Acun Ilıcalı'dan Yeni Dizi Müjdesi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1566066088126-untitled-1.jpg

TV8'in patronu Acun Ilıcalı'dan yeni dizi müjdesi!

Yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği 'Survivor'da bu sene büyük bir çıkış yakalayan Acun Ilıcalı, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence'ye konuştu.

Sezon içerisinde başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı, yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği 'Doğduğun Ev Kaderindir' dizisi ile başarılı bir grafik çizen, 'Kızım' ve 'Jet Sosyete' gibi yapımlara da imza atan TV8'in yeni sezon için yeni bir dizi hazırlığında olduğu öğrenildi.

Ilıcalı, Gence'nin "Bu sezon yarışmaların dışında, ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ isimli bir de dizi yaptınız. Devam edecek misiniz dizi yapmaya?" sorusuna "Evet, hatta yeni bir dizi daha yapıyoruz. Aykırı bir iş olacak." yanıtını verdi.

Röportajın tamamını okumak için tıklayabilirsiniz...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
@Dosi bu hikayeyi kanalında yazmalıyız. :A Çok güzel reyting getirir. :F
Dizi planlarım yok uzun vadede. @xdragxx ı @Aserat 'a kaptırınca başka formatlarda karar kıldım. Acun misali. Yıllarca dizi yayınlamadı o :A
İlk etapta kendi projelerimi yayınlayacağım. Beni yarı yolda bırakacak kişilerden uzak durmak en iyisi :A
Aha yeni bir proje belirdi kafamda. Yani eskiden farklı bir konu olacaktı ama kanalıma ayarlayacağım :Z @MEnes @Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Dizi planlarım yok uzun vadede. @xdragxx ı @Aserat 'a kaptırınca başka formatlarda karar kıldım. Acun misali. Yıllarca dizi yayınlamadı o :A
İlk etapta kendi projelerimi yayınlayacağım. Beni yarı yolda bırakacak kişilerden uzak durmak en iyisi :A
Aha yeni bir proje belirdi kafamda. Yani eskiden farklı bir konu olacaktı ama kanalıma ayarlayacağım :Z @MEnes @Tolstoyevski
Demek yarı yolda bırakan kişi olduk he yazdım bunu...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Demek yarı yolda bırakan kişi olduk he yazdım bunu...
AA yok be! Senlik bir durum değildi bu. Son senelerde kim birşeyler yapıp yarıda bırakıyor biliyorum, onları demek istedim :A Yani başladığı projeleri yarım bırakmak. Sen birşeye başlamadın henüz oyüzden senlik değil mesele :/

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
AA yok be! Senlik bir durum değildi bu. Son senelerde kim birşeyler yapıp yarıda bırakıyor biliyorum, onları demek istedim :A Yani başladığı projeleri yarım bırakmak. Sen birşeye başlamadın henüz oyüzden senlik değil mesele :/
Peki öyle olsun :(

• Güldürdün
Reactions: Dosi