Acun Medya 'I Can See Your Voice'i Türkiye'ye Uyarlıyor! | TV8

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
I-Can-See-Your-Voice.jpg

Acun Medya 'I Can See Your Voice'i Türkiye'ye uyarlıyor!

'Master Chef Türkiye' ve 'Survivor Türkiye' gibi başarılı formatları ülkemize uyarlayan Acun Medya, Güney Kore'de yayınlanan 'I Can See Your Voice' programının haklarını uluslararası dağıtımcı Eccho Rights’dan satın aldı.

Hazırlık çalışmaları devam eden programda, yarışmacıların nasıl şarkıcı oldukları konukların görüşlerine bağlı olarak belirleniyor.

'I Can See Your Voice' uyarlaması yakında TV8'de!

Kaynak:
Todo TV News

Son düzenleme:
  • Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Formatı tam olarak anlayamadım ama güzel bir şeye benziyor. TV8'de yayınlasalar ilgi görebilir de zaten halihazırda O Ses Türkiye, Masterchef ve Survivor derken hem tüm yıl gitmiş oluyor ve O Ses Türkiye'den başka şarkı yarışması riskine girmezler, Exxen'de yayınlanır.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Formatı anlayamadım ben de. TV8 artık yeni projeler üretmeli diye düşünüyorum. Eskiden Acun Medya farklı yarışma formatları yapardı, farklılık oluyordu. Yeni projeler üretmeliler, aynı formatın sürekli yayına gelmesi sıkıyor gibi...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Bekliyorum. Böyle projeleri seviyorum. Umarım tutar.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Formatı tam olarak anlayamadım ama güzel bir şeye benziyor. TV8'de yayınlasalar ilgi görebilir de zaten halihazırda O Ses Türkiye, Masterchef ve Survivor derken hem tüm yıl gitmiş oluyor ve O Ses Türkiye'den başka şarkı yarışması riskine girmezler, Exxen'de yayınlanır.
Formatı anlayamadım ben de. TV8 artık yeni projeler üretmeli diye düşünüyorum. Eskiden Acun Medya farklı yarışma formatları yapardı, farklılık oluyordu. Yeni projeler üretmeliler, aynı formatın sürekli yayına gelmesi sıkıyor gibi...
Haberi yabancı sitede gördüğüm için formatı tam doğru yazamamış olabilirim. Ranini'de yazan şöyle:
Yarışmada ünlü konuklardan oluşan bir panel ve izleyiciler, şarkı söylediklerini duymadan önce önlerindeki kişinin iyi bir şarkıcı olup olmadığını tahmin etmeye çalışıyor.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
Orada Emre 'İzleyicimiz eskileri, klişeleşmiş şeyleri sever. :A' dediğinde diziler için de gördük gibisinden bir şey yazacaktım önüne sonra bu örneği verecektim. Sonra ne oldu, ben bunu önüne yazmayı unuttuum. :A
Geri alıp düzenleyebilirdin.Gece gece kafamız hayrolsun oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl