Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
1602240205597-gazetemag.com-acun-exxen

Acun Ilıcalı'nın yeni platformu EXXEN'de yayınlanacak içerikler belli oldu.

1 Ocak'ta açılacak olan platformda iddialı diziler, reality show ve eğlence programları, yarışmalar, çocuk içerikleri ve belgeseller başta olmak üzere birçok farklı proje yer alacak. Webrazzi'den Gözde Ulukan'ın haberine göre bu içerikler de netleşmeye başladı.

DİZİLER
  • Proje tasarımını Ali Atay'ın, yönetmenliğini Onur Ünlü'nün üstleneceği; başrollerini Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban'ın paylaşacağı yeni dizi 'Şeref Bey',
  • 'Ayla' ve 'Müslüm' filmlerinin yapımcısı Mustafa Uslu imzalı, uzun süredir ekranlardan uzak olan Özgü Namal'ın başrolünde yer alacağı 'Hükümsüz' dizisi,
  • Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan ve Aytaç Uşun'un yer aldığı, 8 bölümlük komedi dizisi 'Vahşi Şeyler',
  • Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven'in başrollerini paylaşacağı yeni müzikal dizi,
  • Üç zengin ev kadınının hikayesini konu alacak olan 'Zehirli Çiçekler',
  • İbrahim Büyükak'ın yazıp başrolünde yer alacağı komedi dizisi 'İlginç Bazı Olaylar'
YARIŞMA/PROGRAMLAR
  • 'Next Top Model' yarışmasının Burcu Esmersoy sunumuyla ekrana gelecek olan Türkiye uyarlaması,
  • Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak'lı 'Pişti' adlı şov-magazin programı,
  • Yeni bölümleriyle Tolga Çevik'li 'Arkadaşım Hoşgeldin' ve Youtube'da ilgiyle takip edilen Gökhan Çınar'lı 'Katarsis' programı,
  • Ceza ve Sagopa Kajmer'in jürisinde yer alacağı yeni rap yarışması,
  • Acun Ilıcalı'nın sürpriz projesi ve Enis Arıkan'ın sunacağı talk-show programı
ÇOCUK VE GENÇ
  • Yayınlandığı dönemin çok izlenen dizilerinden 'Sihirli Annem'in yeni bölümleri,
  • İlgiyle takip edilen Kral Şakir'den iki yeni çizgi film, Kral Şakir'in yapımcısı Varol Yaşaroğlu imzalı yeni dizi 'Süper Bir Takım' adlı çizgi dizi,
  • TikTok fenomenleri Semiraminta ve Miço'nun hazırlayacağı özel şovlar
  • Lüks bir villada yolları kesişen 3 öğrenciyi anlatan 'Öğrenci Evi', üniversiteye giden Zeynep adlı karakterin para kazanmak için dadılık yapmasını konu alan 'Dadı', sosyal medya zorbalığını anlatan 'Eziklerin Savaşı' ve iki gencin aşk hikayesini anlatan 'Yaş 17' dizileri
  • YouTube fenomenleri Orkun Işıtmak, Reynmen ve Buğra Kazancı gibi isimlerin hazırlayacağı yapımlar
BELGESELLER
  • 140journos ekibinin platforma özel hazırlayacağı Tosuncuk (Çiftlik Bank), Arda Turan, Ezhel, Bülent Ersoy gibi isimlerin belgeselleri, Mustafa Uslu'nun Hagi ve Alex gibi futbol efsaneleri için yapacağı belgeseller ve Dumlupınar, Türkiye'deki seri katiller gibi konularda özel belgeseller

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizilere bak 😱 Ali Atay diyor, Onur Ünlü diyor, Haluk Bilginer diyor, Songül Öden diyor hepsi harika isimler. :Z

Özgü Namal’ın dijitalde olacağı haberleri çıkmıştı zaten demek buymuş.

