'Afili Aşk' Gün Değiştirdi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,785
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin sevilen dizisi 'Afili Aşk' gün değiştirdi!

3.jpg

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın kaleme aldığı; başrollerini Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Serkay Tütüncü, Güzide Arslan, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Zeynep Tuğçe Bayat, Altan Erkekli, Taner Rumeli ve Uğur Uzunel'in paylaştığı dizinin düşük giden reytinglerden ötürü gün değiştirdi.

Çarşamba akşamları ekrana gelen dizi artık cumartesi akşamları ekrana gelecek.

'Afili Aşk' yeni bölümleriyle her Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Gün değiştiren dizilere cumartesi iyi gelmedi bu sezon. Benim Tatlı Yalanım, HYS, Azize vs. hep patladı. Bu diziye de olumlu etkisi olacağını sanmıyorum. Hizmetçiler'i çarşamba yapmak gibi bir saçmalık yaşanmaz umarım. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,785
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hizmetçiler'i çarşamba günü yayınlamak gibi bir hata yapmaz umarım Kanal D.

Final öncesi son çırpınışlar bunlar. :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,534
Puanı
1,060
Hizmetçiler hafta sonu yayınlanmalı, gerçi başlayana kadar Afili Aşk yolcu olur belki.

• Beğendim
Reactions: Jonsnow

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Afili Aşk bu saatten sonra Cumartesi gününde de yükselemez. En fazla 3 hafta yayınlanır, Mart’ta da yerini Hizmetçiler’e bırakır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Afili Aşk bu saatten sonra Cumartesi gününde de yükselemez. En fazla 3 hafta yayınlanır, Mart’ta da yerini Hizmetçiler’e bırakır.
Bence bitirmek için Altın Kelebek'i bekliyorlar normalde Kanal D bu kadar dayanamazdı. :A Tüm rom-kom ödüllerini bu diziye verecekleri için. :A Hizmetçiler hafta içi yayınlanacaksa hiç başlamasın bile. :(

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bence bitirmek için Altın Kelebek'i bekliyorlar normalde Kanal D bu kadar dayanamazdı. :A Tüm rom-kom ödüllerini bu diziye verecekleri için. :A Hizmetçiler hafta içi yayınlanacaksa hiç başlamasın bile. :(
Evet bak o olabilir ama Tatlı İntikam da bittikten sonra en iyi çift ödülünü almıştı yanılmıyorsam. :A

Ben sanmıyorum hafta içine geleceğini. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Evet bak o olabilir ama Tatlı İntikam da bittikten sonra en iyi çift ödülünü almıştı yanılmıyorsam. :A

Ben sanmıyorum hafta içine geleceğini. :A
Tam bittikten sonraki gün almıştı sayılmaz. :A Hekimoğlu için de hafta sonunu çok istemiştik ama salı oldu belli olmaz Top'un sağı solu. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hizmetçiler'i bu dizi yüzünden hafta içinde yayınlarlarsa baştan 1-0 yenik başlar. Umarım birkaç hafta içinde biter de Hizmetçiler'i cumartesi rahat rahat izleriz.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Bir kaç hafta önce bitecek diziyi basına sızdırıp ertelettiler kanal ipini çekti ama ne yaparsa yapsın yapım artık bu iş bitti hizmetçiler h.sonu yayınlanır zaten zor bir yapım korsan ürünü hatta h.icinde boğulur

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Hizmetçiler dizisi hafta içinden niye korkuyor? İddialı bir senaryosu ve teknik ekibi varsa elbet tutunur ve tutar.

Hekimoğlu, SK, Babil, DEK, Burak Özçivit bunlar hepsi bu sezon başladı ve tuttular, hepsi de sezon ortası başladı öyle eylül ekim de değil.

Afili Aşk'a da cumartesi inşallah iyi gelir en azından 3 ay daha yayınlanıp ramazan bayramı öncesi biter ve böylece sezonu tamamlar...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yanlış karar bence. Afili Aşk Çarşamba devam edebildiği kadar devam etmeli, Hizmetçiler de Cumartesi yayınlanmalıydı..

İnşallah hafta içi tutar da beni şaşırtır.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bence bu saatten sonra bir işe yaramaz ama belki ab si 1 den yükselip 2 3 ü görür ama keşke zümrüdüankadan önce cumartesiye alsalardı bir ihtimal çünkü yazın baya iyiydi sosyal medyasi kuvvetli bu yuzden cumartesi hem okul iş derdi olmadan izlenirdi bence

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bu hafta O Ses Türkiye'nin finali var, haftaya da Survivor olacak, Kuzey Yıldızı ve Zümrüdüanka da var şansı yok bence.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Yaz dizileri keşke 2 yaz sezonu her birisinde 13 bölüm olmakla yayınlansa. Çünkü sezon içi hiç şansları yok. Hepsi zamanla eriyor.

• Beğendim
Reactions: alperuz

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Alp'le Çağlar bir zaman aynı dizide başroldelerdi, şimdi rakip oluyorlar