Ada Dizisi 1.BÖLÜM-YENİ BÖLÜM

Bu Bölüme Kaç Puan Verirdiniz?

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

• 5

• 6

Oy: 1 8.3%
  • 7

• 8

Oy: 5 41.7%
  • 9

Oy: 3 25.0%
  • 10

Oy: 3 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

Frank Slade

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,356
Puanı
535
ÆD@-1.BÖLÜM-YENİ BÖLÜM

Dünya Sağlık örgütü inanılmaz bir olaya şahit olmaktadır.FBI’ında üzerinde çalıştığı durum hakkında çalışmalar sürdürülmektedir.Cross adasında salgın bir hastalık başlamaktadır.Bu hastalığa yakalanan her insan yavaş yavaş ölmektedir.Bu duruma el atmaya hazırlanan Dünya Sağlık örgütü Bob ve ekibini görevlendirdi.Oradaki görevleri ise hastalığı bulup ilaç temin etmek ve kaynağı deşifre edip yok edilmesini sağlamak.

Bob ve ekibi yola çıkmak için hazırlanmışlardır ve kendilerine temin edilen gemiyle Cross adasına gideceklerdir.

Bob:Umarım başımıza kötü bir şey gelmez ada hakkında çok iyi şeyler duymadım.

2 Gün öncesi:

Dünya sağlık örgütü başkanı Joe Clinkton Bob ve ekibini yanına çağırmıştır ve ada hakkında birkaç bilgi vermiştir.

Joe:Bakın Bu ada Panama’nın 15.000 mil uzaklığında.Adaya silah sokmak yasak.Yerlilerin dinleri hristiyanlık.Bazıları budizme’de inanıyor.Konuştukları dil İngilizce.Bunlar genel bilgiler ayrıntılar dosyada var.

Bob odadan çıkacakken:

Joe:Ha birde unutmadan söyleyeyim Korsanlara dikkat edin.
Bob:Ne korsanı?
Joe:Cross adası korsanlarıyla ünlüdür.Bu görevi tek sen kabul ettin yoksa senin gibi bir doktoru neden oraya gönderelim.
Bob:Benim gibi bir doktor bulamadığında üzülüyorsun Joe Clinkton!

Bob arkasına bakmadan çıkar…

Gemide Bob’un ekibinden Michael Bob’un yanına gelir:

Michael:Tedirgin görünüyorsun.
Bob:Bilmiyorum korkuyorum biraz.Ama bu belkide benim için çok büyük bir fırsat ve değerlendirmem gerekiyor.
Michael:Bizim içinde…

Gemi ilerlemektedir ve şiddetli bir fırtına çıkar…Dalgalar gemiyi sarsmaktadır…

Bob:Biliyordum başımıza bir şey geleceğini.Lanet olsun!

O anlarda bir gemi daha yaklaşmaktadır.Kaptan dışarı doğru baktı:

KORSANLAR!

Bütün güvenlikler harekete geçti ve gerekli önlemler alınamadan korsanlar gemiye ulaştı.İnsanlar çığlık atıp kaçıyordu…

Bob ekibini toplamıştı ve denize atlamak için hazırlanıyorlardı ki…Bir korsan Elias’ı arkasından vurmuştu.

Bob:Duramayız hemen dedi ve atladılar…Denizin altına girdiler ve yüzmeye başladılar.Bob’un bir planı vardı.Bütün ekibi arkasına aldı ve korsan gemisine doğru hareket ettiler.

Korsanların neredeyse tamamı gemiyi terk etmişti birkaç kişi vardı içeride.

Bob ve ekibi gemiye ulaştı.Bob ve Michael gemiye tırmandı.Önlerinde iki adam vardı.Saklandılar ve aniden çıkıp boyunlarını yakalayarak boğazlarını arkadan kollarıyla sıktılar.İki adamda etkisiz hale gelmişti.Kaptan köşkünde 1 adam daha vardı.Oraya doğru tırmandı Bob.Arkadan ses yapıp arkasına bakmaya sağladı ve önden Michael yumrukla onu indirdi.Gemide kimse kalmamıştı.Ekiptekileri gemiye çıkardılar.Bob kaptan köşküne geçti ve gemiyi sürmeye başladı.

Korsanlar geminin gittiğini görünce çok sinirlendiler.Ele geçirdikleri gemiyle takibe geçtiler.Gitgide yaklaşıyorlardı.Korsan gemisi yandan çarpmayı planlıyordu.Yan döndüler Bob’da gemiyi ters çevirdi.İki gemi burun buruna gidiyordu.Çapışacaklardı…

Bob:Yüce İsa Adına Tanrım sen beni koru!

Bu arada gemide bir yangın çıkmıştı.Ve gitgide büyüyordu…Nasıl çıkmıştı bu yangın...?

1.BÖLÜM SONU!

Son düzenleme:
İyi bir giriş. "Tuzak"tan sonra yine iddialı bir projeyle dönmüşsün :):)

hazırlanıyorlardı ki…Bir korsan Elias’ı

Yukarıdaki bölüm gibi bazı yazım hataları dikkatimi çekti. Önü açık bence bu dizinin, ilk bölüm puanım 8

Hosgeldin Scarlet:)..

Umarim iyi vakit geçirisin FavoriForumum'da ! :)

:D ilk sorum senin olsun o zaman:) bu sitede bu puanlara göre ödül oluyor mu ?

Sadece reytingler oluyor.Reytinglerin hesaplamasını admin yapıyor ve o günün ardından saat 12:30'da açıklanıyor.Şimdilik bir ödül yok.İlerliyen günlerde neler olucak hep beraber göreceğiz.Ama forum içerisinde zaman zaman ödüllü turnuvalar oluyor.

Sadece reytingler oluyor.Reytinglerin hesaplamasını admin yapıyor ve o günün ardından saat 12:30'da açıklanıyor.Şimdilik bir ödül yok.İlerliyen günlerde neler olucak hep beraber göreceğiz.Ama forum içerisinde zaman zaman ödüllü turnuvalar oluyor.

Reyting kısmı nerede oluyor?

siteye üye olmamın sebebi bu dizi oldu internetten dizi seyretmek istiyordum Ada dizilerini severim ada dizisi yazdım bu çıktı ondan sonra güzel olmuş diye cevap yazam dedim üyelik geldi ve üye oldum burada aktiflik çok güzel bir sitemiş yardım eden arkadaşlarda çok....:)

Evet kıymetini bil sitenin daha iyisini bulamazsın :D Şaka bir yana hepimiz sana yardım ederiz her konuda :)

ondanda şüphem yok bu kadar güzel site görmedim öteki sitelerde yavaşlıkda çok zaten onlara girmiyorum şifreleri bile aklımda değil burada şimdiden mutlu oldum :)

Sana herkesin dizilerini özetleyelim yani hangi üye hangi dizileri yapiyor:

Lightning Thief: The Ismail ve Ada
OsmanAslan: Kanla Sulanan Ask ve Gerizekalilar
Ben yani Fks14: Gerçegin Pesinde Kosmak ve Büyük Bir Hata
Emreemreu: FF Üyeleri Ayni Evde
Cevaa: Söför
Neferet: The Losers
AlemTo: Bizim Site ve Çete
Reytingölçer: Ulvi Ç. Bir Incesu Komedisi ve Yetim