Zehirli Çiçekler kesin entrika olur. :A

Güzel içerikler geliyor gibi ama konuda biraz karışık anlatılmış gibi. :A Özellikle sonlardaki içerikler. :A @Aserat

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Jonsnow

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizilere bak 😱 Ali Atay diyor, Onur Ünlü diyor, Haluk Bilginer diyor, Songül Öden diyor hepsi harika isimler. :Z

Güzel içerikler geliyor gibi ama konuda biraz karışık anlatılmış gibi. :A Özellikle sonlardaki içerikler. :A @Aserat
Evet karışıklıktan Sihirli Annem bile gözüme çarpmamış neyse ki webrazzi’den daha düzgün haline baktım. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Valla şoktan ben de nasıl açacağımı şaşırdım. :A Şimdi düzelttim daha iyi oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Dizilere, programlara bak. Acun beni yine şaşırttı. Her dizisi ve programı olay. Tv kanallarına şimd8den meydan okudu.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Valla şoktan ben de nasıl açacağımı şaşırdım. :A Şimdi düzelttim daha iyi oldu. :A
Acun’dan iyi hamleler bekliyordum ama bu kadarı sürpriz oldu. :A Arkadaşım Hoşgeldin de var. :Z 1 Ocak'a kadar hangi diziler yetişir acaba onu düşünmeye başladım şimdiden. :A Bir de ücreti tabi. :A

Evet daha iyi olmuş. :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Acun’dan iyi hamleler bekliyordum ama bu kadarı sürpriz oldu. :A Arkadaşım Hoşgeldin de var. :Z 1 Ocak'a kadar hangi diziler yetişir acaba onu düşünmeye başladım şimdiden. :A Bir de ücreti tabi. :A

Evet daha iyi olmuş. :Z
Çoğu içerik ilgimi çekmedi ama Haluk Bilginer'le Özgü Namal'ın dizileri, Arkadaşım Hoşgeldin ve belgeseller şimdiden heyecanımı arttırdı beklediğimden daha iyi bir portföy. :Z Sürümden kazanmak için Amazon gibi ucuz fiyatlı yaparlar herhalde. :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çoğu içerik ilgimi çekmedi ama Haluk Bilginer'le Özgü Namal'ın dizileri, Arkadaşım Hoşgeldin ve belgeseller şimdiden heyecanımı arttırdı beklediğimden daha iyi bir portföy. :Z Sürümden kazanmak için Amazon gibi ucuz fiyatlı yaparlar herhalde. :A
Benim dizilerden bir tek İbrahim'in yazdığı proje ilgimi çekmedi çünkü sevmiyorum o adamı. :A Hem yazıp hem oynayacak bir de. :A Şu gençlik kategorisindeki işleri bile merak ettim. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Benim dizilerden bir tek İbrahim'in yazdığı proje ilgimi çekmedi çünkü sevmiyorum o adamı. :A Hem yazıp hem oynayacak bir de. :A Şu gençlik kategorisindeki işleri bile merak ettim. :A
Ben Bayi Toplantısı (izlemedim ama kötü duruyor) dışında yazdığı filmleri beğenerek izlemiştim iyi bir iş çıkabilir belki. :A Ama diğer dizilerin yanında sönük kalıyor doğru. :A

• Güldürdün
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Direkt kafadan bu kadar dizi ve program ile başlaması aşırı iddialı. Hepsini 1 Ocak'a kadar az çok yetiştirmeli ama. 1 Ocak'ta 1-2 yapım ile yayına başlarsa diğerleri gelene kadar müşteri kaçar.
Birde TV8'de yayınladığı filmleri vs buraya da koyar kesin. Film kategorisi de yapar.
Eğer bunların hepsi 1 Ocak'a kadar yetişirse sadece bir kaç günde Netflix'in Türkiye'deki aktif üye sayısını geçebilir. Gençlere yönelik çok proje var çünkü. Çoğu anlaştığı kişinin milyon takipçisi ve en önemli koz reklamını yapabileceği TV8 gibi bir mecra var. Exatlon burda yayınlanır artık.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mükemmel görünüyor içerik, kısa sürede daha birçok şey ekler. Acun Ilıcalı'nın eli değer de kötü bir iş çıkar mı buradan? Detayları merakla bekliyoruz, harika görünüyor içerikler. :X

'Sihirli Annem' sürprizi hoşuma gitti, yeni içerikleri de merak konusu. Ek olarak yabancı dizilerde de lisans alır diye düşünüyorum. :X

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Mükemmel görünüyor içerik, kısa sürede daha birçok şey ekler. Acun Ilıcalı'nın eli değer de kötü bir iş çıkar mı buradan? Detayları merakla bekliyoruz, harika görünüyor içerikler. :X

'Sihirli Annem' sürprizi hoşuma gitti, yeni içerikleri de merak konusu. Ek olarak yabancı dizilerde de lisans alır diye düşünüyorum. :X
Buradan değil de TV8'den çok çıkıyor mesela Survivor. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt