Adım Farah - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Tanıtım çok güzeldi, beğenmedin mi? :(
John Candy No GIF by Laff

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
O kadar uzun tanıtımdan hiçbir şey anlaşılmıyor :D Kanal faktörü tutmaması için önemli sebep, bakalım.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Tanıtım konuyu anlatmamak için elinden geleni yapmış. Orijinaline bir göz atmıştım onu bilmeyen ya da izlemeyen bu diziye bu fragman ile şans verir mi pek sanmıyorum.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Tanıtım konuyu anlatmamak için elinden geleni yapmış. Orijinaline bir göz atmıştım onu bilmeyen ya da izlemeyen bu diziye bu fragman ile şans verir mi pek sanmıyorum.

İzlenir emin ol daha diğer tanıtımlar gelecek :D
------

Maalesef öyle görünüyor. Bu sezon umutlu olduğum dizilerden birisiydi ama güzelim diziyi Türk klişelerine kurban edecekler gibi görünüyor..

Bu tanıtımda nasıl böyle sonuç çıkardın Gizmencim hem böyle tanıtımdan seyirci anlamaz diyorsun hem klişeye kurban edecekler gibi duruyor diyorsun :D
------

Ne diyem Mahmut mu diyem…
Bu tarz konulu demişsin bu dizi uyarlama bence öyle bir yorum yapman yanlış

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Ekran yüzü olarak özellikle yurtdışında olmak üzere popüler olan iki karakter mevcut.
Handikapları FOX un çok agresif olması ve seri dizi harcaması... ve Ülkedeki denek dağılımdan dolayı FOX un muhalif görüşü...

Demeti beğenirim ve ben bile DEK adlı dizisini izledim :A :A Umarım başarılı olurlar.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
İzlenir emin ol daha diğer tanıtımlar gelecek :D
------

Bu tanıtımda nasıl böyle sonuç çıkardın Gizmencim hem böyle tanıtımdan seyirci anlamaz diyorsun hem klişeye kurban edecekler gibi duruyor diyorsun :D
------

Bu tarz konulu demişsin bu dizi uyarlama bence öyle bir yorum yapman yanlış
orijinali gibi çekilseydi anlamazlar kaliteli olduğundan erken biter reyting kurbanı olurdu. Orijinalini izlediğim için fragmanın onunla alakası bile yok yani çıkarımım gayet tutarlı. Sana göre her dizi dünya kalitesinde ve tutacak işler :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
orijinali gibi çekilseydi anlamazlar kaliteli olduğundan erken biter reyting kurbanı olurdu. Orijinalini izlediğim için fragmanın onunla alakası bile yok yani çıkarımım gayet tutarlı. Sana göre her dizi dünya kalitesinde ve tutacak işler :D

Gizmencim uyarlama diye birebir mi gitmesi gerekiyor dizinin tabii farklı olacak Demet Özdemir bile çok değişik olacak dedi sen herhalde birebir uyarlanacak sandın kusura bakma tutarlı değilsin bana göre her dizi değil beni yanlış tanımışsın sen

• Güldürdün
Reactions: Gizmen

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Gizmencim uyarlama diye birebir mi gitmesi gerekiyor dizinin tabii farklı olacak Demet Özdemir bile çok değişik olacak dedi sen herhalde birebir uyarlanacak sandın kusura bakma tutarlı değilsin bana göre her dizi değil beni yanlış tanımışsın sen
Senin öyle düşünmen gerçekten öyle olduğum anlamına gelmez. “UYARLAMA” deniyorsa birebir uyarlanmak zorunda. Aksi halde “ESİNLENME” denir o şekilde işlenen diziye. çok değişik olacaksa neden başka dizi çekmedin o zaman diye sorarlar adama. Ben bir kanala gidip game of thrones ı uyarlıyorum ama Muhteşem Yüzyıl’a benzeyecek desem o kanalın binasından içeriye giremem. Sana tutacak tüm dizilerinle mutlu bir ömür diliyorum :D tutarsız insanlarla konuşmamalısın..

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Senin öyle düşünmen gerçekten öyle olduğum anlamına gelmez. “UYARLAMA” deniyorsa birebir uyarlanmak zorunda. Aksi halde “ESİNLENME” denir o şekilde işlenen diziye. çok değişik olacaksa neden başka dizi çekmedin o zaman diye sorarlar adama. Ben bir kanala gidip game of thrones ı uyarlıyorum ama Muhteşem Yüzyıl’a benzeyecek desem o kanalın binasından içeriye giremem. Sana tutacak tüm dizilerinle mutlu bir ömür diliyorum :D tutarsız insanlarla konuşmamalısın..
Buraya gümledim :F :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Gizmen