Acun Ilıcalı Açıkladı: Hadise Gitti, Oğuzhan Koç Geldi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
basliksiz-1119746152660013db0e57b7.jpg

Acun Ilıcalı'dan 'Hadise' ve 'O Ses Türkiye' açıklaması!

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, salı günü Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın sunumu ile ekrana gelen 'Az Önce Konuştum' programında, sevilen yarışma 'O Ses Türkiye' ile ilgili konuştu.

Ilıcalı, Hadise'nin Exxen'de yayınlanan 'O Ses Rap' formatına devam edeceğinden dolayı 'O Ses Türkiye'nin yeni sezonunda yer almayacağını açıkladı.

Öte yandan, çarşamba (bu sabah) konuk olduğu 2. Sayfa'da ise jüri koltuğunda oturacak isimlerin Ebru Gündeş, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç olduğunu açıkladı.

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Eğer bu ciddiyse çok vahim bir haber, her ne kadar Hadise'nin 10 yıl orada olmasından dolayı gitmesi gerekse de basit bir yarışma için olmamalıydı...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kenan Doğulu katılırsa güzel olur ama Oğuzhan Koç ne be herkes yerini bilsin. :A Kena

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
O ses rap için sevindim. İzlemesi keyifliydi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
10 sezonda Dodan dışında başarısı yoktu sonunda ayrılmış. :A Umarım medyada yazıldığı gibi Gülşen gelir.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Hadisenin ayrılması iyi oldu bence ya bu kadarı yeterdi diye düşünüyorum Oğuzhan Koç yada Kenan Doğulu gelsin :D

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
3 erkek kötü olur. Zaten Ebru içindeki varoşu gizlemek için kasılmaktan muhabbet falan etmiyor çok sıkıcı olur.. Popstar Alaturka'da doğal haliyle çok iyiydi...

• Sinir Bozucu
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Hadisenin değişmesine sevindim..Yapıştı kaldı oraya çünkü...

Muratında değişme vakti geldi bana göre....

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hadise yarışmanın rengi ve eğlencesiydi kesinlikle, gitmesi olumsuz yansır. Umarım yerine iyi bir isim gelebilir mesela Gülşen gelse harika olur. Gülşen'i görmeyi çok isterim O Ses'te. :X

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2. Sayfa'da açıklamış Acun. Jüri koltuğunda Oğuzhan Koç oturuyor bu sezon!
Eğer bu ciddiyse çok vahim bir haber, her ne kadar Hadise'nin 10 yıl orada olmasından dolayı gitmesi gerekse de basit bir yarışma için olmamalıydı...
O Ses Rap çok mu başarılı olmuş? :A

Hadise'nin ayrılması olumlu karar. Artık çok tekrara düştü, taze kan şart...
O ses rap için sevindim. İzlemesi keyifliydi
10 sezonda Dodan dışında başarısı yoktu sonunda ayrılmış. :A Umarım medyada yazıldığı gibi Gülşen gelir.
Hadisenin ayrılması iyi oldu bence ya bu kadarı yeterdi diye düşünüyorum Oğuzhan Koç yada Kenan Doğulu gelsin :D
Hadise yarışmanın rengi ve eğlencesiydi kesinlikle, gitmesi olumsuz yansır. Umarım yerine iyi bir isim gelebilir mesela Gülşen gelse harika olur. Gülşen'i görmeyi çok isterim O Ses'te. :X
Hadise'siz O Ses Türkiye, O Ses Türkiye degildir. :D
Hadisenin değişmesine sevindim..Yapıştı kaldı oraya çünkü...

Muratında değişme vakti geldi bana göre....
3 erkek kötü olur. Zaten Ebru içindeki varoşu gizlemek için kasılmaktan muhabbet falan etmiyor çok sıkıcı olur.. Popstar Alaturka'da doğal haliyle çok iyiydi...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İki erkek, iki kadın oluyordu; bu kez üç erkek, bir kadın olacak. Hadise kalmalıydı ya da yine bir kadın jüri alınmalıydı. Oğuzhan Koç daha çok uyardı O Ses Rap'in jüriliğine, yanlış tercihler. Gerçi ikisinin de rap türüyle alakası yok, ayrı konu. Oğuzhan Koç ayrıca O Ses Çocuklar'da da jüri olmuştu ama tabii O Ses Türkiye'de jüri olması şaşırtıcı değil.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Oğuzhan Koç bence yetersiz değil ama Gülşen olmalıydı kadın olması açısından, hem de Oğuzhan'dan çok daha iyi.

• Beğendim