ATV Adı Sevgi - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
272
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
o33oofv.jpg

ATV'nin yeni dizisi Adı Sevgi dün akşam ekran yolculuğuna başladı.

Yapımcılığını Koliba Film'in, yönetmenliğini Sadullah Çelen'in, senaristliğini Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura'nın üstlendiği yapımın kadrosunda ise Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Asya Kasap, Mert Doğan, Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Berfu Öngören gibi isimler yer alıyor.

Genç bir öğretmenin etkileyici hikayesini konu alan yapım ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Adı Sevgi, yeni bölümleriyle her Pazar 20.00'de ATV'de!

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Kardeşlerim'in bir tık üstü dizi. :D Berfu Öngören için izledim ilk bölümünü, çok kısa gözüktü ama karakteri bir hayli ilginçti izlemeye devam ederim yine. Koliba yapımı beğenmiyorum yönetmende geçişleri çok hızlı yapmış rahatsız ediciydi.. Genç isimlerin biraz daha fazla olmasını isterdim içlerinde yine diziyi komedi yönünde taşıyacak bir karakter var sahneleride gerçekten güldürdü zaten senaristin Deniz Yıldızı'ndan gençlik dizi tecrübesi var renkli sahneler çıkacaktır. :D İlk bölüme puan vermek gerekirse;

10/6

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Az önce tamamladım ilk bölümü çok beğendim konuyu bence etkileyici şekilde anlatmışlar Gizem Güneşe bayıldım Yunus Emre ile uyumlarına bayıldım işin ailede annede bittiğini çok net şekilde gösterilmesi çok iyiydi anne oğlunun hasta olduğunu kabul etmeyen bencil bir kadın baba desen başka kafada engel olmaya çalışıp olamayan gücünü paradan alan bir adam benim merak ettiğim adam Emir Baykara oldu özellikle kağıt üstünde kardeşler denmesini nedenini merak edip durdum bölüm boyunca gerçekten gizemli bir adam bakalım altından ne çıkıcak

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İkinci bölümü izledim. Berfu Öngören yoktu zaten sırf onun için bakıyordum diziye. Sadece Zeynep'in hikayesine odaklı ilerledikçe bayıyorlar halbuki diğer gençleri de öne sürmeleri gerek yinede bol olaylı ilerlediği için çerezlik niyetine sardı diyebilirim. :D Gülendam favorim umarım iyi kullanırlar karakteri. Bu arada yönetmenin acil değişmesi lazım hızlı geçişleri sinir ediyor izlerken.:bağır:

Bu bölümde bi gençlik dizisi olarak istediğim kıvamı alamadım üstüne Berfu'da olmayınca boşluğa düşerek izledim. :A

10/5.5

• Beğendim
Reactions: EmreCan

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
İkinci bölümü izledim. Berfu Öngören yoktu zaten sırf onun için bakıyordum diziye. Sadece Zeynep'in hikayesine odaklı ilerledikçe bayıyorlar halbuki diğer gençleri de öne sürmeleri gerek yinede bol olaylı ilerlediği için çerezlik niyetine sardı diyebilirim. :D Gülendam favorim umarım iyi kullanırlar karakteri. Bu arada yönetmenin acil değişmesi lazım hızlı geçişleri sinir ediyor izlerken.:bağır:

Bu bölümde bi gençlik dizisi olarak istediğim kıvamı alamadım üstüne Berfu'da olmayınca boşluğa düşerek izledim. :A

10/5.5

Bölümleri izleyemedim daha sanırım Berfunun karakterinin hikayesine daha sonra girecekler gibi bu gençlik dizisi değil ki :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Az önce üçüncü bölümü bitirdim. İlk iki bölüme göre daha iyi bölümdü. Belkıs bu bölüm gözüktü şu anlık Emir'in yardımcısı gibi gözükse de Baykara'larla geçmişten kalan bir bağlantısı çıkacak gibi.. Elif gitmesin diye öğrencilerin birlik olması görmek istediğim sahnelerdi gençlerinde ön planda olduğu bir bölüm oldu.

10/6.5