Adını Feriha Koydum dizisi yine bir hata ile gündeme düştü!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kvp1905

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
Show TV'de ekrana gelen dizide yapılan onlarca hataya bir yenisi daha eklendi.
Bu kadar hataya rağmen halen ciddi bir izleyici kitlesini peşinden koşturan dizideki hata gecce.com'da yer aldı.
Dizinin 46. bölümünde kardeşi Mehmet'ten dayak yiyen Feriha'nın yanağında ve burnunda yara izleri vardı.
Ancak Feriha'nın iki yaşlı çifti ziyaretleri ile ilgili sahnede burnundaki yara izinden eser yoktu...
Feriha'nın burnunun iyileşmiş olacağını düşünenler ise yanılıyor. Bu sahneden sonra ekrana gelen bir başka sahnede ise Feriha'nın burnundaki yara izi yerinde duruyordu.
Böyle hatalar nasıl yapılıyor bilinmez ama artık bu durum Adını Feriha Koydum dizisinin takipçileri için normal bir hal aldı zaten...

ferihahata.jpg

Ekli dosyalar

• ferihahata.jpg
    ferihahata.jpg
    9.1 KB · Hit: 419
Yeni si mi eklendi. Şimdi 61.bölümü izleyeceğiz. Gidip 46.bölümdeki hatayı bulmuşlar bravo. Hatayı bulan kimse Feriha`nın sıkı takipçisi kesin :d

Belki kız makyaj yaptı ondan geçmiş gibi görünüyordur her olasılığı düşünmek lazım :D

kesinlikle makyajdır ya zaten hiç anlamam dizilerde kadınların yüzlerinde morluk olup neden makyajla kapatmaya çalışmazlar ben olsam anında kapatırdım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...