 2: Qızıl yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenmez bence, kızıl kebabı hiç duymadım. :A

EnveR: Yine doğru. :( 9200 puanınız var.Ve hala eşit devam ediyoruz.

Ekstra Soru 3: Salam yenir mi, yenmez mi?

Yiğitt: Yenir tabi ki. :D

EnveR: İkinizde de yanlış. :A Salam bizde selam demek ve yenmez :A

EnveR: Eşit olduğunuz için bu defa farklı bir yol deneyeceğim.İzleyicilerimiz kimin galip geldiğini belli etsin :A

Şimdiyse yarışma hakkında düşüncelerinizi alalım :A

Yiğitt: Güzel yarıştı, sorular basit geldi. :F Aslında hepsini bilirdim ama derin düşündüm galiba. :D Hayırlı olsun ve bol reytingler diliyorum. :bhr:

Aserat: Eğlenceli bir yarışma oldu. Daha uzun olmasını isterdim ama bu haliyle de güzel bir anı oldu. Teşekkürler beni konuk ettiğin için. :D

EnveR: Asıl konuk olup yarıştığınız için ben teşekkür ederim. :Z

Ve bir bölümünde sonuna geldik.Anket 7 gün sürecek ve bu defa kazananı siz seçeceksiniz. :X Seçim yapmağı unutmayın :X Gelecek hafta perşembe görüşürüz. :A

Emeğine sağlık bro, bence ikimizi birden üst tura çıkarmalıydın. :A :bhr:

Neyse desteklerinizi bekliyorum gençler. :Z

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Salamla selamın karışması bayağı ilginç olmuş :F Emeğine sağlık kime oy verdiğimi buradan söylemeyeyim :D

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Tebrik ederim eğlenceli bir bölüm olmuş 2 nizide tebrik ediyorum @Aserat @Yiğitt Ellerine sağlık @EnveR üst tura çıkma konusunda başka bir yol deneyebilirdi bence kime oy versem bilemedim :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Salamla selamın karışması bayağı ilginç olmuş :F Emeğine sağlık kime oy verdiğimi buradan söylemeyeyim :D
Aserat'a vermişsin, görüyoruz. :A

Tebrik ederim eğlenceli bir bölüm olmuş 2 nizide tebrik ediyorum @Aserat @Yiğitt Ellerine sağlık @EnveR üst tura çıkma konusunda başka bir yol deneyebilirdi bence kime oy versem bilemedim :A
Bana oy ver, MS'de kader ortağıydık hani? :bhr: :A

Hep bi aksilik oldu ya.
Oyunu kullanmayı unutma. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Ənvər məncə ümumiyətlə sözləri soruşup o sözün ne olduğunu soruşa bilərsən? Belə olanda çox sözü texminən anlayıb rahat tutdururlar ve qısa olur çünkü. :D Yenede sen bilərsən ama məncə elə daha çox ilgi görər. :D @EnveR

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
Teşekkür ederimde nasıl yapayım bilemedim artık böyle olsun dedim :bilmem:

Ənvər məncə ümumiyətlə sözləri soruşup o sözün ne olduğunu soruşa bilərsən? Belə olanda çox sözü texminən anlayıb rahat tutdururlar ve qısa olur çünkü. :D Yenede sen bilərsən ama məncə elə daha çox ilgi görər. :D @EnveR
Gelecek sezon öyle yapmak olur. :A O da güzel fikir :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oyunu kullandın mı bana? :A

Türkçe yazsana kanka anlamadık biz. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@Yiğitt güldürdün hem de fena şekilde. :F Yalnız canım da kebap çekti. :T: O kadar çok kebap dersen olacağı bu. :ppp:

Güzel bir bölüm olmuş yine, ikisi de iyi yarışmış ama bu kararı benim verecek olmam adaletsiz olur. Sadece benim değil forumdakilerin de öyle, bence vakitleri olduğu bir gün yeniden yarışsınlar. @EnveR :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt güldürdün hem de fena şekilde. :F Yalnız canım da kebap çekti. :T: O kadar çok kebap dersen olacağı bu. :ppp:

Güzel bir bölüm olmuş yine, ikisi de iyi yarışmış ama bu kararı benim verecek olmam adaletsiz olur. Sadece benim değil forumdakilerin de öyle, bence vakitleri olduğu bir gün yeniden yarışsınlar. @EnveR :X
Yüzünü güldürebildiysek ne mutlu. :bhr:

Oyunu bana kullanabilirsin, yüzünü güldürmüşüm o kadar. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Sizi də elə Azərbaycan dilində təbrik edim. :D 2'nizdə əla yarışdınız hardasa bərabər idi hərşey ama Yiğit dedim, o da yaxın dostum olduğu üçün. :D @Yiğitt @Aserat
Bu arada Yiğit bizim dildə İgid deyə deyilir. :D

Oyunu kullandın mı bana? :A

Türkçe yazsana kanka anlamadık biz. :A
Ahaha. :A Tebrikimi de azerice yazdım. :A

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi

Yeniden yarışmaları biraz zor amma haksızlık olabileceğini ben de anlıyorum. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059