Adnan Oktar'ın Kediciklerinin Makyajsız Halleri Şok Etti!

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
87,964
47,988
1,061
Ankara

Polisin yaptığı operasyonla Adnan Oktar ve cematine mensup olan kişiler tek tek yakalanıyor. Oktar'ın sahip olduğu A9 televizyonunda yaptığı programlarda yanında olan Didem Ürer ve Gülgün Güktan'ın makyajsız halleri basına yansıdı!

Programdaki hallerinden ve sosyal medyadaki görüntülerinden uzaktan yakına benzerlik olmayan Ürer ve Göktan'ın makyajsız halleri adeta şok etkisi yarattı. İşte o görüntüler;

kerem

Favori Üye
♪♪ MusicSurvivor Şampiyonu ♪♪
30 Ekim 2017
10,335
1,360
375
Bremen
Dün youtubeda görmüştüm, 'Evrim dedikleri bu olsa gerek' yada 'Makyajın gücü' adlı bir çalışma olabilirmiş bu. :A

denizz19

Emekli
7 Ocak 2012
112,904
56,313
1,061
İstanbul
@Çiğdem- in yorumu: Ayyy bu ecünnüler ne böyle hepsi biribirinden çirkin, ayyy ben makyajsız da güzelim, güzelliğimi fındık yemeye ve toplamaya borçluyum Ayy :A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
124,319
81,394
1,060
27
Giresun
Bu konuda @Çiğdem- in yorumunu bekliyorum. :A
@Çiğdem- in yorumu: Ayyy bu ecünnüler ne böyle hepsi biribirinden çirkin, ayyy ben makyajsız da güzelim, güzelliğimi fındık yemeye ve toplamaya borçluyum Ayy :A
Ayy mı? 'Ayoldur' o, ayy olsa yerinde duramazsın.
Taklit işinde @mrt-06 dan ders almalısın acilen @denizz19 o beni birebir yapıyordu
:A :A :A

Aaa yoruma gelirsem eğer konuyu hemen anlayamadım ilk fotoda 2 farklı kadın var sandım aynılarmış :A :A :A

Oğlanı boyayıp badana edip babasına gelini diye yutturmak gibi bir şey ayoll :A :A :A @xemrexxx @serhatt

denizz19

Emekli
7 Ocak 2012
112,904
56,313
1,061
İstanbul
Taklit işinde @mrt-06 dan ders almalısın acilen @denizz19 o beni birebir yapıyordu
:A :A :A

Aaa yoruma gelirsem eğer konuyu hemen anlayamadım ilk fotoda 2 farklı kadın var sandım aynılarmış :A :A :A

Oğlanı boyayıp badana edip babasına gelini diye yutturmak gibi bir şey ayoll :A :A :A @xemrexxx @serhatt
Seni taklit etmek için ders almaya gerek mi var hep aynı tekdüze hareketlerin var :A