Adını Sen Koy'un Yeni Sezon Tarihi ve Saati Netleşti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
trtnin-sevilen-dizisi-adini-sen-koy-star-tvye-transfer-oldu.jpg

Star TV'ye transfer olan günlük dizi Adını Sen Koy'un ne zaman ekrana döneceği belli oldu.

Başrollerini Erkan Meriç ve Hazal Subaşı'nın paylaştığı yapımın 13.00'te izleyiciyle buluşacağı açıklanmıştı, ancak haber öncesindeki Balçiçek İlter ile Olay Yeri programının beklenen reytinglere ulaşamaması nedeniyle dizinin 25 Eylül'den itibaren eski saatinde, yani 17.15'te ekrana geleceği açıklandı.

Adını Sen Koy, yeni bölümleriyle 25 Eylül Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 17.15'te Star'da!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
En doğru kararı almışlar saatinin eskisi gibi kalması ile. Zaten artık karşılarında o güçlü evlilik programları da yok, daha da iyi gider yeni sezonu.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bizim Evin Halleri başlamalı yine. :bhr:
Kanal 1'de yeniden başladığında çok güzeldi, oğlan kanser olmuştu dramı harikaydı ailecek izliyorduk. :( Başlasa harika olurdu 2013 yılında haberi çıkmıştı aslında Show başlatacak diye tekrarını falan vermişti sonra hiç ses çıkmadı. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kanal 1'de yeniden başladığında çok güzeldi, oğlan kanser olmuştu dramı harikaydı ailecek izliyorduk. :( Başlasa harika olurdu 2013 yılında haberi çıkmıştı aslında Show başlatacak diye tekrarını falan vermişti sonra hiç ses çıkmadı. :A

Kanal 1'e yatırım yapılmasına sağladı küçücük dizi helal olsun. :A Hatırlıyorum hatta Rikkat'e sormuştum Twitter'da benim haberim yok demişti. :F

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Beni Affet de özeti 15.30'da yeni bölümü 16.00'da başlamalı.
Balçiçek İlter'le Olay Yeri 13.00-15.30 arası denenir biraz daha ama bence 1 aya yayından kaldırılır.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Göz göre göre yazık ediceklerdi reytingli işi hatalarından dönmeleri isabet olmuş.

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
İşte bu da benim ve Adını Sen Koy dizisi severlerin zaferi
Fragmanda yıkılıyor heyecanla bekliyorum [emoji3][emoji16][emoji23]

Ozderem

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
25
Dizimize bir rakip geliyormuş yeni sezonda yeni saatinde. Eskiden yayınlanan Unutma Beni dizisinin yapımcısı oyuncuların bir kısmıyla birerbir görüşmeler yapıp diziyi yeniden çekmeyi planladığını açıklamış. Eğer proje yeniden gerçekleşirse Adını Sen Koy dizisine rakip Unutma Beni dizisi olacakmış.

Moderatörün son düzenlenenleri:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dizimize bir rakip geliyormuş yeni sezonda yeni saatinde. Eskiden yayınlanan Unutma Beni dizisinin yapımcısı oyuncuların bir kısmıyla birerbir görüşmeler yapıp diziyi yeniden çekmeyi planladığını açıklamış. Eğer proje yeniden gerçekleşirse Adını Sen Koy dizisine rakip Unutma Beni dizisi olacakmış.
Her seferinde mesajınızı düzeltiyorum, reklam için haber linki paylaşmak yasak. Konu açtırmak istiyorsunuz editörler/moderatörler var özelden haber linki paylaşabilirsiniz. :)

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bende dizinin tekrardan çekilmeye evini duydum hep bitti işte tekrardan başlamanın ne anlamı var
Unutma beni diziye rakip olamaz geçen sene de diğer dizinin akıbetini gördük

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Starın en iyi yaptığı hamlelerden biri oldu kesinlikle. Evlendirme programları da yok karşısında. Daha kolay rakipler var o saatte. 4 alırsa şaşırmam valla.