Adele - Easy On Me (Official Video)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Başarılı şarkıcı Adele, 6 yılın ardından sessizliğini 'Easy On Me' şarkısıyla bozdu. Şarkı bir günde 52 milyona yakın tıklanma kazanarak büyük beğeni topladı.

------

O tırnaklar nedir? :( Yeni tarzını beğenemedim hiç. Eski yüzünü de mumla arıyorum. Bazı insanlara kilo yakışıyor, Adele de onlardan biri bence.

Sesinin tekrar ıspatlayabilecek bir şarkıyla geri dönmesi şaşırtmadı. Şarkıyı beğendim ama klip 'Hello'nun kopyası olmuş. Araba sürmesi dışında herhangi bir fark göremedim. Sesine hasret kalmıştık, umarım bir daha arayı bu kadar açmaz. :bhr: @Forumdash @dreamy @phoebebuffay @12.Adam @EmreCan @slhttnmtl @Ahmed @Alos @Emre Ozansoy

Son düzenleme:

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,187
Puanı
1,060
Başarılı şarkıcı Adele, 6 yılın ardından sessizliğini 'Easy On Me' şarkısıyla bozdu. Şarkı bir günde 52 milyona yakın tıklanma kazanarak büyük beğeni topladı.

------

O tırnaklar nedir? :( Yeni tarzını beğenemedim hiç. Eski yüzünü de mumla arıyorum. Bazı insanlara kilo yakışıyor, Adele de onlardan biri bence.

Sesinin tekrar ıspatlayabilecek bir şarkıyla geri dönmesi şaşırtmadı. Şarkıyı beğendim ama klip 'Hello'nun kopyası olmuş. Araba sürmesi dışında herhangi bir fark göremedim. Sesine hasret kalmıştık, umarım bir daha arayı bu kadar açmaz. :bhr: @Forumdash @dreamy @phoebebuffay @12.Adam @EmreCan @slhttnmtl @Ahmed @Alos @Emre Ozansoy
Teşekkür ederim. :bhr:

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Muazzam bir sese sahip....Şarkısıda harika her zaman ki gibi...
Çok zayıflamış.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,187
Puanı
1,060
Yazıklar olsun. Hiç mi Dream ve Numer One'ı açıp dinlemediniz? En son Kral World ve Power TV bile açılmıştı. :A
Ben zamanında seyrederdim hatta kendime göre sıralama bile yapmıştım. Ama kanallar hd geçip bir de tv im bozulunca başka bahara kaldı. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şarkıyı beğenmedim pek. Bir Hello değil. @kerem Hi olsaydı bari:p

Yine 24 saatte izlenme rekoru kırmış gibi görünüyor. Dün gece youtube'da gördüğümde 23 saatte 49m'idi. Bugun yarın net sonuclar çıkar.

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Şarkıyı beğenmedim pek. Bir Hello değil. @kerem Hi olsaydı bari:p

Yine 24 saatte izlenme rekoru kırmış gibi görünüyor. Dün gece youtube'da gördüğümde 23 saatte 49m'idi. Bugun yarın net sonuclar çıkar.
75'e ulaştı. Tam beklediğim gibi. :A

Şarkı çok iyi değil ama Adele'in sesini yansıtan en iyi şarkılarından biri olmuş. Ağır bir havası var, dinlenilebilir. A:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam