Adana Demirspor - Beşiktaş | Süper Lig 21-22 Sezonu - 25. Hafta Maçı

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
images (19).jpeg

Beşiktaş ligin 25. haftasında Adana Demirspor'a konuk oluyor. Siyah beyazlı ekipte Josef Pjajic Roiser gibi önemli eksikler bulunuyor.

Saat: 20.00
Stat: Yeni Adana Stadyumu
Hakem: Ali Şansalan
Yayın: Bein Sports 1 HD

İlk 11'ler

ADANA DEMİRSPOR: Muric, Svensson, Tayyip, Samet, Kaan, Gökhan, Stambouli, Yunus, Bjarnason, Vargas, Balotelli.

BEŞİKTAŞ: Ersin, Kerem, Welinton, Vida, Rıdvan, Necip, Atiba, Ghezzal, Teixeira, Larin, Batshuayi.

• Beğendim
Reactions: baron

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
3-0, 4-0 gibi bir skor bekliyorum. Serdar, Montero, Güven, Emirhan gibi isimler oynamadığı için maçları izlemeyeceğimi daha önce belirtmiştim. Maçkolikten ilk yarı ve ikinci yarı sonuçlarına bakarım sadece.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
3-0, 4-0 gibi bir skor bekliyorum. Serdar, Montero, Güven, Emirhan gibi isimler oynamadığı için maçları izlemeyeceğimi daha önce belirtmiştim. Maçkolikten ilk yarı ve ikinci yarı sonuçlarına bakarım sadece.
Ben de umutlu değilim ama sen yine felâket tellalı modunu açmışsın :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben de umutlu değilim ama sen yine felâket tellalı modunu açmışsın :A
Hiçbir oyun oynamayan adamlar, oyun oynayan adamlara karşı maça çıkacaklar. Hem de 30.000 kişinin önünde. :A 3 fark ile yenilmemek büyük bir başarı olur. Vida ve Welinton gol yedirir. Rezilliği izlemek istiyorum ama diğer taraftan da istemiyorum. Tamam hadi senin hatrına izleyeceğim. :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben bu sene bunlar kadar hakemi baskı altına almaya çalışan taraftar ve oyuncular görmedim. Net basıyor. Hâlâ ortalığı yaygaraya veriyor adamlar. Balotelli kaç kere itiraz etti tepki gösterdi sarı kart veremedi. Sonra gitti dirsek attı. Sarı yedi. Kırmızı yemesi gerekiyordu.

Bu adam şimdi hırs yaptı ya kırmızı görür ya bize atar.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Adana'ya yazık oldu. Hakem Önder Karaveli'nin ömrünü uzattı.
Aynı golü Hatay'a biz atınca ofsayt bu değil.

Onu geçtim Balotelliye kaç kere aşırı tepkili itiraz etti bir sarı kart görmedi görse atılacak. Belhanda ikinci sarı görmedi. Ama Adana başkanı hakemi .... ilan etti. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: mesmeso

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Özeti izledim. Bu "ADs'nin hakkı yendi" diye ortalığı ayağa kaldırmaya çalışanların motivasyonu ne abi? Para mı alıyorlar bir yerden? Ölümsüzlük mü vaat edildi?
Anlamıyorum cidden kaç maç GS BJK şikayetçi oldu hakemden böyle açıklama yapmadı :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD