'Afili Aşk' Bu Hafta Özetsiz!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kanal D'nin sevilen dizisi 'Afili Aşk' bu hafta özetsiz!

Yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın kaleme aldığı; başrollerini Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Serkay Tütüncü, Güzide Arslan, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Zeynep Tuğçe Bayat, Altan Erkekli, Taner Rumeli ve Uğur Uzunel'in paylaştığı ve geçtiğimiz haftalarda düşük giden reytinglerden ötürü gün değiştiren dizi bu hafta özet vermeden ekranlara gelecek.

'Afili Aşk' özetsiz yeni bölümüyle her Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kışın bu tür yazlık dizilerin izlenme oranları düşüyor. Keşke kış sezonu başlamadan sezon finali yapıp ertesi yaz 2.sezon başlığı altında devam ettirseler.
Bu hafta da istenilen yükselişi göremezse haftaya 36.bölümde bitirirler diye düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Kanal D gün değiştirdiği yapımları özetsiz yayınlatacak politika mı ip çekme mi bakacağız

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Kışın bu tür yazlık dizilerin izlenme oranları düşüyor. Keşke kış sezonu başlamadan sezon finali yapıp ertesi yaz 2.sezon başlığı altında devam ettirseler.
Bu hafta da istenilen yükselişi göremezse haftaya 36.bölümde bitirirler diye düşünüyorum.
Ölümle biter
İki aşık ölür @alperuz

• Beğendim
Reactions: alperuz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D iyi arkasında durdu vallahi, birkaç haftaya ekran yolculuğunu tamamlayacaktır. Yine de iyi iş çıkardı. :)