Acun Ilıcalı'ya Azerbaycan'dan "Survivor" Tepkisi!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,528
Puanı
1,060
Haksız bir serzeniş.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Türkiye'de yayınlanan bir program, sırf Azerbaycanlı birisi yarışıyor diye Azerbaycan'a oy verme imkanı açmak asıl diğer yarışmacalara haksızlık olmaz mı? O zaman yarın İranlı biri katılsa İranlılar da mı oy kullanacak?

Tamamiyle katılıyorum, Acun da aynısını söyledi. Azerbaycan'dan sms hattı açmamız maddi olarak bizim işimize gelirdi fakat Azeriler olduğu gibi Perviz'e oy atar şampiyonluk gelir demişti. Ve öyle de olacaktı, Azeriler bir yarışma için "kardeşlik bu muydu" gibi söylemlerde bulunuyor bu yanlış, ayrıca ikimizde aynı millettensek ve ortadaki bir yarışmaysa Türkiye Türkü Azerbaycan Türkü diye ayrım yapmamamız lazım. Eğer Perviz kendini ifade edebilseydi eminim ki elenmezdi. @Ahmed @Hachiko @RevaN @Emre Ozansoy @The_Erinch @vadikızı

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tamamiyle katılıyorum, Acun da aynısını söyledi. Azerbaycan'dan sms hattı açmamız maddi olarak bizim işimize gelirdi fakat Azeriler olduğu gibi Perviz'e oy atar şampiyonluk gelir demişti. Ve öyle de olacaktı, Azeriler bir yarışma için "kardeşlik bu muydu" gibi söylemlerde bulunuyor bu yanlış, ayrıca ikimizde aynı millettensek ve ortadaki bir yarışmaysa Türkiye Türkü Azerbaycan Türkü diye ayrım yapmamamız lazım. Eğer Perviz kendini ifade edebilseydi eminim ki elenmezdi. @Ahmed @Hachiko @RevaN @Emre Ozansoy @The_Erinch @vadikızı
Zaten bu yorumda bulunanlara gülüyorum ben. Bulunsunlar ya zaten fan kitleleri her yerde böyle, kimseye karışamazsın yani en zayıf yarışmacı bile elense haksızlık oldu, oyun var, şike var diyen bir kitle var zaten. :)

Acun ne yapsın ki? Adamın sayfasını falan şikayet ediyorlar. :D

Ama ben normal karşılıyorum, sonuçta bu performansta birisi ilk kez bu zamanda eleniyor, tepkiye de hak vermek lazım. Aslında tepki Ezginin 1. çıkmasına.

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Ben bu isyanı haklı bulmuyorum. :)

Evet elenmesi haksızlık oldu, ama orada güçlü kim elense haksızlık olurdu. Türkiye'de yaşayan Azerbaycanlı sayısı da az değil. Hepsi 1 oy atsaydı Perviz elenmezdi. Ayrıca iki hafta Pervizi 3. Yapan da Türkiyeydi.

Eğer Perviz'in gideceği belli olsaydı halk onu desteklerdi.

Haksızlık olan Ezgi'nin birinci olması.

Ben haklı buluyorum Pervizin kalması gerekiyordu ezgi ve aşkım elenir inşallah

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060

Öncede azeriler oy atmıştı şampiyon çıkarabildilermi acaba ifade edebildi ama oyuna geldi perviz
seyircide kızların oyununa geldi

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Ünlüler adası çıyan dolu. Mert, Kelcan ve Ersin üçlüsü güçlü buldukları herkesi indirme üzerine kurulmuş. Parviz'e üzüldüm çünkü birleşmeden sonra Barış ve Emre'ye katılıp iyi bir takım olabilirlerdi. Şimdi Barış adalar birleştiğinde hem Yasin'e hem de ünlüler takımındaki üçlü ittifak+Aşkım'a karşı mücadele etmek zorunda kalacak.

• Beğendim
Reactions: DR

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Aycan Almanyada futbol oynamıyor mu?
Almanyadan nedne sms atılabiliyor? Bunu sorgulayan oldu mu?

Yada Nisa Çek...Avrupadan oy atılıyor?
Bunu sorgulayan oldu mu?

10 milyon nufuslı Azerbaycandan mı çekindiler.....

• Beğendim
Reactions: DR

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Acun'la aynı şeyi demişim, bundan sonra bana laf söylemeyin. :A @Hachiko @The_Erinch

• Beğendim

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Zaten bu yorumda bulunanlara gülüyorum ben. Bulunsunlar ya zaten fan kitleleri her yerde böyle, kimseye karışamazsın yani en zayıf yarışmacı bile elense haksızlık oldu, oyun var, şike var diyen bir kitle var zaten. :)

Acun ne yapsın ki? Adamın sayfasını falan şikayet ediyorlar. :D

Ama ben normal karşılıyorum, sonuçta bu performansta birisi ilk kez bu zamanda eleniyor, tepkiye de hak vermek lazım. Aslında tepki Ezginin 1. çıkmasına.

Aslında herkes Ezgi’ye gitmesin diye oy atarken böyle oldu.Ben Aşkım’ın Perviz’den yüksek olmasına şaşırdım. Keşke Perviz’e biraz daha oy gelseydi ve elenen başkası olsaydı.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Aslında herkes Ezgi’ye gitmesin diye oy atarken böyle oldu.Ben Aşkım’ın Perviz’den yüksek olmasına şaşırdım. Keşke Perviz’e biraz daha oy gelseydi ve elenen başkası olsaydı.
Ben de onu söylüyorum zaten. Asıl tepki Ezgiye gelen oylar. Tamam Halk Ezgiyi korudu. Ama nereye kadar? 1 hafta Ezgiyi korudu diye şampiyonluk adayını elediler. Herkes de pişman oldu Ezgiye oy attığına. Bir daha ilk 5'e bile zor girer. :)

Ben zaten bu tepki oylarını hiç anlamıyorum. Halk çok yanlış yapıyor. Tepki oyu atacağım diye haksız eleme oluyor.

• Beğendim