Unutulmaz Adını Feriha Koydum (2011-2012)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
adini-feriha-koydum3.jpg
Med Yapım imzali ''Adını Feriha Koydum'' dizisi 14 Ocak 2011 tarihinde yayınlandı. Show Tv'de yayına başlayan dizi 29 Haziran 2012 Cuma günü final yaparak ekran macerasını sonlandırdı.

Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazal Kaya, Vahide Perçin, Ceyda Ateş ve Metin Çekmez bulunuyor. Yönetmenliğini önce Merve Girgin, daha sonra Barış Yöş'ün yaptığı dizinin yapımcısı ise Fatih Aksoy.​

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,581
Puanı
1,061
ortalama bir iziydi puanım 6.5/10
aslında 5.5 tu ama hande-koray sahnesi geldi aklıma :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Çağatay neden kendi sesini kullanmıyor burada, aşırı gözüme battı o kısım. :D Dizinin müzikleri zaten efsane, biliyordum ama dizide ayrı bir güzel geliyor. :bhr: Hazal Kaya'yı zaten severim, Feriha baya yalancı burada. :A

Feriha'nın abisi Mehmet yakışıklıymış, baya başımıza bela olacak gibi duruyor. :D Vahide Perçin'in oyunculuk süper zaten, kadın ne kadar doğal oynuyor. :bhr:

Cansu'ya da iyi oldu, üniversiteyi kazanamaması oh olsun. :A Annesi Sanem de deliye döndü, beyin işi tabi bu her şey dersane değil. :F

Feriha'nın telefon yalanı da sonda ortaya çıktı, Emir Sarrafoğlu'nun pahalı telefonu başını yakacak gibi. :( Emir'in tamirci diye çağırdı adam da Mehmet çıktı. :(

Haziran'a kadar bitiririm diziyi. :Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Çağatay neden kendi sesini kullanmıyor burada, aşırı gözüme battı o kısım. :D Dizinin müzikleri zaten efsane, biliyordum ama dizide ayrı bir güzel geliyor. :bhr: Hazal Kaya'yı zaten severim, Feriha baya yalancı burada. :A

Feriha'nın abisi Mehmet yakışıklıymış, baya başımıza bela olacak gibi duruyor. :D Vahide Perçin'in oyunculuk süper zaten, kadın ne kadar doğal oynuyor. :bhr:

Cansu'ya da iyi oldu, üniversiteyi kazanamaması oh olsun. :A Annesi Sanem de deliye döndü, beyin işi tabi bu her şey dersane değil. :F

Feriha'nın telefon yalanı da sonda ortaya çıktı, Emir Sarrafoğlu'nun pahalı telefonu başını yakacak gibi. :( Emir'in tamirci diye çağırdı adam da Mehmet çıktı. :(

Haziran'a kadar bitiririm diziyi. :Z
Bölümler ilerledikçe heyecan tavan yapacak :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Olaylara gel. :D Emir ile Feriha nereye gitse orada karşılaşıyorlar, önce hastane, ardından karakol. :F

Cansu'nun intaharı diziyi kapsayan olaylardan birisi oldu, Sanem Hanım gerçek annesi değilmiş. O kadın yüzünden intahar etti. :T: Ama iyi oldu tabi, Emir ile Feriha az daha öpüşecekti. :bhr:

Artist Mehmet geçip Emir'in arabasıyla kaza yaptı, dizinin sonunda karakolda bizimkiler karşılaştı, bakalım yeni bölümde ne olacak? :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Olaylara gel. :D Emir ile Feriha nereye gitse orada karşılaşıyorlar, önce hastane, ardından karakol. :F

Cansu'nun intaharı diziyi kapsayan olaylardan birisi oldu, Sanem Hanım gerçek annesi değilmiş. O kadın yüzünden intahar etti. :T: Ama iyi oldu tabi, Emir ile Feriha az daha öpüşecekti. :bhr:

Artist Mehmet geçip Emir'in arabasıyla kaza yaptı, dizinin sonunda karakolda bizimkiler karşılaştı, bakalım yeni bölümde ne olacak? :X

İlk bölümden anlayamadın mı Sanem'in öz annesi olmadığını. :D