Acun Ilıcalı, 'Survivor Kurgu' Diyenlere Ateş Püskürdü!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
56f8efb918c7733cb43a5cfd.jpg

Survivor Panorama programına konuk olan Acun Ilıcalı'dan flaş açıklamalar!

Survivor'a kurgu diyenlere Acun Ilıcalı adeta ateş püskürdü. Ilıcalı, ''Ben şahsen bir yarışmanın kurgu olduğunu düşünüyorsam o yarışmayı izlemem. Bizim yarışmamızın kurgu olduğunu düşünen varsa izlemesin. Bu 10 kişi olsun, 100 kişi olsun, 1000 kişi olsun. İzlemeyin öyle düşünüyorsanız.'' diye cevap verdi.

Acun Ilıcalı, 15 Temmuz'da Amerika'da yayına gireceklerini ve heyecanlı olduklarını belirtti.​

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dur tahmin edeyim
@Yiğitt konuya etiket yaptı, baktı olmadı sildi :A
senin vesilenlede konuyu gördüm :A
Konuya gelince kurgu olduğunu bile bile izlemek istiyor insan. Tıpkı dizilerin gerçek olmadığını bile bile izlediğimiz gibi :A
Yok, etiket yapmadım bu sefer. Çünkü genel bir konu. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzlemiyoruz zaten Acun hiç derdimiz değilsin :A

Yazık yazık YAZIK...

Sanki izleyen mi var :A
Adam yalanlayamamış bile yok öyle şey diyememiş birisi kanıt bulur diye :F Genelde haksız olanlar izleme ozaman bahanesine başvururlar ben tyatromu yapıyorum izleme diyor :F

Kesinlikle Survivor Acunun tiyatro kurumudur oradakılerin kendi isteğiyle kelime kurduğuna inanmıyorum acun replikleri dizi senaristi gibi hazırlayıp ezberletiyor zaten orada tecrübe kazanıp survivor bitince genelde dizilerde oynuyorlar dikkat edin ayoll
:A :A :A @Yiğitt @MasacRE-

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Adam yalanyamamış bile yok öyle şey diyememiş birisi kanıt bulur diye :F Genelde haksız olanlar izleme ozaman bahanesine başvururlar ben tyatromu yapıyorum izleme diyor :F

Kesinlikle Survivor Acunun tiyatro kurumudur oradakılerin kendi isteğiyle kelime kurduğuna inanmıyorum acun replikleri dizi senaristi gibi hazırlayıp ezberletiyor zaten orada tecrübe kazanıp survivor bitince genelde dizilerde oynuyorlar dikkat edin ayoll
Ağzına sağlık bacım :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sanki izleyen mi var :A
Adam yalanlayamamış bile yok öyle şey diyememiş birisi kanıt bulur diye :F Genelde haksız olanlar izleme ozaman bahanesine başvururlar ben tyatromu yapıyorum izleme diyor :F

Reytingler sizlere cevabını veriyor, dün yine bu yaz gününde 9 reyting almışız. :Z Türkiye Survivor'sız yapamıyor. :bhr:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061

Devamında söyledi yalnız "ben hayatımda hiç kimsenin hakkına girmedim" diye :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Zaten belirli senaryolar var ki programında. :D Zaten kuralları zırt pırt değiştirmesi bile bir senaryodur. :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Zaten belirli senaryolar var ki programında. :D Zaten kuralları zırt pırt değiştirmesi bile bir senaryodur. :D
İzleyenler olarak kural değişimlerinin önceden belli olmadığına eminiz. Bize inanabilirsin. Tamamen performansla ilgili. Bir takım neredeyse tüm oyunları kaybettiği güçlü takımdan 1 kişi zayıf takıma geçti. Sonra eşitlenmeyince takımlar yeniden dağıtıldı.

Ben şahsen kurgu olduğunu düşünmüyorum. Bu adamlar aktör değil normal hayatları var hepsinin. İddia edildiği gibi olsa bu kadar doğal olamaz. Bu kadar mükemmel kurgulanmış bir yapımı oynamak ve düzenlemek Acun'u da, yarışmacıları da aşar.

2 sene öncenin şampiyonu Atakan'ı gördük Söz'de nasıl oyuncu olduğunu. :D Becerse adam para kazanırdı o işten.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İzleyenler olarak kural değişimlerinin önceden belli olmadığına eminiz. Bize inanabilirsin. Tamamen performansla ilgili. Bir takım neredeyse tüm oyunları kaybettiği güçlü takımdan 1 kişi zayıf takıma geçti. Sonra eşitlenmeyince takımlar yeniden dağıtıldı.

Ben şahsen kurgu olduğunu düşünmüyorum. Bu adamlar aktör değil normal hayatları var hepsinin. İddia edildiği gibi olsa bu kadar doğal olamaz. Bu kadar mükemmel kurgulanmış bir yapımı oynamak ve düzenlemek Acun'u da, yarışmacıları da aşar.

2 sene öncenin şampiyonu Atakan'ı gördük Söz'de nasıl oyuncu olduğunu. :D Becerse adam para kazanırdı o işten.
2 sene önce Damla sigara içerken yakalandı. :F Onu gördükten sonra kafamda net oluştu kurgu.

Kurgu derken dizi gibi senaryo demiyorum elbette ama çok karışıyor yönetiyor.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
2 sene önce Damla sigara içerken yakalandı. :F Onu gördükten sonra kafamda net oluştu kurgu.

Kurgu derken dizi gibi senaryo demiyorum elbette ama çok karışıyor yönetiyor.
Damla görüldükten hemen sonra konseyde zaten konuştular olayı. Özür diledi. 400 kişiyle çekim yapıyorlar. İlla ki biri atmıştır.
İzleyen biri olarak ben de kafa oturtamıyorum kurgu olmasını. Mutlaka çekim sorunları yaşadıklarında bazı şeyleri tekrar çekiyorlardır ama bahsedilen iddia çok farklı.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Damla görüldükten hemen sonra konseyde zaten konuştular olayı. Özür diledi. 400 kişiyle çekim yapıyorlar. İlla ki biri atmıştır.
İzleyen biri olarak ben de kafa oturtamıyorum kurgu olmasını. Mutlaka çekim sorunları yaşadıklarında bazı şeyleri tekrar çekiyorlardır ama bahsedilen iddia çok farklı.
Şu profil resmi ne öyle. :A @Çiğdem- enerji takviyesi yap hemen şuna. :A