Afili Aşk'ın Yayın Tarihi Belli Oldu!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, ARC Film'in yapımcılığını üstlendiği, Serdar Gözelekli'nin yönetmen koltuğunda oturacağı Afili Aşk'ın yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Neşe Baykent, Ozan Dağgez, Asena Tuğal, Serkay Tütüncü, Benian Dönmez, Taner Rumeli, Beril Pozam, Hira Su Yıldız, Uğur Uzunel, Güzide Arslan, Umutcan Ütebay, Yılmaz Kunt ve Zeynep Tuğçe Bayat gibi isimlerin paylaşacağı yeni dizi Çarşamba akşamları ekrana gelecek.

Afili Aşk ilk bölümüyle 12 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D'de.

IMG_1527.JPG

• Olmamış
Reactions: Gizmen

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Başlangıç zamanı mantıklı bir hafta olmuş. Bakalım neler olacak.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kanal D ilk kez bu kadar erken açıkladı bir dizinin tarihini sanırım, eskiden bir hafta önceden açıklanırdı...

Ben izlesem mi izlemesem mi emin değilim henüz. Burcu Özberk faktörü biraz soğutuyor beni projeden. Yine de bakabilirim, bilemedim henüz. :X

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Çağlar için tutsun isterim ama başrol kadın oyuncu olmamış gibi. Neyse, başarılar. :X

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Bu Açık Saçık Gezen O....ları,Ahlaksızlari Başımıza Oyuncu,Sanatçı Yapıyorlar Sonra da Böyle Saçma Sapan Dizilerde Oynatiyorlar.Sözde Müslüman Türk Halkımız Ve Yozlaşan Gençlerimiz de Seyrediyor...Başımıza Taşlar Yağacak! ALLAH Islah Etsin.
Hepsi öyle maalesef