cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Aleyna ve Cemal’i duyduğumda ön yargılı yaklaşmıştım ama diğer yapımlar gerçekten de güzel işler.

Sihirli Annem için oyuncuları iyi seçmeleri lazım ama pek de izleneceğini düşünmüyorum. Tahminimce Nevra Serezli olmaz. Baya yaşlandı. Diğer çocuk oyuncuların ergenlik dönemleri de ilgi görmez gibi gibi.
Betüş , Sadık ve çocuklar olmalı.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İsterse dünyanın gelmiş geçmiş en iyi dizisi yayınlansın, tek kuruşumu bile vermem. :D

• Güldürdün
Reactions: Aserat

EnveR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,767
Puanı
611
Web Sitesi
beniboylesev.wordpress.com
Kaliteee resmen kalitee ilk bu haberi başka bir siteden okumuştum. Çok sevinmiştim. Çünki Şeref Bey dizisi resmen kalite olacağı şimdiden belli. Tolga Çevikle özlediğimiz Arkadaşım Hoşgeldin ve de Beyazit Öztürk ve İbrahim Büyükak şov program. Çok izleyeceğim bir platform olacak gibi şimdiden :Z

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Acun Ilıcalı katıldığı bir programda Exxen'in yıllık bütçesinin 900 milyon tl olacağını söylemiş.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Dizilere bak 😱 Ali Atay diyor, Onur Ünlü diyor, Haluk Bilginer diyor, Songül Öden diyor hepsi harika isimler. :Z

Özgü Namal’ın dijitalde olacağı haberleri çıkmıştı zaten demek buymuş.

Zehirli Çiçekler kesin entrika olur. :A

Güzel içerikler geliyor gibi ama konuda biraz karışık anlatılmış gibi. :A Özellikle sonlardaki içerikler. :A
Zehirli çiçeklerin adı değişti bildigime göre yeni ismi Bu Benim Masalım oldu

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Acun Ilıcalı katıldığı bir programda Exxen'in yıllık bütçesinin 900 milyon tl olacağını söylemiş.
Yıllık 120 lira, yani aylık 10 lira olsa 7.5 milyon abone toplaması lazım. İki katı olsa 3.75 milyon abone, zor iş.

Elbette bu kadar basit değil hesap ama riskli bir işe girdiğine dair ipuçları.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Yıllık 120 lira, yani aylık 10 lira olsa 7.5 milyon abone toplaması lazım. İki katı olsa 3.75 milyon abone, zor iş.

Elbette bu kadar basit değil hesap ama riskli bir işe girdiğine dair ipuçları.
Aylık 10 tl den fazla olur galiba ücreti. Fiyat için, reklamlı ve reklamsız izleme olarak iki seçenek sunacaklarmış.

• Beğendim
Reactions: bazinga

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Umarım böyle devam eder de, Melisa'nın playlistine çevrilmez kanal. :A

Hayırlı olsun. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aylık 10 tl den fazla olur galiba ücreti. Fiyat için, reklamlı ve reklamsız izleme olarak iki seçenek sunacaklarmış.
İlk dönem 4 milyon abone hedeflemiş.
Aylık 10 tl'den fazla ödeyecek 4 milyon abone bulmak kolay değil. Sürekli kaliteli içerik sunması lazım. Sade youtuberlarla bunu sağlamak zor. Tüm içerik arşivinin nasıl olacağını çok merak ediyorum. Özellikle belgesel içeriklerini...

Yabancı dizi & film hiç olmayacak değil mi? Bu konuda güncel bir açıklama geldi mi?

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aylık 10 tl'den fazla ödeyecek 4 milyon abone bulmak kolay değil. Sürekli kaliteli içerik sunması lazım. Sade youtuberlarla bunu sağlamak zor. Tüm içerik arşivinin nasıl olacağını çok merak ediyorum. Özellikle belgesel içeriklerini...

Yabancı dizi & film hiç olmayacak değil mi? Bu konuda güncel bir açıklama geldi mi?
O konu hakkında bir açıklama yok. Zaten duyurulan içerikleri de gazetecilerden, sitelerden öğreniyoruz.