2019 Ad Astra / Yıldızlara Doğru - Film Yorumları

Sherlock

Moderatör
7 Eylül 2016
13,397
10,750
710
İstanbul
72166

Ad Astra

Yönetmen:
James Gray
Tür: Bilimkurgu, Dram

Oyuncular:
Brad Pitt
Tommy Lee Jones
Ruth Negga

Filmin Özeti:
Yıldızlara Doğru, astronot Roy McBride'ın gerçekleştirdiği uzay yolculuğunu konu ediyor. Astronot Roy McBride’nın babası, 20 yıl önce uzayda hayat olup olmadığını araştırmakla görevlendirilmiştir. Ancak bu görev sırasında kaybolan adamdan bir daha haber alınamaz. Kaybolan babasını galakside aramak isteyen Roy, gezegeni tehdit eden bir gizemi de çözmek amacıyla güneş sisteminin dışına yolculuk eder. Bu yolculuk Roy’un beklediğinde de farklı şeyler öğrenmesine neden olur. Yolculuk sayesinde astronot, insan varlığının doğasına ve kozmostaki yerimize meydan okuyan sırların ortaya çıkmasını sağlar.

Filmin Fragmanı:

mediasözlük

Mediasozluk.com

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
19,276
9,662
859
Sinemada izlemeyi düşündüğüm bir filmdi ama olumsuz yorumlardan sonra vazgeçtim. Nete düşünce bakarız artık...

bazinga

Admin
1 Şubat 2007
96,335
35,101
1,060
Beklentimin çok altında kalan bir film oldu. Brad Pitt çok iyiydi, ses kurgusu ve diğer teknik özellikler harikaydı ama filmin senaryosu tırt. Çok tırt.

Tam yorum: Ad Astra

4.5/10

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
35,223
25,360
1,060
Bu filmin sıkıcı olduğu ile ilgili yorumlara şahittim ve normalde izlemeyecektim ama boş bir vaktimde izleyecek başka bir film bulamadığım için şans verdim ve beklentiyi düşük tuttuğum için çok kötü bulmadım. Filmi Brad Pitt sırtlamış ve diğer oyunculara zaten pek görev düşmemiş. Tam olarak ne anlatılmak istenmiş tam kavrayamadım ama
Brad Pitt'in gökyüzünden yere düşerken ki sahneyi beğendim, öldü sandığı babasıyla karşılaşma sahnesi de duygusaldı ve teknik olarak iyi bir film fakat dış ses rahatsız ediciydi.
puanım 5/10

Forum İstatistikleri

Konular
205,322
Kullanıcılar
6,480
Son Üye
ramocan