Acun Ilıcalı'nın 'Aykırı' Olarak Bahsettiği Yeni Dizinin Detayları Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
OGM.png

Acun Ilıcalı'nın 'aykırı' olarak bahsettiği yeni dizinin detayları belli oldu!

Sezon içerisinde 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi ile başarılı bir grafik yakalayan, 'Kızım' ve 'Jet Sosyete' gibi yapımlara da imza atan TV8'in yeni sezon için yeni bir dizi hazırlığında olduğu geçtiğimiz günlerde öğrenilmişti.

Yapımcılığını OGM Pictures - Onur Güvenatam'ın üstleneceği, yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturacağı ve senaryosunu Banu Kiremetçi Bozkurt'un kaleme alacağı dizi yine Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun imzasını taşıyan bir psikolog hikayesinden uyarlanacak.

Dizinin çıkış noktası ise 'İstanbullu Gelin' dizisinde Fırat Tanış ile Tilbe Saran'ın oynadığı ve seyirci tarafından büyük beğeni toplayan terapi sahneleri olarak belirtiliyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Bu kadın olmasa bizim kanallar ne yapacaktı. :A Yeni bir trend daha açtığın için teşekkürler Star. :Z :A

Bu arada yönetmen de senarist de gayet iyi isimler.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Dizinin çıkış noktası ise 'İstanbullu Gelin' dizisinde Fırat Tanış ile Tilbe Saran'ın oynadığı ve seyirci tarafından büyük beğeni toplayan terapi sahneleri olarak belirtiliyor.
Çok sevindim. Yeni sezonda izlemeyi plandığım 52367. dizim de belli oldu... Hepsini nasıl izleyeceğim acaba..

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İstanbullu Gelin’in terapi sahneleri gerçekten harika oluyordu. Güzel bir iş olur bence ama keşke yine Deniz Akçay kaleme alsaydı. Banu Kiremitçi de iyi bir isim gerçi ama İG’de Deniz Akçay harikalar yarattı.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Farklı bir iş gibi görünüyor. Kesinlikle tutacaktır.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Farklı bir iş olacak ama ekranlar böyle farklı işlere pek sıcak bakmıyor. Tutacak mı bakalım? Oyuncu kadrosunu görelim de pek tutacak havasında gelmedi bana.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Adı biraz garip ama hikayesi önemli bir de Doğduğun Ev Kaderindir kadar tutmayacaktir

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dizinin adı belli değil. :A Röportajında 'aykırı bir dizi olacak' demişti.

Kadrosu iyi olursa tutar bence, tanıtım konusunda Acun baya iyi. :A
Ha ben de dizinin adı aykırı zannettim :A
Zaten tutmaz demedim DEK kadar ilgi görmez dedim ama kadro çok da önemli değil önemli olan hikaye dün de konuşmuştuk bunu:A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ha ben de dizinin adı aykırı zannettim :A
Zaten tutmaz demedim DEK kadar ilgi görmez dedim ama kadro çok da önemli değil önemli olan hikaye dün de konuşmuştuk bunu:A

Yok, dizinin adı aykırı değil. :F

Benim için ilk önemli olan kadro. :A Sevdiğim isim varsa kesin izlerim, sevdiğim isim yok ise ilk bölümünü izlerim ona göre bakarım.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl