Ada Masalı'nda Yönetmen Değişikliği!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
2_107.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Ada Masalı'nda yönetmen değişikliği!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz'un paylaştığı yapımın yönetmenliğini üstlenen Ali Bilgin, geçen hafta yayınlanan 3. bölümle birlikte görevini Özgür Sevimli'ye (Alev Alev) devrederken genel yönetmen olarak dizide görev almaya devam edecek.

Ünlü yönetmenin yeni sezonda Kanal D'de yayınlanacak olan 'Yargı' dizisi için kamera karşısına geçeceği daha önceden açıklanmıştı.

Ada Masalı, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Star'da!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Ay Yapım'ın işlerini batırmaya devam ediyor Ali Bilgin, biraz köşesine çekilip dinlenmeli, Yargı da batarsa eyvahlar olsun.

• Beğendim
Reactions: cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ay Yapım Ali Bilginle çalışmayı bırakmalı

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ya lütfen ya dizi yapmayın ya da Ali Bilgin'i bir dizide yönetmen yapın ve gidebildiği yere kadar gitsin, Yargı'dan cidden ümitliyim ve korkuyorum aynısı olacak diye.

• Beğendim

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Ya lütfen ya dizi yapmayın ya da Ali Bilgin'i bir dizide yönetmen yapın ve gidebildiği yere kadar gitsin, Yargı'dan cidden ümitliyim ve korkuyorum aynısı olacak diye.
Dediğin gibi Yargıyı da bırakıp bir sonraki diziye geçer.Hayır iyi yönetmen de değil neden böyle yapıyor Ay yapım :(

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Dünyada böyle yapılan pek çok dizi var hatta ülkemizde de Medyapım'ın bazı dizilerinin ilk bölümünü Merve Girgin yönetiyor ve sonra diğer isimler başa geçiyor. Yani bunlar planlı yapılan şeyler ki fiilen yönetmen olmasa da hem burada hem de Menajer'de (dün setten story atmıştı) belli oranda aktif çalışmaya devam ediyor. Yani artık Ay Yapım bünyesinde baştan sona bir diziyi kurmaktansa proje tasarım kafasında görev yapıyor.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dediğin gibi Yargıyı da bırakıp bir sonraki diziye geçer.Hayır iyi yönetmen de değil neden böyle yapıyor Ay yapım :(
Ya yönetmenliğinin kötü olduğunu düşünmüyorum ama cidden çok mantıklı bir hareket değil. Eğer bu sistemle gitceklerse bile neden hep Ali Bilgin...

• Beğendim