eTV Afiyet Olsun - 1. Bölüm | Billy Kane & Thequeer | Yeni Yarışma

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
afİyet-olsun-png.57042
Afiyet Olsun | 1.Bölüm
EnveR: Herkese Selamlar.

1 yıllık aradan sonra yine sizlerleyim.Bu defa yarışma formatıyla beraberiz.

Şimdiyse yarışmamıza dönelim.İlk bölümümüz yarışmacılarını stüdyoya davet ediyoruz.
Karşınızda @Billy Kane ve @Thequeer .

EnveR: Öncelikle merhaba.İlk defa bir yarışma sunduğuma göre çok heyecanlıyım ve umarım bu sunumda size yansımaz :A Yarışmaya katıldığınıza göre teşekkür ederim. ”Neden katılmak istediniz?” diye bir soru sorayım ilk önce :X

Billy Kane: Öncelikle üşengeç yapıma göre uygun bir formattı herhangi bir uğraştırıcı yanı olmayan ve farklı konseptiyle ilgimi çektiği için. :D :D

Thequeer: Forumu ilk başlarda pek sevmesem de Ahmedim ve Atacanım beni foruma oldukça ısındırdı. İkisine de buradan selam göndereyim bu vesileyle. Forumda daha fazla aktif olmaya karar verdim birde format falan hoşuma gitti yani eğlenceli. Ee zaten takip edeceğimi bir format, içinde de yer alarak renk katmayı umuyorum :)

EnveR: Yarışmamızda bir ilk yaşattık ve yarışacak insanların kim-kimle yarışacağını bölüm yayınlandığı an bildiler.Ve önceden iki yarışmacımızdan da kimle yarışacağını düşünüyor diye tahmin aldık.
Billy Kane: Aserat olabilir. :D Olmasınıda isterim aralarında kendime onu rakip görmediğim için. :A
Thequeer: Xantier olur diye düşünüyorum. Her yarışmada olduğu gibi burada da kaybetmeye mahkumsun bebeğim :A

EnveR: Bu kadar goy-goy yeter. :X Yarışmaya başlıyoruz.İkinizi de başarılar. :Z

Billy Kane: Teşekkürler. :D

Thequeer: Gevezeliği severim aslında ama madem öyle istiyorsun başlayalım :A

EnveR: "Stəkan" yenir mi, yenmez mi?

Billy Kane: Yenmez diyim ne olduğunu da bilmiyorum. :D

Thequeer: Kan yenir mi hiç, yenmez :A

EnveR: İkiniz de doğru tahmin ederek.100 puanı kaptınız :A

300 puanlık soru geliyor.

EnveR: "Şəkərbura" yenir mi, yenmez mi?

Billy Kane: Şekerpareyi çağrıştırdı. :A Yenir diyim. :D

Thequeer: Adı üstünden şeker, yenmez mi hiç :A yenir

EnveR: Bu da doğru. :X İkiniz de iyi başladınız :A

Billy Kane: Genelde iyi başlayıp sonradan çöküyorum umarım burda kırarım o şansızlığımı.:A

Thequeer: Teşekkür ederim, kendimle gurur duyup geliyorum :A

EnveR: Üçüncü soruya geçelim.Bu soru tam 500 puanlık.Her ikinizin 400 puanı var şimdilik.Bakalım eşitlik bozulacak mı? :A

EnveR: "Göbələk" yenir mi, yenmez mi?

Billy Kane: Yenir. :A

Thequeer: O ne be :A mmm... Yenir herhalde ya göbek içeriyor sonuçta :D

EnveR: Ahahaha :F Doğru cevap :A 900 puanınız var. :X

Billy Kane: Ciddi misin? :eek: Sallayıp tutturması acayip iyiymiş ya. :A

Thequeer: Oha :F Bu saçma sapan yürüttüğüm mantıkla bu kadar iyi gideceğimi hiç ummuyordum :A

EnveR: 4.soruya geçiyoruz.Bu soru 700 puan değerinde :A

EnveR: "Kartof" yenir mi, yenmez mi?

Billy Kane: Yenmezdir heralde bu ismini beğenmedim. :A

Thequeer: Karton yenir mi hiç :A Yenmez

EnveR: Düüdd yalnış cevap :A 700 puanlık bir soruyu bilemediniz ve puanınız hala 900. :A

Billy Kane: Tamam çöküşe geçtik.. :T:

Thequeer: Hadi ya :( Neydi ki bu ?

EnveR: Patates :A Hadi ama moralleri bozmuyoruz.Tam gaz devam :Z

EnveR: "Duz qabı" yenir mi, yenmez mi?

Billy Kane: Bizde "Tuz kabı" galiba yenmez. :A

Thequeer: Kab dan mantık yürüterek yenmez diyorum :A Umarım yemeyiz yine yanlışı

EnveR: İkinizde doğru buldunuz ve 900 olan puanınızı 1800e kaldırdınız. :Z Son iki soru kaldı bakalım bulabilecek misiniz? :A

Billy Kane: Gelsin. :D

Thequeer: Ay çok heyecanlı gelsin gelsin :D

EnveR: "Qələm" yenir mi, yenmez mi?

Billy Kane: Salam galiba yenir tabii ki. :A
Gerçi o Salam dı bu kalemde olabilir yenmez. :/

Thequeer: Kalem yenir mi yahu ? Yenmez :A

EnveR: Kurallarımızda ilk dediğini kabul ediyoruz diye bir kural olduğuna göre ikinci dediğini geçerli saymıyorum malasef.Billy Kane yalnış, Thequeer ise doğru cevap verdi.

Ve son ve en zor soruya geçiyoruz.

EnveR: "İpəzor" yenir mi, yenmez mi?

Billy Kane: Yenmez diyim. :D

Thequeer: İp yenir mi hiç ? Yenmez :A

EnveR: İkinizde doğru cevap vererek beni şaşırttınız gerçi :A Ve son duruma bakıyoruz :Z

Billy Kane – 3300
Thequeer – 4300

Böylelikle galip Thequeer.Kendisini tebrik eder ve rakiplerini beklemesini söyleriz :A

Billy Kane sana afiyet olsun :A

EnveR: Yarışma hakkında neler söylemek istersiniz? :X Beğendiniz mi?

Billy Kane: Kısa sürdü ama çok keyifliydi tekrar yarışırım umarım. :rolleyes:

Thequeer: Beğendim, umarım kazanmışımdır. Kazanamadıysam da sağlık olsun önemli olan bu güzel yarışmanın bir parçası olmaktı. Ancak biraz daha uzun olabilir, çok çabuk bitti :(

EnveR: Kendin uzun olmamasını istiyorum.Okuyanlar sıkılmasın diye :A Öncelikle katıldığınız için teşekkür ederim.İlk bölüme renk kattınız. :X

EnveR: Evet sayın seyirciler.İlk bölümün sonuna geldik.Umarım değişik formatımızı beğenmişsinizdir. :Z

Gelecek cuma görüşmek üzere, hoşçakalın. :)

@vadikızı @Dosi @Doğu @xemrexxx @Tolstoyevski @Harunnn60 @mrt-06 @XanTier @FaJi @MEnes @batuhankaralar @sokak sanati @xBUGRAx @dizi kolik @turkuazz @BuraK @yatutarsa @Yakamoz-Asi @Polat Şaşmaz @takas @berkann @Jonsnow @Forumdash @YıldırıM @MasacRE- @OzaN @eskici @gundix123 @ömer karataş @tolgab @MelankoliK @-KADİR--- @dreamy @Sherlock @Billy Kane , @Aserat , @Yiğitt , @mesmeso61 , @ozgur2113 , @Çiğdem- , @Thequeer , @XanTier , @Polat Şaşmaz , @MayısKralı

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Emeğine sağlık @EnveR beğendim ilk bölümü :D

İyi yarışmış hem @Billy Kane hem de @Thequeer ama kazanan bir kişi ve tebrikler :D

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
Ama kelimeler çok benziyor yani kartok mu ne onun dışında hepsi benziyor :D
Evet benzer kelimeler seçmişim :A Ama ilk bölüm ve ikinci bölümü çıkarsak üçüncü bölümde daha zor olacak :A

O kalem sorusunda hızlı davrandım yoksa eşitlikle gidicekmişiz. :A Neyse tebrikler @Thequeer :D Seninde emeğine sağlık @Ahmed :D
Evet ya evet @Ahmed . :T: ben de şöyle Ahmed'in konusunu paylaşayım dedim :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çok güzel bir ilk bölüm olmuş. Belki biraz daha uzun olabilirdi ama bu haliyle de güzel. :D @EnveR

İki yarışmacı da çok iyi performans çıkarmış ama @Billy Kane sona doğru gümlemiş. Tebrikler. :A @Thequeer

EnveR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
Pardon ya ikinizi karıştırıyorum. :A Eline emeğine sağlık. :bhr:
Sorun değil. @Ahmed zaten kardeşim gibi. :bhr: Teşekkür ederim :X

Eline sağlık @EnveR çok güzel olmuş, kısa olması da ayrı güzel. :D

Tebrikler @Thequeer :A
Teşekkür ederim. :X İkinci bölümü sabırsızlıkla bekliyorsun dimi? :A

Çok güzel bir ilk bölüm olmuş. Belki biraz daha uzun olabilirdi ama bu haliyle de güzel. :D @EnveR

İki yarışmacı da çok iyi performans çıkarmış ama @Billy Kane sona doğru gümlemiş. Tebrikler. :A @Thequeer
Teşekkür ederim ama bence bu bile uzun :A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Cumartesi gecesi okuyacağım. Bildirim gelmesi için yazayım. :D

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Sonunda yayınlanmış bölüm :F Aslında rakibin çok iyi falan yaptın dediğinde herhalde hepsini bildi falan diye düşündüm ama küçük küçük hataları yapmasa biledebilirmiş, gayet güzel yarışmış tebrikler @Billy Kane ama kazanan 1 kişi oluyor :A

Güzel sunuşun ve programa kabul ettiğin için teşekkür ederim @EnveR 2. Turda görüşürüz :D
Emeğine sağlık @EnveR beğendim ilk bölümü :D

İyi yarışmış hem @Billy Kane hem de @Thequeer ama kazanan bir kişi ve tebrikler :D
Teşekkürler asker :D

Eline sağlık @EnveR çok güzel olmuş, kısa olması da ayrı güzel. :D

Tebrikler @Thequeer :A
Teşekkür ederim Avukat :D
Başarılı bir proje olmuş. Tebrikler @EnveR :D

@Billy Kane yine kaybetmiş:A @Thequeer tebrikler.:D
Teşekkür ederim canım :D

Bebeğim teşekkür ederim :D

Okurken çok eğlendim emeğine sağlık. :D @EnveR

Tebrikler bebişim. :D @Thequeer
Aşkım çok teşekkür ederim selamlarımı almışsındır umarım :A